Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Vykupminci.cz
Numisargo

Aukce

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tady si někdo dělá prdel :)

http://www.aukro.cz/item556072158_kniha_mince_karla_vi.html

http://www.aukro.cz/item556070925_kniha_mince_frantiska_i.html

http://www.aukro.cz/item556066065_kniha_mince_josefa_ii_a_leopolda_ii.html
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
:) Dobré...
Registrovaný uživatel
to si dělají prdel ne? bych jim to prodal i o 10% levněji :D
Registrovaný uživatel
já o 11% levněji a porto zdarma... :D
Registrovaný uživatel
nedalo mi to a oběma přihazujícím jsem napsal, jestli nepotřebují telefon na Dr. Chocholouška :D samozřejmě jsem jim k tomu přibalil odkaz na weby, kde by ty katalogy pořídili za směšný peníz, oproti těm jejich nabídkám v aukci :D
Moderátor
doufam ze si psychicky pripraven na dalsi vyhruzny mail od prodejce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kacuro napsal
nedalo mi to a oběma přihazujícím jsem napsal, jestli nepotřebují telefon na Dr. Chocholouška :D samozřejmě jsem jim k tomu přibalil odkaz na weby, kde by ty katalogy pořídili za směšný peníz, oproti těm jejich nabídkám v aukci :D
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
nedalo mi to a oběma přihazujícím jsem napsal, jestli nepotřebují telefon na Dr. Chocholouška :D samozřejmě jsem jim k tomu přibalil odkaz na weby, kde by ty katalogy pořídili za směšný peníz, oproti těm jejich nabídkám v aukci :D

A čekáš díky od kupujících nebo výhružky od prodejce ??? :D :twisted:
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
doufam ze si psychicky pripraven na dalsi vyhruzny mail od prodejce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


vzhledem k tomu, že po předešlých zkušenostech Dr. Chocholouška také navštěvuji, tak to pod jeho odborným dohledem snad zvládnu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
tak asi jsem úplný magor a nechápu "vyšší smysl" :D toto mi jeden z přihazujících odpověděl:

Vážený pane,
v pořádku, chápu Vaše zděšení, ale vše má u mne svůj smysl. Není potřeba, aby jste vše v životě pochopil ... na to je moc krátký časový úsek.
Imperator-ltd.
Moderátor
tak ve finale je takova odpoved mnohem ucinejsi nez vyhruzny mail od prodejce,to si necekal ze....... :D
ciste teoreticky mohla byt aukce "facha" a oba nejvyssi prihazujici byli jen domluveny kone

kacuro napsal
tak asi jsem úplný magor a nechápu "vyšší smysl" :D toto mi jeden z přihazujících odpověděl:

Vážený pane,
v pořádku, chápu Vaše zděšení, ale vše má u mne svůj smysl. Není potřeba, aby jste vše v životě pochopil ... na to je moc krátký časový úsek.
Imperator-ltd.
Registrovaný uživatel
Tomako napsal
ciste teoreticky mohla byt aukce "facha" a oba nejvyssi prihazujici byli jen domluveny kone


Tomako: však jsem mu něco v tom smyslu odpověděl :)
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
To Denarius a všichni znalci tolarového údobí - jakou má katalogovou cenu VI krejcar 1743 Marie Terezie z pražské mincovny ? Já jej viděl dražit jednou u Aurey v roce 2003 s docílenou cenou 40tis - což mi přišlo dost šílené.

Vím ještě o jednom a to v aukci bohemiky kdy se v Německu dražila v roce 2004 sbírka H.Dietikera. Byl v zachovalosti cca 2/2 a prodal se za 180€. Pražské VI krejcary M.T. jsou velmi vzácné a např.cena u Novotného je úplně mimo mísu (2500,- za 1/1).
« Poslední úpravu provedl(a) Denarius v 20. 2. 2009, 20:38. »
Registrovaný uživatel
Jsem asi divnej, že použité katalogy kupuju po 30,- korunách... :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
To Denarius: já dostal nabídku 420 Euro za -1/1- a váhám, jestli ho vzít (stav podobný jako u Aurey)
Registrovaný uživatel
vassilij napsal
To Denarius: já dostal nabídku 420 Euro za -1/1- a váhám, jestli ho vzít (stav podobný jako u Aurey)

Jestli nemá škrábanec, úhozy nebo hranu tak bych asi neváhal, ten u Aurey byl pěkný.
Registrovaný uživatel
To Denarius: je to tenhle
Obrázek vložený uživatelem
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trošku otřelý ale pořád ještě slušně zachovalý, myslím že na sálové aukci by požadovanou cenu hravě docílil.
Registrovaný uživatel
Je velice pěkný, pokud to období sbíráš a máš ty peníze volné, asi to toho jdi neboť na lepší těžko kdy narazíš a pokud bude levnější, tak stav půjde prudce dolů(a to bych si raději připlatil).
Registrovaný uživatel
Niečo podobné Maďari predávajú za 28 000 Forintov.
Registrovaný uživatel
No... včera jsem byl zrovna v Maďarsku... :) teda ta jejich restaurace Paprika Csárda mi dala pěkně zabrat... to co tam připravovali za jídla, jsem u nás fakt ještě neviděl. Bylo to jídlo s názvem "pro hladové vlky" :D - Tři druhy masa na tři různé způsoby - vepřový přírodní steak s vajíčkem, dále řízek plněný husími játry a k tomu ještě řízek obalený v Cornflacích, všechno ještě s hranolkama na jedno talíří... prostě mazec, ještě teďka jsem najedený.

Jinak přepočty z forintů jsou velmi jednoduché :) 28.000,- FT je prostě 2.800,- Kč.. stejné ceny, akorát bez jedné nuly...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
To grofik: za 28000 Ft ? - kde ?
Registrovaný uživatel
Krásné dobové falsum...

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=565341054
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Ale do cela zajímavá položka(pokud nebude drahá...).
Moderátor
Dracku, ty to budes urcite vedet... znas duvod, proc je velka vetsina tech tolaru takovym zvlastnim zpusobem poskrabana?
Registrovaný uživatel
oliver napsal
Dracku, ty to budes urcite vedet... znas duvod, proc je velka vetsina tech tolaru takovym zvlastnim zpusobem poskrabana?


:shock: Kde oliver.?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » Aukce

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1