Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 756 757 758 759 760 761 762 763 764 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tak cca dve hodiny jsem videl na vlastni oci (resp. necelou hodinu pred zacatkem koncertu uz byla ve vzduchu, pak jsem ji z pochopitelnych duvodu uz moc nesledoval, ale pochybuji ze by ji stahovali uprostred koncertu. A mela jen 4 ramena s rotory a musela nest kameru.
Kazdopadne vam zrejme uniklo meritum, i kdyby slo jen o par vterin, tak jde o politickou provokaci (navic tato de facto vybizi k zahajeni dalsi balkanske valky) ktera do sportu absolutne nepatri.
Moderátor
Spolupracuji s lidmi a firmami kteří uvedená zařízení provozují napřiklad pro snímkování či videozáběry pro různé organizace, s uvedenými zařízeními i obchoduji, ale je to stejně jedno, Vy jste zde expert na všechno.
Registrovaný uživatel
Včera sme boli u Fera na oslave.
Chvíľu panovala pochmúrna nálada, ale potom Fero dostal telegram, že mu zomrela svokra.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Kucera: presne tohle jsem ocekaval. Napsal jsem jen vlastni zkusenost a naopak nemam problem priznat, ze tomu nerozumim a ze tu kopteru mohli stahnout na vymenu baterii nekdy behem zacatku koncertu. Kazdopadne se to podobalo tomuhle, coz pry vydrzi s 15 kg nakladu asi 60 minut a predpokladam, ze s lehcim nakladem by mohla i vice, ale je to jen muj laicky pocit.
http://www.hybrid.cz/video-big-quadcopter-x8-obri-elektricka-quadrokoptera
Nicmene o tomhle jsem zrovna diskutovat nechtel..
Moderátor
Také jste mne nezklamal v očekávání jak vždy dokážete směr diskuse otočit tam kde Vám to vyhovuje a z hrušek přejít na jablka. Můj příspěvek byl ke kvadrokoptéře která byla použita v Bělehradě a tam se, jak je ze zveřejněných fotografií a videa zřetelné, jednalo o běžný komerční typ. Aerodynamické zatížení podvěšenou vlajkou obdobně jako třeba u vlekaného transparentu modelem letadla poháněného elektromotorem má důsledky ve zvýšeném proudovém odběru a tím zkrácené době provozu. Na rozdíl od Vás jsem to jen neviděl ale s bělehradským typem kvadrokoptéry si i zalétal. Nikdy jsem například v obchodě zákazníkovi netvrdil něco co bych neměl odzkoušené. Kdo to dělá nevidí si na špičku nosu a v budoucnosti na to stejně doplatí. Sám jsem zde uváděl že větší modely mají vyšší výdrž ale několik hodin je i při použití dnes nejvýkonnějších komerčně dostupných lithium-polymerových akumulátorů utopie.
Moderátor
Proc z hrusek na jabka? Na tema, ze na tom vsem je nejdulezitejsi vydrz konkretni kvadroptery jste stocil diskusi vy. Kazdopadne dekuji za vysvetleni a rozsireni obzoru (nemyslim to ironicky).
Moderátor
Podle vyjádření albánského kopálisty v českém klubu se prý k nim Srbové (srbští diváci) nechovali zrovna přívětivě už od začátku a prý to rozhodčí mohl ukončit nebo přerušit už dávno. U nás se taky přerušovalo. Ale dohodnutý předem to asi neměli. ;)
Registrovaný uživatel
Byl jednou jeden slavný fotbalista a ten měl čarokrásnou ženu,garáž plnou úžasných sportovních vozů a kdoví co ještě.Mistr světa takhle jednou zase letí,svým soukromím vrtulníkem na nesmírně důležitý zápas a stroj náhle počne z ničeho nic klesat a zase stoupat...,až se stane to nejhorší.Když se po tom strašlivém pádu bývalý sportovec probudí v nemocnici,doktor mu sděluje neradostnou zprávu.Člověče,je to vážné,právě jste přišel o tu vaši čarokrásnou děvku,všechny podělaný sporťáky jsou v háji a teď budete do smrti vegetovat z invalidního důchodu,ale měl jste štěstí,žijete!
Registrovaný uživatel
Muž sedí vo vlaku v kupé a oproti nemu sedí žena s veľkým výstrihom a ešte väčšími darmi v ňom.
On sa zahľadí do výstrihu a ona mu na to hovorí: Keď neprestanete, dám vám jednu do zubov!
A muž na to: Áno, áno a tú druhú do ruky.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ři pohledu na chleba si vždycky s lítostí vzpomenu na to množství obilí, ze kterého mohlo být uvařeno pivo.
Registrovaný uživatel
Už 44 roků se ptám,proč lidi vlastně potřebují alkohol,ale marně.Válka prý trvala déle,když vojáci fasovali tabák..
Registrovaný uživatel
http://www.novinky.cz/stalo-se/349954-geny-odhaluji-zahady-ctyr-vln-lidskeho-osidlovani-arktidy.html
Moderátor
Romolo napsal
Už 44 roků se ptám,proč lidi vlastně potřebují alkohol,ale marně.Válka prý trvala déle,když vojáci fasovali tabák..


