Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Vykupminci.cz
Numisargo

POZOR NA AUKRO !!!!

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Možná to sem nepatří, ale chci upozornit ty, co na něm jsou !!!! Aukro přešlo do českých rukou a aukce vystaveny za bývalého majitele a končící za nynějšího majitele jsou prostě v tahu. Moc na A nevystavuji, ale udělal jsem bohužel tu chybu, že jsem jednu vystavil. Aukce prodána sice za 350 Kč, ale to nevadí ... problém je v tom, že mi nepřišly kontaktní údaje o kupujícím, takže jej nemohu kontaktovat a myslím, že ani kupujícímu nic nepřišlo a má stejný problém. Nejsem na facebooku, takže můžu jen číst ohlasy uživatelů áčka a tento problém mají. Někteří mají úspěšně prodaných položek třeba 30 a jsou v háji, co je proti tomu má jedna aukce. Píší tam, že bojkotují nové A a nebudou vystavovat nic, než se vzpamatují a zprovozní to, prý s nimi ani nikdo nekomunikuje přes formuláře ... prostě bordel. Já tedy zažádal o zrušení účtu na A a dál mne A nezajímá, poslal jsem jim dlužnou částku, ale ne PAY protože mám strach, aby mi někdo nevybílil účet (což je možné, kdo ví jak to funguje), ale normálním převodem z účtu.TAKŽE NEVYSTAVUJTE NOVÉ POLOŽKY, PROTOŽE STEJNĚ BUDETE MÍT PAK HLAVU V PEJRU....
Registrovaný uživatel
Jiříku maš pravdu......................mě taky se překrývali 4 aukce, jednu sem stáhl, 2 neprodány a jedna se prodala a taky mi nic nepřišlo-tedy kontakt na nového kupujicího. Tak sem jim to napsal a ono nic!!! Taky sem se rozhodl,že nebudu nic vystavovat a platit a doporučuji to i ostatním sběratelům. Davám auru tak 1/2 r životnost a dopadnou jak Odklepnuto.cz
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Jiříku maš pravdu......................mě taky se překrývali 4 aukce, jednu sem stáhl, 2 neprodány a jedna se prodala a taky mi nic nepřišlo-tedy kontakt na nového kupujicího. Tak sem jim to napsal a ono nic!!! Taky sem se rozhodl,že nebudu nic vystavovat a platit a doporučuji to i ostatním sběratelům. Davám auru tak 1/2 r životnost a dopadnou jak Odklepnuto.cz
Požádal jsem o vrácení provize a teď mi přišlo, že mi ji vrátili. Před tím jsem dal kupujícímu pozitivní komentář a napsal mu, že ho nemohu kontaktovat, takže smlouvu o prodeji ruším, aby věděl. To je jediná možnost, jak kupujícího kontaktovat, aby věděl co se děje. Jinak zároveň s mailem o vrácení provize mi přišel mail s údaji o kupujícím po 3 hodinách, ale žádné údaje tam nejsou ... stejně s nimi končím a poslal jsem formulář s žádostí o zrušení účtu. Jsou to kokosi a co Čech (sice jsou to moraváci) vezme do ruky, tak to zkurwííí :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 6. 8. 2017, 11:45. »
Moderátor
Já jsem na tom nejlépe, neb se nedokáži přihlásit. Proč asi? Sám nevím! :evil:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já jsem na tom nejlépe, neb se nedokáži přihlásit. Proč asi? Sám nevím! :evil:
Altmanne musíte si tam zadat nové heslo, ani nevím jak jsem to udělal. To původní heslo vám nebude fungovat, myslím, že to je jaksi přes mobil, přijde vám čtyřmístný kód. Když tak možná na hlavní stránce je tuším nějaký návod v těch otázkách , jak prodávat, nebo kupovat. Nevím jak se to potvorstvo jmenuje ... tuším NEJČASTĚJI POKLÁDANÉ OTÁZKY, nebo tak nějak. Bobinku pomoz mu já jsem z toho už kokotelo :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 6. 8. 2017, 11:59. »
Registrovaný uživatel
Musi tam zkoušet zadat new heslo v "určeném " formátu................1 velke písmeno, jedno číslo a celkem 8 bodů................např. Balonek1..............kimBill2...............veverkA8................atd. Třeba na podesáte vám to pošle kod na mobill a ten tam uvedete.................a za tyden vám napíší oni-heslo přijato......................třeba!!!
Moderátor
No, trošičku pomaleji se jim to nové Aukro rozbíhá, případné nedostatky ale zřejmě průběžně odstraňují a třeba mně tedy nic nezmizelo, když nepočítám číslo bankovního účtu u všech vystavených položek.

