Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
pepiak napsal
trava napsal
Babulik napsal
vassilij napsal
By mě zajímalo, který opravdový odborník Světlaně poradil ....


Macho s Chlapovičom! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Není nic lepšího pro prodejce, než když Pravděpodobně Amatér chce uložit peníze do věcí, kterým nerozumí.

To by som vobec netvrdil, ze bola amater....iba drazila pre niekoho
http://hn.hnonline.sk/c1-23194010-

Jestli jsem se spletl, omlouvám se. Z ekonomického hlediska pravděpodobně špička na Slovensku, myslel jsem z hlediska Numizmatiky, že jde o " amatéra I když kdo ví.
Registrovaný uživatel
trava napsal
Trutnovak napsal
trava napsal
A poplatek za návštěvu aukce ve výši 20 Eu to je taky pěkný nářez.

Za poplatek 20e si pořídíte katalog, který Vám je v případě úspěšné dražby nějaké položky odečten v dosažené ceny, takže vstup ZDARMA

A kyž nevydražím nic, tak jsem o 500 Kč lehčí !!!

Nemusíte si katalog kupovat a neplatíte nic
Moderátor
jirka72 napsal
Fidzi napsal
mischel13 napsal
a co položka 433(legionář), ten šel za kolik?


Legionár podľa mňa stav 4 sa predal za 7.500 EUR
Ale takých prekvapení tam bolo hodne


no ja nevim, volacka dle katalogu 4500, estimate 7500 (to je pouze orientacni udaj - aneb kolik si predstavuje/odhaduje prodejce) a v BID HISTORY neni nic. Tak nevim, jak tomu mam rozumet - ze se vubec neprodal ?? :shock:

Znova - v bid history jsou jen online prihozy. Estimate je minimalni prihoz na prekonani, ktery bohuzel zustane i po skonceni aukce, takze jeden prihoz dolu je dosazena cena. Mela by se take objevit pri pouziti search funkce. Dosazena cena nad vyvolavackou pri prazdne bid history znamena, ze to nekdo koupil na limit nebo primo v sale.
Registrovaný uživatel
tenzor> diky, objasneno ... drive tady uz totiz probehlo, ze se legionar neprodal. Takze se prodal a to za:
(7500 - 1 prihoz dolu) = 7500 - 500 = rovnych 7000 EUR. K tomu + 15% prirazka dava 8050 EURO presne.
Registrovaný uživatel
Zdenku, v cene 20 euro bol katalóg, obed, minerálky, štrúdla, džús... atd. A ked si niečo kúpil, tak ti z výslednej sumy 20 euro odrátali. Takže v tomto smere to je ok. Treba si lepšie prečítať pravidlá. ;)
Registrovaný uživatel
pepiak napsal
To by som vobec netvrdil, ze bola amater....iba drazila pre niekoho


+1
Registrovaný uživatel
To vím, že v případě koupi , byla částka odeštena. Ale když jsi nekoupil nic tak se mi to zdálo dost. Ale to pouze můj pocit. Vím, že jsme na pobočce diskutovali, jestli dát vstupné za 30 anebo za 40 ,- Kč, tak jen porovnávám. samozřejmě u nás je to bez občerstvení, ale i tak se každý může za 200,- nacpat v sále do bezvědomí.
Registrovaný uživatel
Ivozilberman napsal
pepiak napsal
To by som vobec netvrdil, ze bola amater....iba drazila pre niekoho


+1


Tak Svetlana prave dorazila, mince je opravdu krasna !! :P
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jestli jsem se spletl, omlouvám se. Z ekonomického hlediska pravděpodobně špička na Slovensku, myslel jsem z hlediska Numizmatiky, že jde o " amatéra I když kdo ví.

Podľa všetkého si sa nesplietol. Ten článok v HN je len dobré PR, tak ako aj vydraženie tej medaily a predvádzanie sa v televízii, aby boli klienti uspokojení, že sú v dobrých rukách. V obchodnom registri je uvedené, že mala dve firmy. Prvá fungovala pravdepodobne ako videopožičovňa a druhá krajčírska dielňa. Ale v článku sa píše "Založila si vlastnú firmu. Venovala sa rôznym aktivitám spojeným najmä s kupónovou privatizáciou." :)
Registrovaný uživatel
trava napsal
To vím, že v případě koupi , byla částka odeštena. Ale když jsi nekoupil nic tak se mi to zdálo dost. Ale to pouze můj pocit. Vím, že jsme na pobočce diskutovali, jestli dát vstupné za 30 anebo za 40 ,- Kč, tak jen porovnávám. samozřejmě u nás je to bez občerstvení, ale i tak se každý může za 200,- nacpat v sále do bezvědomí.


me to prijde jako zajimavy tah - dej 20EUR (dostanes katalog, obed, moucnik, nealko piti ...) a my si ty penize nechame. Ovsem pokud u nas cokoliv vydrazis, mas 20EUR zpet. U velkych aukci s tim lze souhlasit.
Registrovaný uživatel
A ještě mě překvapil ten přihlašovací formulář v angličtině. No co se už dá dělat, budeme si muset zvykat. Jen škoda, že žádné státy kolem nemají své formuláře v češtině nebo slovenštině. Ale my už jsme takoví. U nás na Těšínsku jsou dvojjazyčné nápisy obcí / česky , polsky / ale v olsku hned za hranici jsem na žádný oficiální český název nenarazil. / kromě lákání do obchdů/. Prostě naše nátura je taková.
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
Ivozilberman napsal
pepiak napsal
To by som vobec netvrdil, ze bola amater....iba drazila pre niekoho


