Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Vykupminci.cz
Numisargo

1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Moderátoři: acme2000, smith, Tomako.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
A kdo ji dnes koupil ?
Registrovaný uživatel
trava napsal
Jestli jsem se spletl, omlouvám se. Z ekonomického hlediska pravděpodobně špička na Slovensku, myslel jsem z hlediska Numizmatiky, že jde o " amatéra I když kdo ví.

Keď bankárka kupuje zlaté mince a nie akcie nebude to dobré znamenie...
_______________
. . . To, že sa niečomu všeobecne verí, vôbec neznamená, že je to aj pravda. Mýty sú oddávna najväčším ohrozením poznania. Každý, kto má odvahu ich spochybniť, je na dobrej ceste . . .
Registrovaný uživatel
Bežne bynky investujú do obrazov a iných zberateľsky zaujímavých kusov, kde je predpoklad zisku. V tomto prípade som si tým ziskom nie celkom istý. T
Registrovaný uživatel
Ještě mě napadla taková šílená úvaha k těm běžným SPECIMENům např. SŠ, které šly za neuvěřitelné násobky katalogu. Jestli ono to není tak, že těm lidem někdo řekl, že mají jít jenom po UNC, protože ty jsou nejlepší. A zapomněl dodat (nebo ti cvoci zapomněli), že se to až na vyjímky týká neperforovaných kusů... Nebo jestli se nerozkřiklo, že slovenské specimeny mají určitou cenu a zapomnělo se dodat, že se to týká SR a ne SŠ... :P
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
V stredovom prehybe bol vydraný, takže dlhá biela línia, ale napriek tomu držal ako keby bol naškrobený.
S poplatkami je to 8.625 EUR. Ešte stále sa ti to zdá dobrý kup ?


No každopádne musím reagovať. Naškorebeny ?? :D :D Čo to znamená?? Zobrať škorb a vodu a riskovať jeho zničenie???? BLBOSŤ !!!!! To ako keby ste si kupili nove auto kde ste jeho prv. majiteľ a pri predaji Vám kupujúci,alebo zaujemca "odborník" ide tvrdiť, že auto bolo po záplave menený motor atď, ale nemenilo sa nič. Kto má pravdu ?? Samozrejme kupujúci, lebo je odborní !! :mrgreen: :mrgreen: . Takže bankovka je v stave 3 !!! Na určenie stavu si dávam pozor a tento stav aj posúdil Macho a chlapovič. Podotýkam, že naškrobenie :mrgreen: :mrgreen: , neviem čo to má znamenať sa neudialo. Len preto, že bankovka je v strede predretá a neláme sa v prehybe musí byť naškrobená?? Majiteľ som bol ja a pri zásahu reštaurátora bola zbavená len biologickej špiny. To isté sa udialo aj na vašom legionárovi ktorý som predal a taktiež aj na iných bankovkách ktoré mam, alebo som mal, ale zázrak, že len proti tejto máte výhrady. Z každý kto má pozná vie, že stav určujem poctivo a nič nezatajujem !!!!! Vaš názor je Váš názor a ja ho neberiem. Ale nechápem čo tým sledujete, stav 4, naškrobená.
Registrovaný uživatel
Ale každopádne bolo na aukcií skvele, pokecali sme, spoznal som Micika, pokecal s Fidzim (až na ten stav 4 a naškrobenie :twisted: ) :lol: . Ako vravel Fidzi, úroveň perfektná.. Tak na ďalšej aukcií.
Registrovaný uživatel
Hej, veď sme to preberali na aukcii a ja sa rád mýlim :) Ale tú bankovku držalo v ruke veľa ľudí, tak som aj čakal či sa niekto ozve. Ak to porovnám so specimenmi SŠ, tak to bola určite lepšia kúpa. ;)
Registrovaný uživatel
A aby ste si vedeli predstaviť Svetlanu
http://www.cas.sk/clanok/208630/luxusna-aukcia-v-bratislave-kupili-medailu-za-36-000.html
Štandartne človek takéto veci draží anonymne.
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 16. 10. 2011, 14:14. »
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Hej, veď sme to preberali na aukcii a ja sa rád mýlim :) Ale tú bankovku držalo v ruke veľa ľudí, tak som aj čakal či sa niekto ozve. Ak to porovnám so specimenmi SŠ, tak to bola určite lepšia kúpa. ;)