Ovšem štvou mě 2 systémové změny:
1) Zmenšili velikost obrázků u vystavených položek, takže i když si obrázek stáhnu do kompu, tak má pouze nějakých cca 20 Kb...
2) Nedá se vyhledávat v rámci nabídky nějakého vystavovatele podle vlastních klíčových slov

No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. Nicméně na hysterické panikaření a demonstrativní odhlašování ála lachtan to není...
Registrovaný uživatel
Tak demonstrativní rušení účtu asi k ničemu není, ale "trošičku pomaleji se jim to rozbíhá" je taky hodně silný eufemismus. Nefungují základní věci, nechodí správně emaily, když nějaký přijde, je bez kontaktů, takže se obě strany obchodu nemají jak domluvit, údaje prodávajících v "moje aukro " nepoužitelně rozhozené, nefunguje vyhledávání, nepoužitelně malé obrázky...mohla bych psát hodně dlouho.

Pokud člověk jen nakoukl, zkusil si něco vyhledat, tak se mu to opravdu může jevit jako jen pár chyb, ale pro ty, kdo více prodávali či nakupovali, se tento stav opravdu stal nepoužitelným. Takže já třeba nemám potřebu žádat o rušení účtu a podobně, ale zkoušet něco vystavovat a vyhledávat jsem také vzdala, neboť to opravdu bylo nad mé nervy.