+1


Tak Svetlana prave dorazila, mince je opravdu krasna !! :P
Přiznání je polehčující okolnost. Budiš Ti odpuštěno.
Registrovaný uživatel
Zděňku, ale zasa to bolo v 5ˇ hoteli Kempinski, špičkové prostredie, obsluha. Skvelá ponuka jedál, múčnikov atď. a keď už si tam, 20 euro nieje problém minúť. Skôr išlo o to, aby prišli "ozajstný kupujúci"a neboôlo tam veľa pozerajúcich. Predsa len tá kapacita bola obmedzená. Bolo nás tam 55 čísel. Na sedenie len tak tak. Aurea je v tomto smere väčšia, ale zato skromnejšia prostredím atď.
Registrovaný uživatel
Souhlasím, prostředí dělá hodně, takže jen tak dál. Doufám, že příště se tam ukážu i já. Neptali jste se náhodou, jaké mají plány do budoucna. Budou aukce 1x nebo 2 x ročně, jako je zvykem jinde ?
Registrovaný uživatel
Táto aukcia mala 5 naj
- najlepšie prostredie ;)
- najkrajšie hostesky :P
- najbláznivejší dražitelia :shock:
- najlepšie jedlo 8)
- najvyššie ceny :(
V porovnaní s podobnými aukciami v strednej Európe zatiaľ TOP.
Moderátor
najbláznivejší dražitelia + najlepšie jedlo + najvyššie ceny = TOP??? ...heh...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Už jen kvůli bodu 2 a 4 bych chtěl příště přijet. !!!
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Táto aukcia mala 5 naj
- najlepšie prostredie ;)
- najkrajšie hostesky :P
- najbláznivejší dražitelia :shock:
- najlepšie jedlo 8)
- najvyššie ceny :(
V porovnaní s podobnými aukciami v strednej Európe zatiaľ TOP.

Nebyl tam Antares? Z toho, co píšete, se mi zdá, že to byla aukce zaměřená přesně na tento typ lidí. Jenom, aby se to nestalo pravidlem! (a my obyčejní nepřišli zkrátka)
Registrovaný uživatel
Všetci sme sa zhodli, že keby nebolo to súkno za stolom dražobníka, kde sedela pekná 21r. študentka ekonómie, tak by sme pri pohľade na jej nohy určite zabudli zložiť ruku a prispeli k ešte bláznivejším cenám :) Možno nápad pre organizátorov do budúcna ;)
Registrovaný uživatel
Antares tam bol nepochybne. Konečne skúpil kompletné specimeny Slovenského štátu za stonásobok katalógu, takže sa konečne aukro ukľudní. :) Páni, ale až niekto dá tie ceny specimenov Slovenského štátu do katalógu, tak až potom to bude masaker :)
Registrovaný uživatel
majkl napsal
Fidzi napsal
Táto aukcia mala 5 naj
- najlepšie prostredie ;)
- najkrajšie hostesky :P
- najbláznivejší dražitelia :shock:
- najlepšie jedlo 8)
- najvyššie ceny :(
V porovnaní s podobnými aukciami v strednej Európe zatiaľ TOP.

Nebyl tam Antares? Z toho, co píšete, se mi zdá, že to byla aukce zaměřená přesně na tento typ lidí. Jenom, aby se to nestalo pravidlem! (a my obyčejní nepřišli zkrátka)

Nestraš, nám jde o to abychom na rozdíl od pořadatele nakoupili co nejlevněji. To by byl průser, kdyby Antares a spol začli kroužit po aukcích !!!
Registrovaný uživatel
A až to Antares začne kupovať dvojmo alebo trojmo pre deti do výbavy... :)
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Antares tam bol nepochybne. Konečne skúpil kompletné specimeny Slovenského štátu za stonásobok katalógu, takže sa konečne aukro ukľudní. :) Páni, ale až niekto dá tie ceny specimenov Slovenského štátu do katalógu, tak až potom to bude masaker :)

Ono nezáleží na katalogu i když se mu obchodníci rádi přizpůsobí, jde o nabídku , ale hlavně o poptávku. Bajer uvádí např. u 200 Sk 2006 s. A 6.000,- kč a dneska s provizí vyšla na 120.000,- Kč !!!!!!!!!!!!! :shock:
Registrovaný uživatel
Ještě jeden dotaz na kolegy ze Slovenska. Nemáte představu, anebo nebyllo Vám nabízeno kompletní neperforované Slovensko 1993-2007, zajímala by mě po té dnešní smršti cena takového souboru, jestli ho mám ještě dosbírat, anebo to mám vzdát.
Registrovaný uživatel
Priznám sa, že jedine cene tejto bankovky sa nedivím. Jednoznačne najvzácnejšia bankovka Slovenskej republiky. Ten cenový skok hovorí o skoku životnej úrovne zberateľov, ktorí si môžu dovoliť platiť za svoj koníček viac a viac. :)
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 15. 10. 2011, 23:00. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1