Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
a co položka 433(legionář), ten šel za kolik?


Legionár podľa mňa stav 4 sa predal za 7.500 EUR
Ale takých prekvapení tam bolo hodne
Registrovaný uživatel
Ve výsledcích mají napsáno neprodáno. Ale to je jedno. V každém pžípadě dobrý kup.
Registrovaný uživatel
Jestli byl v tak horším stavu, tak cena odpovídá. Na obrázku vypadá podstatně lépe.
Registrovaný uživatel
V stredovom prehybe bol vydraný, takže dlhá biela línia, ale napriek tomu držal ako keby bol naškrobený.
S poplatkami je to 8.625 EUR. Ešte stále sa ti to zdá dobrý kup ?
Registrovaný uživatel
Je pravda, že s polpatkem se cena dost zvýší, ještě když to násobím cca x 24,50 , ale i tak se mi zdá cena O.K.
To je nebezpečí Eura, přihodíš několik 10 Euro a je to o tisícovku dražší. A polplatek 15 % cenu taky pěkně zvyšuje
Registrovaný uživatel
No priznajte sa, kto z vás v zábere obchytkáva toho legionára?

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/regiony/aukcia-minci-tuto-dvojkorunu-vydrazili-za-15-tisic-eur.html
Registrovaný uživatel
To je Roman Vesely - aurea Praha. :roll: :roll: :roll:
Registrovaný uživatel
By mě zajímalo, který opravdový odborník Světlaně poradil ....
Registrovaný uživatel
No Svetlana sa môže stať maskotom budúcej aukcie :)
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
By mě zajímalo, který opravdový odborník Světlaně poradil ....


Macho s Chlapovičom! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Miciko napsal
Ako príklad uvediem
442 - 340,-
443 - 190,-
444 - 380,-
445 - 190,-
447 - 220,- :shock:
448 - 500,-
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :roll: :roll: :roll:

Tak jsem poctivě pročetl celou diskusi a musím říct, že jsem asi o dost přišel... Miciko, ty ceny nahoře jsou v eurech nebo v korunách? :mrgreen:
Ale vážně, za kolik šly 20, 100, 1000 nevydané? V tom odkazu od Jirky sice něco vidím, ale když jsou ty ceny ne úplně OK, tak se raději zeptám.
Registrovaný uživatel
ty šly za vyvolávačku, jen Stovečka trochu vylezla.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Takže to dopadlo podle mých předpokladů, špeky vylezly dost vysoko, bankovnívzory ? neprodejné.

Pokiaľ niekto nedôverujete slovenským anulátom alebo specimenom, tak rád tieto bezcenné bankovky kúpim. Nechcem, aby ste sa zbytočne stresovali, že vám doma tiká časovaná bomba. ;)
Registrovaný uživatel
trava napsal
ty šly za vyvolávačku, jen Stovečka trochu vylezla.

Přesněji 100 1951 za 1200 Eu, 1000 za 1000 Eu a 20 za 1100 Eu. Takže ceny , tak akorát.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
trava napsal
Takže to dopadlo podle mých předpokladů, špeky vylezly dost vysoko, bankovnívzory ? neprodejné.

Pokiaľ niekto nedôverujete slovenským anulátom alebo specimenom, tak rád tieto bezcenné bankovky kúpim. Nechcem, aby ste sa zbytočne stresovali, že vám doma tiká časovaná bomba. ;)

Kdybych je vlastnil, tak bych je pravděpodobně teď neprodával, asi bych za ně nedostal tolik, jako v době , kdy bych je zakoupil. Před rokem byla po nich sháňka a ceny byly vysoké. Teď dost poklesly. Uvidíme, čas ukáže. Já nechci hanit tyto kousky, anuláty šly celkem dobře na dračku, u specimenů to bylo horší. Jen mi je velu líto, že nikdo neumí / spíš nechce / sdělit, kolik takových bankovek může být v oběhu. A tím se cena / možná neoprávněně / snižuje. Např. 50 Sk 1999 s. A byla na sběrateli/ jak jsem psal / myslím v 10 kusech za 380 Eu kus, dnes se prodala za myslím že za 240 Eu.? Myslíte, že majitelé slevní, uvidíme.
Registrovaný uživatel
Tie ceny by išli hore. Chcel som ísť do tej nevydanej 100, ale prihadzovala iba tá bláznivá ženská, tak som sa vzdal. A zrejme viacerý, po tom divadle, čo predtým predviedla. :roll:
Registrovaný uživatel
Ceny bankovek SR let 1003-2007 jsou jako na houpačce. Připadá mi, že ceny udává několik Sběratelů ? / obchodníků / kteří měli k těmto bankovkám přístup a Ti si ceny hlídají. Teď se kázalo, že často neoprávněně. Bude se muset z představ ubrat. I tak je mají všechny za nominál. Vždyť všechny bankovky nabízel od roku 1993 Klim na svých stránkách za nominál + 10 %, kromě posledních dvou / 200 + 500 Sk 2006 s. A /. Takže se daly vého času pořídit za hubičku, bylo jich dostatek. A vlastně i je. Jen je musí " někdo " pustit do prodeje za lepší cenu.
Registrovaný uživatel
To Babulik: vidím to stejně :-D
Registrovaný uživatel
I proto jsem rád, že tato aukce proběhla, možná spekulantům otevře oči. Zatím v žádné aukci nebyla tak široká nabídka slovenských bankovek jako tady,. Proto byly ceny často velmi zkreslené ba až spekulativní. teď je daná laťka a bude třeba se jí + - držet.
Registrovaný uživatel
trava napsal
A poplatek za návštěvu aukce ve výši 20 Eu to je taky pěkný nářez.

Za poplatek 20e si pořídíte katalog, který Vám je v případě úspěšné dražby nějaké položky odečten v dosažené ceny, takže vstup ZDARMA
Registrovaný uživatel
Babulik napsal
vassilij napsal
By mě zajímalo, který opravdový odborník Světlaně poradil ....


Macho s Chlapovičom! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Není nic lepšího pro prodejce, než když Pravděpodobně Amatér chce uložit peníze do věcí, kterým nerozumí.
Registrovaný uživatel
Trutnovak napsal
trava napsal
A poplatek za návštěvu aukce ve výši 20 Eu to je taky pěkný nářez.

Za poplatek 20e si pořídíte katalog, který Vám je v případě úspěšné dražby nějaké položky odečten v dosažené ceny, takže vstup ZDARMA

A kyž nevydražím nic, tak jsem o 500 Kč lehčí !!!
Registrovaný uživatel
trava napsal
Babulik napsal
vassilij napsal
By mě zajímalo, který opravdový odborník Světlaně poradil ....


Macho s Chlapovičom! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Není nic lepšího pro prodejce, než když Pravděpodobně Amatér chce uložit peníze do věcí, kterým nerozumí.

To by som vobec netvrdil, ze bola amater....iba drazila pre niekoho
http://hn.hnonline.sk/c1-23194010-
Registrovaný uživatel
tak se přiznejte - čí přítelkyně je ta Světlana? :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
mischel13 napsal
a co položka 433(legionář), ten šel za kolik?


Legionár podľa mňa stav 4 sa predal za 7.500 EUR
Ale takých prekvapení tam bolo hodne


no ja nevim, volacka dle katalogu 4500, estimate 7500 (to je pouze orientacni udaj - aneb kolik si predstavuje/odhaduje prodejce) a v BID HISTORY neni nic. Tak nevim, jak tomu mam rozumet - ze se vubec neprodal ?? :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1