Co se mi však jeví jako naprosto nejhorší, je jejich přístup a jednání - vypnutí zákaznické linky, neodpovídání na dotazy krom nicneříkajících frází a od spuštění mi nepřipadá, že by se toho mnoho pohlo k lepšímu.
Registrovaný uživatel
Wjem zase z toho mého příspěvku vyčetl, že jsem účet zrušil demonstrativně. Ale to tak není, už dlouho jsem uvažoval, že je A pro mne zbytečné. No a toto byla poslední kapka... jen jsem si uvědomil, že když dle diskuze nekomunikují s uživateli, tak by v budoucnosti mohl být problém třeba s placením přes PAY, prosté té firmě nevěřím a platit provize přes PAY jsou pro mne možným budoucím rizikem vím houby co se třeba za půl roku dozvíme. Zaplatil jsem provizi 30 Kč co jsem tam dlužil normálně přes účet a radši tam končím. Není to demonstrativně, ale předvídavě ... kdo ví co se z toho vyvrbí za půl roku. Už teď nekomunikují, neodpovídají na maily co bude dál se uvidí, ale v každém případě při mém prodeji jednou za půl roku a třeba se to neprodá , tak Aukro je pro mne zbytečné ... takže Wjeme , ne demonstrativní odchod, ale dlouho plánovaný, který se těmi zmatky z jejich strany jen uspíšil.....
Registrovaný uživatel
A co mne ještě pobavilo, tak to že když mi přišel konečně výherní mail po 3 hodinách sice bez kontaktních adresy vydražitele, tak já vystavoval aukci od 1 Kč - vydraženo za 357 Kč a v mailu bylo, že jsem vystavil od 1000 Kč a vydraženo bylo za 357 000 Kč. Pěkný nesmysl a proto chci ukončit i účet radši, protože nevím co si příště vymyslí ti kokotela a já budu třeba mít na kontě exekuci, že dlužím statisíce... s takovými nýmandy už radši nechci nic mít....
Moderátor
Asi chybí jen desetinná čárka, ne? ;)
Registrovaný uživatel
Stále to protivně poskakuje a když se na něco podívám, nevrátí se to tam kde jsem skončil ale zpět na začátek stránky. Celkově je to celé pomalejší a blbější po všech stránkách. :evil:
Moderátor
A já bych se měl nějak přeregistrovat, nebo jak se s tím zachází? Některé informace mi unikly.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Asi chybí jen desetinná čárka, ne? ;)
Tak jasně, ale může se jim to posrat a budeš v dluzích až po uši. Prostě nemám důvěru a radši končím, A nepotřebuji.
Moderátor
Tak jestli dostaneš 357 000 Kč, tak dobrý, ne? 8)
Registrovaný uživatel
Právě jsem mi psal mail. Zatím jen nakupuji. Nevím, jestli změnili způsob přihazování. Prodávající prodal, ale jen za zlomek ceny. Dal jsem strop a ten se nezohlednil. V info mailu o příhozu byl jen základní částka.
Přihazuji na doraz, takže tohle nestíhám kontrolovat, protože to vždy fungovalo. Tohle se prodejci asi nedozvědí. Zatím s případnými prodeji počkám a nebo nastavím předpokládanou cenu. Nechápu (a nejen u Aukra) začít vždy změnou stránek apod.. Dříve jsem strávil hledáním poloviční dobu.
Turtleoverhead to napsal velmi výstižně.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tak jestli dostaneš 357 000 Kč, tak dobrý, ne? 8)
To jo, ale když nemůžeš kontaktovat toho chudáka, který to vydražil, abý ti to cálnul ... tak máš prd :D
Registrovaný uživatel
taho napsal
Právě jsem mi psal mail. Zatím jen nakupuji. Nevím, jestli změnili způsob přihazování. Prodávající prodal, ale jen za zlomek ceny. Dal jsem strop a ten se nezohlednil. V info mailu o příhozu byl jen základní částka.
Přihazuji na doraz, takže tohle nestíhám kontrolovat, protože to vždy fungovalo. Tohle se prodejci asi nedozvědí. Zatím s případnými prodeji počkám a nebo nastavím předpokládanou cenu. Nechápu (a nejen u Aukra) začít vždy změnou stránek apod.. Dříve jsem strávil hledáním poloviční dobu.
Turtleoverhead to napsal velmi výstižně.
Jak jsem psal nahoře na tom jejich fejzbuku se nějak čertí prodejci, že nebudou vystavovat. Já nemám Fejs, tak kdo máte si to přečtěte ... já nevím podrobnosti. Mluví se tam o revoltě prodejců, že nebudou nic vystavovat, protože kupující nemohou přihazovat a oni prodávají za zlomky cen a ještě nemají kontakty na dražitele po skončení aukce.
Registrovaný uživatel
Jurka-Lachtan má pravdu s tím že neodešel demonstrativně ale předvídavě !!!! V tomto českém bordelu je docela možné že z 30kaček časem udělaj dluh 30 000 kč a ti posraní zakonodárci-tzv Havlovci- to ještě posvětí,a exekuce je u vás. Já v čechii nevěřím Nikomu !!! Mě taky včera skončili posl.aukce / BOHUŽEL 1se prodala/ tak sem jim poslal % cca 15 kaček , nerušil sem sice ůčet ale popřál sem jim at dopadnou jak Odklepnuto.CZ , a nechám to tak-nebudu kupovat,ani prodávat...............stejně dost kontaktů na sběratele a zajemce už mám v meilech................tož tak :mrgreen:
Registrovaný uživatel
TO JE FIČÁK NA TOM AUKRU !!!! :D ....to Vaše "nové" Aukro je naprostý hnus. Navíc vůbec nereaguje na připomínky... 1 - mě zcela zmizely z "K vystavení" všechny modely 1/43 které měly být po neděli vystavené - celkem asi 25 kousků, moje práce na cca 2-3 hodiny. 2 - při vyhledávání neexistuje možnost vyhledat vystavené zboží za 24 hodin (napíše nic nenalezeno) a podobně. To si myslíte, že budu prohledávat všechny stránky? To radši NIC. 3 - dnes jsem "něco" prodal a nepřišel mi žádný kontakt na kupujícího, nav...
Zobrazit další -----A Aukro mlčí!!! Chci info kam mámlidem kupujícím poslat info o platbě!!! ... Mimochodem - taky se vám stává, že vám teď na e-mail, na který jste registrováni na Aukru, chodí zničeho nic velké množství spamu? Přesně v době vypnutí starého Aukra mně začalo chodit třeba dvacet spamů denně na e-mail, který ale používám výhradně na Aukru, jinde ho vůbec neuveřejňuji. Dokonce mě v tom spamu oslovují mým aukro-nickem. Nemusí to samozřejmě se současnými problémy Aukra vůbec souviset a mohl nějaký vir jenom vybrat e-mailové adresy od nějakého mého zákazníka, ale při tom bordelu bych se nedivil ani tomu, kdyby to někdo vybral přímo Aukru. Stalo se vám to někomu taky?
Registrovaný uživatel
Byl bych pro vrácení aukra do staré podoby....ten nový vzhled je uživatelsky velmi ....no na ho*no :( Jináč jsem tam v tu dobu také prodal a také mi nic nepřišlo...
Registrovaný uživatel
myslim, ze aukro moze ocakavat velky odsun predajcov
zberatelskeho materialu z aukra na ebay : )
_______________
Registrovaný uživatel
Ahoj.............stalo se nekomu že mu to provizi "nově poplatek za ůspěšnou aukci" strhlo 2 kráte? Před i po pauze ??
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Ahoj.............stalo se nekomu že mu to provizi "nově poplatek za ůspěšnou aukci" strhlo 2 kráte? Před i po pauze ??
Mě jen jednou a zažádal jsem o vrácení... kupodivu mě to vrátili cca po 3 hodinách po žádosti (stav včera). Teď se raději mrknu a dám vědět.
Registrovaný uživatel
Stando stav TEĎ, odečetlo to jen jednou ... a mám to vráceno .... jinak přišel mi omluvný mail na moji žádost o zrušení účtu, tak se ještě rozmyslím ... asi tak ..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » POZOR NA AUKRO !!!!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1