Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známy z Afghánistánu

Vykupminci.cz
Numisargo

Známy z Afghánistánu

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Vlastním album známek z Afghánistánu a již nějakou dobu se snažím sehnat informace, ale zatím se mi nepodařilo sehnat jedinou zmínku a proto se obracím na vás, zda by bylo možné mi poradit. Zajímá mě, asi jako spoustu lidí co sem píše, jestli mají tyto známky nějakou cenu. Jak jsem již uvedl, mám plné album známek. Proto bych nebyl proti osobnímu setkání a možnému ohodnocení a případnému odprodeji. Případné foto pošlu mailem, neboť sem se mi nepodařilo foto vložit. Velice děkuji za sebemenší ochotu. Příjemný den Slavomír HES
Moderátor
Jaromír se určitě ozve :).
Moderátor
Afghánistánem se zabývám. Můžete nějaké skeny a popis zveřejnit zde, nebo mi napsat na e-mail:
Jaromir.Petrik@seznam.cz
Moderátor
Začnu se živit věštěním :lol:.
Moderátor
Jaromíre, jsi optimista...:-) O co, že půjde o "dětskou" sbírku, počínaje někdy rokem 1970 (starší, leč nejlevnějí známky se nevylučuj, a nikoliv o hodnotné dopisy z dob anglo-afgánských válek, zkropené krví "nevěřících" ďaurů:-)
Registrovaný uživatel
Když jste u toho Afghanistánu,má to nějakou cenu?V těhle kouscích se vůbec
nevyznám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Tyto známky by měly určitou cenu, ale jsou to bohužel všechno padělky. Patří ovšem mezi ty nebezpečnější padělky. Padělané jsou jak známky, tak razítka.
Uvedených padělků se prodává velké množstvé na eBay.
Jinak známka vlevo by spadala pod 8 emisi vydanou v r. 1877, další dvě známky jsou z 9. emise z r. 1878.
Registrovaný uživatel
Ke mě se dostaly před lety koupí starého nalepovacího alba na celý svět.Bylo tam i něco z Indických států.
Moderátor
Pošlete i skeny staroindických států. Není vyloučeno, že mezi nimi může být něco zajímavého.
Moderátor
Pro Wjem: dětská sbírka to není (běžné poštovní známky z padesátých až sedmdesátých let), ale nic vzácnějšího.
Kéž by tam byl nějaký dopis z britsko- afghánských válek! Nemám ani jeden...
Moderátor
Jaromíre, známka z té doby též nemám, ale mám alespoň 2 dobové šavle, byť jsem ty krvavé ďaurské stopy neprozřetelně vyčistil CIFem:-)))
Registrovaný uživatel
Omlouvám se,ale dřív jsem se k tomu nedostal. :oops:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Všechno jsou běžnější věci, škoda té poslední (že má díru).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Známy z Afghánistánu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1