Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky první republiky

Vykupminci.cz
Numisargo

Známky první republiky

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ráda bych se zeptala na prodejní cenu známek I. republiky. Mám katalog "5 v jednom" a některé známky, které máme, mají podle katalogu poměrně vysokou hodnotu. Jedná se o některé přetisky, Kongres, TGM jubilejní apod. A to ražené i čisté.
Jak se přihlíží k těmto katalogovým cenám při prodeji event. koupi takových známek ? Prodává se (kupuje) za plný katalog nebo za určité procento?
Je lepší (nebo výhodnější) prodávat a kupovat jednotlivosti po kusech nebo sériích nebo celou sbírku?
Registrovaný uživatel
Pokud se ve známkách 1.republiky nevyznáte a nemáte spec.katalog, tak nemůžete vědět co máte. Múžete mít ve sbírce super zoubkování, průsvitky atd. Ale také nic. Poraďte se s někým kdo tomu rozumí!!!!
Registrovaný uživatel
Žídné super zoubkování , ale slušné čisté (i ražené) známky zařazené v albu, které kdysi koupil táta na burze v Kotvě. Chodívala jsem tam s ním a vím, že říkal, že to jsou normální, i když poněkud vzácnější známky.
mne jen zajímá zda se platí cena z katalogu nebo jen nějaké její procento.
Registrovaný uživatel
V podstate za ČSR 1918-1939 dostanete katalogovú cenu. Ale obchodnik (ale aj zberateľ) sa bude snažiť kúpiť čo najlacnejśie-zaleži na Vašej šikovnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známky první republiky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1