Ja jen 22.. ale treba na to nekdy dojdu. Jdu si dat stamprli, aby se mi o tom lepe premyslelo. 8)
Registrovaný uživatel
Masakr,jen pro silný nervy,ale dobře se u toho nepřemejšlí www.youtube.com/watch?v=xJ_gZ-h2X9Y&list=UUqIck-Pnyz41KPnWRiT2hMw&index=3
Registrovaný uživatel
Hovorí raz jedna učiteľka: Raz som v lietadle sedela vedľa babičky s päťročným vnukom.
Akonáhle sa dozvedela, že som učiteľka, začala na neho naliehať, aby mi predviedol, ako vie odpočítavať.
Bez váhania spustil '20, 19, 18...'. 'Výborne', pochválila som ho.
'To máš zo školy?' 'Nie,' odpovedal. 'Z mikrovlnnej rúry.'
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
tak hlavně, že doletěli
Registrovaný uživatel
Pýta sa chlapček svojej plavovlasej mamičky: Mama, čo je to mozog?
Daj mi pokoj s tými večnými otázkami, ja mám v hlave úplne iné veci!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Víte jak poznáte před školkou pedofilního žida?
Chodí mezi dětma a říká, holčičko nechceš si koupit bonbónek ?
:)
Registrovaný uživatel
bacha koho si najmete :)

http://ostrava.idnes.cz/trestany-muz-rozkradl-sperky-sberatel-si-ho-najal-jako-spravce-domu-11h-/ostrava-zpravy.aspx?c=A141022_111534_ostrava-zpravy_jog
Registrovaný uživatel
Aký je rozdiel medzi horolezcom a horolezkyňou?
Horolezkyňa môže dosiahnuť vrchol už v základnom tábore!

Prečo ľudia pijú a potom šoférujú, keď môžu húliť a lietať?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Maďarsko - krajina, kde zajtra znamená včera.
Nový návrh daňového zákona na rok 2015 obsahuje, že poskytovatelia internetu budú platiť 150 forintov (HUF) = 0,5 EUR za každý gigabajt prenesených dát. V Maďarsku sa v roku 2013 cez internet preniesli dáta prevyšujúce miliardu gigabajtov... Maďarsko v súčasnosti už zdanilo aj telefonické hovory, SMS a MMS správy.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
však oni ještě na něco dalšího přijdou...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Zaujímavá aukcia: predaj počítača Apple 1 (motherboard, klávesnica, kazetová jednotka, monitor) za 905.000 USD vrátane provízie pre aukčnú spoločnosť Bonhams! (750.000 USD cena + 155.000 USD provízia) Tak rýchle oprášiť staré ZX Spectrá a Atari možno sa ešte dajú dobre speňažiť :)

http://www.bonhams.com/auctions/22247/lot/286/
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 23. 10. 2014, 11:48. »
Registrovaný uživatel
Mňa by zaujímal dôvod týchto finančných úletov. To je naozaj tak zberateľsky jedinečná vec, alebo len niekto nevie čo s peniazmi?? Nerozumiem...
Moderátor
Fidzi: pochybuju, techto pocitacu bylo dokonce i tady mnoho tisic.. ale jednu dobu kdosi vykupoval stare Atari za 300-400 Kc. Vzhledem k porizovaci cene (pocitac+magnetofon+turbo+cartridge=7500 Kcs, na dnesni penize asi 50 000) opravdu 'terno' :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 756 757 758 759 760 761 762 763 764 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1