Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Zníženie počtu aukčných minci na Aukre.

Vykupminci.cz
Numisargo

Zníženie počtu aukčných minci na Aukre.

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Trochu som porovnával predaj pred 1.10. a momentálny stav predaja mincí.
Bežne sa predávalo na Aukre od 8500-9500 kusov mincí.Dnešné štatistiky ukazujú predaj okolo 5900,parádny skok smerom nadol.Bude zaujímavé pozrieť o mesiac aký bude stav predaja. :roll:
Registrovaný uživatel
No a ještě to pořád blbne. Tupouni mě už docela ser.... :x :x :x
Zdenku kde jsi pomóóóc :lol:
Registrovaný uživatel
to vsetci odisli na odklepnuto.cz?
Registrovaný uživatel
Asi jo tohle je vytržený z fóra na aukru

který před měsícem činil cca 70 tis. pohlednic na www.aukro.cz, 3 tis. pohlednic na www.odklepnuto.cz. Dnes je tento poměr 39 tis. pohlednic na www.aukro.cz, 20 tis. pohlednic na www.odklepnuto.cz.
Registrovaný uživatel
Zrejme sa bude voliť taktika,viac likvidný tovar sa bude predávať dalej na Aukre,ale zdlhodobej perspektívy to skončí zrejme dosť špatne. :(
Registrovaný uživatel
Ono ještě to teď neni dost obejtivní - ještě neskončili poslední aukce do byly otevřené za starých podmínek.... ale už jsem si taky všimnul velkého úbytku aukcí.... tohle na aukru moc nevychtaly.
Registrovaný uživatel
Za mesiac sa uvidí???
Registrovaný uživatel
za měsíc se neuvidí :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Taky jsem si všiml toho poklesu na 5000... je to zajímavé... byly časy kdy tam bylo o polovinu více... Kdo ví, čím to je :)

Třeba už docházejí mince ! Trh už je všechny vstřebal :shock: :shock:

:D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
No já si dělám srandu... ale upřímně... ani bych se nedivil, protože sběratelů a rádoby sběratelů jsou fakt kvanta... Na veletrhu Sběratel jich bylo snad milion, ty davy lidí tam... :) I jsem se divil, kde se to tam bere a co tam všichni sakra chtějí...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Každý využije možnosť viac vystaviť a "menej zaplatiť".Stále tvrdím ,že Admin premeškal vhodnú dobu na spustenie aukčného portálu,samozrejme aj kup teď dá postupem času poplateček za fotku,stále nejaké dva tri roky to bude jedlé pre predajcov. :mrgreen: Každý šetrí kačky kde sa dá. :twisted:
Registrovaný uživatel
Cca.po dvadsať dňovom zvýšení poplatkov sa Aukro zastabilizovalo na 5000 aukcií pri numizmatike "sekcia mince".Domnievam sa,že na nižší počet aukcii už neklesne? :?
Administrátor
Spravna doba bude az bude ma aukce hotova a mozna budou lidi utikaj i z odklepace, protoze si myslim, ze jim to ted hodne stouplo do hlavy a nejaky ty poplatky take zavedou - uz chteji nejaky ten zisk, kdyz vidi jak jsou uspesny v uvozovkach... Jen tak mimochodem driv jsem hodne propagoval odklepac na Infofile. http://www.infofila.cz/new/odklepnuto.php jednalo se o vymenou reklamu za to, ze budou v sekci filatelie zobrazovat upoutavku RSS na Infofilu. Od te doby co k nim prechazi uzivatele Aukra tak reklamu bez udani duvodu smazali. Mesic a neco je nahanim jejich reklamu jsem jim doposud zobrazoval a porad nic. Ono to s tim odklepacem taky nebude nijak ruzove. Na email mi odpovedeli neco ve smyslu, ze neni v jejich zajmu nyni zobrazovat reklamu nekomu kdo ma mensi navstevnost nez oni. No dobry byl jsem to ja ktery jim pomohl zpropagovat sberatelstvi v zacatku. Takze ono to s tou solidnosti je nekdy na dracku - bohuzel.. :-( Dohoda se ma dodrzovat. Podle meho nazoru jim to hodne stouplo do hlavy a budou se dit veci...
« Poslední úpravu provedl(a) Admin - Zdeněk Jindra v 21. 10. 2007, 9:29. »
Registrovaný uživatel
zjednodusene..... su to spine :? :x :|
Registrovaný uživatel
to Admin:už som spomínal bez vačších poplatkov na dva roky,je jedno pekné Slovenské príslovie"zabudol vôl kedy teľaťom bol". ;)
Registrovaný uživatel
Nedalo sa nepozrieť na počet ponúkaných mincí na Aukre :roll: zasa pokles o cca 200 kúskov.
Hodne ma zaujíma kedy sa zastaví pokles predaja na tomto portály??? :'(
Chcelo by to začať uzatvárať stávky na životnosť Aukra? ;)
Registrovaný uživatel
nuz neviem, dnes na burze zopar predajcov hovorilo, ze aj na aukre predavaju... mal som dojem, ze uz tam predava pomaly kazdy, ale ked vidim ten klesajuci stav minci, tak sa pytam co? :)
Registrovaný uživatel
Aukro už nie je čo bývalo :'( viac mincí je na Odklepnuto,plus nejaké dva-tri portály sa to triešti. 8)
Registrovaný uživatel
:'(
Registrovaný uživatel
Éra lacnejších mincičiek pomaly končí. :'(
Registrovaný uživatel
No, že by byli něják levný to se říct nedá!!!Obzvlᚍ na aukru. :roll: :'(
Registrovaný uživatel
Je to pravda,ale 15grajciarik je pekný. :)
Som hodne zvedavý :shock: kam sa vyšplhá cena? 8)
Registrovaný uživatel
No to já taky,ale mám svuj limit.Vím ještě o jednou v takovém stavu je za 700kč. Tak uvidím kterej to vyhraje. ;)
Registrovaný uživatel
:shock: to Radek:držím palce. :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Pokec o mincích » Zníženie počtu aukčných minci na Aukre.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1