Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda mají nějakou cenu padesátikoruny z roku 2011 a 2014? Děkuji
Registrovaný uživatel
50 kč
Registrovaný uživatel
A co ročníky novější 2008,2009, 2010 ? Děkuji za odopěď
Registrovaný uživatel
Byl by tu teda nějaký zájem o padesátky z roku 2008?
Registrovaný uživatel
O Vaše ročníky asi zájem nebude. Tady se podívejte kolik jich je https://www.cnb.cz/cs/platidla/obeh/pocty_minci_obecny_kov.html
Registrovaný uživatel
za kolko sa da predat 50 kč 2003 - UNC samozrejme...dobra fotka sa mi uz v tychto podmienkach nepodari
Registrovaný uživatel
Ahoj mám dotaz kolik stojí padesátikoruna 2011?
Moderátor
50,- Kč.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
zdravím, omlouvám se, jsem začátečník, 50kč mince - mám 2008, 2009, 2012 jaká by byla teď prodejní cena?
Prosím – existuje někde nějaká tabulka? Seznam? Abych se v tom orientoval a do budoucna se nemusel stále ptát…
S díky Tom
Registrovaný uživatel
Mají cenu nominálu:

http://www.cnb.cz/cs/platidla/obeh/pocty_minci_obecny_kov.html
Registrovaný uživatel
Toto sem dal nedávno wuttke.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ale iba UNC stav...
Registrovaný uživatel
Áno,len UNC.
-s-
Registrovaný uživatel
Děkuji...
Registrovaný uživatel
tak jsem prolezl 61 tisíc v padesátkách a nalezl jsem jen čtyři hodnotnější kousky, 2x1994,1x1995 a 1x 2005,potom ještě asi 10 ks 1993 ve velmi dobrém stavu :)
Registrovaný uživatel
Zdravím... Mám 50 kč z roku 2000 a 1994 - jakou mají tak hodnotu... Koukala jsem do tabulky výše, pročítala jsem i starší příspěvky, ale i tak nevím jakou mohou mít oběhové hodnotu. 8)
Registrovaný uživatel
Dobrý den,kdyby měl někdo zájem o padesátky.
1993 -50x
2008 -30x
2009 -80x
2010 -40x
2011 - 7x
2012 -50x
2014 - 7x
colmar@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Niekto si ťa "podá",že neudaním ceny porušuješ pravidlá,ale aj tak ponúkaš tie najbežnejšie ročníky z tabuľky od Wuttke (príspevok vyššie) a tie by boli nepatrne drahšie, len ak by nikdy neboli v obehu..Asi tak. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
kkubbi napsal
Zdravím... Mám 50 kč z roku 2000 a 1994 - jakou mají tak hodnotu... Koukala jsem do tabulky výše, pročítala jsem i starší příspěvky, ale i tak nevím jakou mohou mít oběhové hodnotu. 8)

myslim, ze oehove by meli tak polovicni cenu, nez je uvedena v tabulce. Obcas jsou ale sberatele, ktere sbiraji jen obehove mince, a ty by je brali i za plnou cenu.
Byl bych Vam velice vdecny, jestli byste sem mohla dat foto te z roku 2000
Registrovaný uživatel
chudelapipa napsal
tak jsem prolezl 61 tisíc v padesátkách a nalezl jsem jen čtyři hodnotnější kousky, 2x1994,1x1995 a 1x 2005,potom ještě asi 10 ks 1993 ve velmi dobrém stavu :)

Perfektni statistika!. Jstli mate pristup k velkemu mnozstvi minci, tak odkladejte jeste ruzne anomalie, ja bych mel zajem treba o razby z prasklych razidel, excentricke razby nebo jine odchylky.
A take by mi moc pomohla fotka 50,- z roku 2005.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Niekto si ťa "podá",že neudaním ceny porušuješ pravidlá,ale aj tak ponúkaš tie najbežnejšie ročníky z tabuľky od Wuttke (príspevok vyššie) a tie by boli nepatrne drahšie, len ak by nikdy neboli v obehu..Asi tak. ;)
-s-

Děkuji,vím o tom.
Také vím,že na tom nevydělám.Dávám to sem,protože je v brzké době odnesu do banky a někdo by třeba o nějaké stál.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dekuju mockrat. Minimalne 700,- stoji , ale 1400 ne protoze tolik stoji uz PROOF mince, takze v takovem rozmezi. jestli ji planujete prodavat a do zari neprodate, mel bych po lete zajem.
Registrovaný uživatel
kkubbi napsal
8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Koupím, můj mail je: Teuton26@seznam.cz Díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 >

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1