Chápem. Nie vždy každý povie pravdu. Osobne si dávam na to záležať, myslím že už v Žiline ste sa presvdečil, že lojálnoť je u mňa na prvom mieste. Ak sa pokazí dobré meno, to sa už nedá spätne získať.
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
A aby ste si vedeli predstaviť Svetlanu
http://www.cas.sk/clanok/208630/luxusna-aukcia-v-bratislave-kupili-medailu-za-36-000.html
Štandartne človek takéto veci draží anonymne.


Tomu sa vraví prezentovanie mena. Osobne by som sa tiež prezentoval.
Registrovaný uživatel
woodmaker napsal
trava napsal
Jestli jsem se spletl, omlouvám se. Z ekonomického hlediska pravděpodobně špička na Slovensku, myslel jsem z hlediska Numizmatiky, že jde o " amatéra I když kdo ví.

Keď bankárka kupuje zlaté mince a nie akcie nebude to dobré znamenie...


Tá kúpa je pre image Banky lepšia ako kúpa akcie. Medaila pôjde na Gemini a predá sa za 100 000€ zhodnotené za rok 200% . ;)
Dalšia možnosť ,že bankárka bola len nadstrčená osôbka. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tato mi přišla zajímavější :-) (jak poukázka, tak ta dáma - sice spíš hosteska než majitelka, ale to neva). Ukazovalo se to na Sběrateli 2010; nevzpomene si někdo, jakej to byl stánek?

http://www.sberatel.info/public/fotogalerie/133.jpg
Registrovaný uživatel
NUMKON, jinak hodne cenna potvrzenka
Registrovaný uživatel
Dostali ste už niekto faktúru, alebo akou formou sa bude platiť?
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Dostali ste už niekto faktúru, alebo akou formou sa bude platiť?


tak já už "to" dostal a po první nepříjemné poplatkové zkušenosti z Německa jsem naopak mile překvapen. Dokonce i na český účet můžu platit.
Registrovaný uživatel
Dnes som dostal faktúru aj ja. Pošta len 3,5 Eura. Poplatok 15 %. Ráno som sa neskoro zobudil a nestihol som dražiť pre mňa zaujímavé položky. Ale aspoň niečo.
Registrovaný uživatel
Takže nový termín ďaľšej aukcie je na svete. A to 20.10.2012.

Vraj na tento termín plánuje aukciu aj Klim v Brne. Nemáte niekdo bližšie informácie? Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Má na stránkách jen toto bez datumu: 53. podzimní aukce poštovních známek, papírových platidel, mincí, řádů a vyznamenání
Registrovaný uživatel
Katalog Macho&Chlapovič už je k dispozici.
Registrovaný uživatel
Práve ho sťahujem, ale potešil ma čas predaja bankoviek. Tak to vyzerá, že by sa dal aj Klim stihnúť. No veď uvidíme....
Registrovaný uživatel
Položka 363 dost dobrý !!!
Registrovaný uživatel
tá 20 ks 1939 nebol v jari u Klim?
Registrovaný uživatel
gorgot napsal
tá 20 ks 1939 nebol v jari u Klim?


Tiež sa mi zdá. Musím pozrieť katalóg.

Zděňku, táto ti ešte chýba? Tak máš dôvod na návštevu aj tejto aukcie.
Registrovaný uživatel
Hoj vsem. Me nabidka nejak extra neoslovila, az na par kousku a vyvolvaci ceny mi prijdou docela vysoke... Drazdi me tam hlavne polozka 341 a pak 368 ktera mi chybi......
Registrovaný uživatel
Byla. Velmi neznatelně přehnutý roh, jinak moc hezká. 100/1919 je krásná. Byla spolu s některými dlašími kousky k vidění na sběrateli.
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 6. 9. 2012, 19:43. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Notafilie, bankovky, aukce » 1. aukcia Macho a Chlapovič, 15. 10. 2011

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1