Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak co kolegové, byl se někdo podívat ?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak co kolegové, byl se někdo podívat ?


Osobně ne, ale zatím jsem všechno projel. Zítra mám ještě pár želízek v ohni... :(
Je tam ňákej německej troll co to bere ve velkém :lol:
Registrovaný uživatel
já se chtěl podívat aspoň on-line, ale nenačetlo se mi to na třech prohlížečích a dvou strojích, tak jsem to zavřel a šel do hor. bohužel asi nenakoupím nic, limity jsem nestihl podat. uvidíme co zítra. nebo si počkám na chládka

tak to zase budou ceny... už i tak je moc nechápu...
« Poslední úpravu provedl(a) Voloda16 v 15. 11. 2014, 17:52. »
Registrovaný uživatel
trava napsal
Tak co kolegové, byl se někdo podívat ?

Ještě stále čekám na aukce, už je to dlouhé čekání! :roll:
Registrovaný uživatel
Stihl jsem sledovat tu minci za 72tisíc Euro, hezkých 1,92mil.!
Registrovaný uživatel
dá sa dražiť aj cez Nume. Coratech nefunguje poriadne na Jave 8, je nutné ju odinštalovať a nahrať 7. Na Nume sú hneď ukladané výsledny, čo nechápem prečo Coratech nemá.
Registrovaný uživatel
Nevíte, kdy začíná zítra ta eLive aukce, v kolik hodin?
Registrovaný uživatel
V katalogu píšou , že od 14 hodin. Snad je to tak
Registrovaný uživatel
[quote=mischel13]
Stihl jsem sledovat tu minci za 72tisíc Euro, hezkých 1,92mil.!
[/quote

Tak to jsem dal asi nízký limit :mrgreen:[/quote=mischel13]
Registrovaný uživatel
trava napsal
V katalogu píšou , že od 14 hodin. Snad je to tak

Tam píšou jen dnes od 14:00hodin, ale o zítřku ne! :evil: Nebo špatně koukám.
Registrovaný uživatel
trava napsal
mischel13 napsal
Stihl jsem sledovat tu minci za 72tisíc Euro, hezkých 1,92mil.!

Tak to jsem dal asi nízký limit :mrgreen:

To bych do tebe neřekl, že to podceníš! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Tam píšou jen dnes od 14:00hodin, ale o zítřku ne! :evil: Nebo špatně koukám.


Bidding of lots 1001 - 1403 : from 02:00 pm
Registrovaný uživatel
jj, už jsem to také našel, děkuji!
Registrovaný uživatel
orkuaa napsal
Bidding of lots 1001 - 1403 : from 02:00 pm

Я не понимаю по-английски! ;)
Registrovaný uživatel
mischell13 xin lỗi :D
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
orkuaa napsal
Bidding of lots 1001 - 1403 : from 02:00 pm

Я не понимаю по-английски! ;)


что ты говориш. боны, давай боны. плохо ты читал
Registrovaný uživatel
Nevíte, jestli se dá vůbec přihazovat do té eLive aukce? Nemohu se přihlásit, ani tak, ani onak! :evil:
Registrovaný uživatel
Pokud to řešíte na poslední chvilku tak asi je problém, navíc v čase 15:33 už byla eLive aukce téměř u konce. Mohl jste jim zavolat.
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
Trutnovak napsal
Pokud to řešíte na poslední chvilku tak asi je problém, navíc v čase 15:33 už byla eLive aukce téměř u konce. Mohl jste jim zavolat.

Chybama se člověk učí, po aukci jsem se přihlásil normálně, asi nechtěli, abych přihazoval!
Registrovaný uživatel
mischel13: nedalo sa Vám Vôbec prihlásiť do Coretechu alebo Vám nechcelo spustiť konzolu, kde sa prihadzuje? Pýtam sa, aby som zistil, v čom mohol byť problém. My sme boli pripojení celú eLive aukciu na viacerých počítačoch a išlo to bez problémov. A chodili príhody aj od iných ľudí, preto sa zrejme nejednalo o globálny problém.
Registrovaný uživatel
numizmatika_mch napsal
mischel13: nedalo sa Vám Vôbec prihlásiť do Coretechu alebo Vám nechcelo spustiť konzolu, kde sa prihadzuje? Pýtam sa, aby som zistil, v čom mohol byť problém. My sme boli pripojení celú eLive aukciu na viacerých počítačoch a išlo to bez problémov. A chodili príhody aj od iných ľudí, preto sa zrejme nejednalo o globálny problém.


Já jsem to také nerozchodil, ikdyž jsem byl přihlášen... :'(

Kdy budou výsledky na internetu??? Dík
Registrovaný uživatel
MUDrAcula napsal
numizmatika_mch napsal
mischel13: nedalo sa Vám Vôbec prihlásiť do Coretechu alebo Vám nechcelo spustiť konzolu, kde sa prihadzuje? Pýtam sa, aby som zistil, v čom mohol byť problém. My sme boli pripojení celú eLive aukciu na viacerých počítačoch a išlo to bez problémov. A chodili príhody aj od iných ľudí, preto sa zrejme nejednalo o globálny problém.


Já jsem to také nerozchodil, ikdyž jsem byl přihlášen... :'(

Kdy budou výsledky na internetu??? Dík


Už tam jsou.. :'(
Registrovaný uživatel
numizmatika_mch napsal
mischel13: nedalo sa Vám Vôbec prihlásiť do Coretechu alebo Vám nechcelo spustiť konzolu, kde sa prihadzuje? Pýtam sa, aby som zistil, v čom mohol byť problém. My sme boli pripojení celú eLive aukciu na viacerých počítačoch a išlo to bez problémov. A chodili príhody aj od iných ľudí, preto sa zrejme nejednalo o globálny problém.

5 minut po ukončení aukce, jsem se přihlásil bez problémů. Ikdyž jsem nemohl přihazovat, tak přesto jsem jednu položku koupil na poslaný limit. Ostatní mi utekly o 5 - 50Euro, dle výše limitu, bohužel! :'(
Psal jsem kolegům, že bude úspěch, když vyhraji alespoň 2 položky a mám celkem 3, takže i přes včerejší problém spokojenost! Sbírka bude rozšířena o 2 hodně cenné kousky! ;)
Ještě čekám na potvrzení(fakturu) od M+CH
Registrovaný uživatel
Nemohu si pomoci, ale po sálové aukci, zjišťuji, že nás sběratelů bonů je docela dost, dle průběhů aukcí a dosažených cen. Psal jsem, že některé ceny jsou někde úplně mimo, ale když se prodalo i to "mimo" výše, než vyvolávačky, tak musí být spokojenost i pro pořadatele! ;)
Myslím si, že nyní uzrává čas, na vydání nového katalogu "Odběrných poukázek Tuzex", protože ten první a zatím poslední bude 10let starý(2005)!
Nechci dělat autorům katalogu konkurenci, ale asi to pojmu, jako p.Novotný! ;)
Jistě mi rozumíte! ;)
Registrovaný uživatel
mě se v sobotu vůbec nenačítala stránka (v podstatě úvodní, klik přes sixbid i přímo stránky M&CH), v neděli dobrý, přihlášení i přihazování bez problémů (ale nezúčastnil jsem se).

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 17 18 19 20 21 22 >

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1