Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Vykupminci.cz
Numisargo

aukce na Aukru

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ok, nevideli sme to, urob za tým hrubú čiaru a prosím fundovane odpovedz.
Moderátor
Donny Donowitz napsal
A prečo ti potom máme veriť, že sú to falzá, keď nevieš ukázať, čo v tebe je aspoň na tomto jednom toliari? Ja som u teba napríklad zažil aj posmrtný toliar s pootočenými stranami do kríža na počesť mŕtveho panovníka" alebo "tlustý brakteát". Je to tu dohľadateľné.


Já chápu, že zrovna ty , včetně dalších tvých nových kumplu se aktuálně angažujete ,ale prosím, klidně do mě pak to smažu :D
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 14. 7. 2022, 21:06. »
Registrovaný uživatel
Pokiaľ neodpovieš ako fundovaný moderátor, alebo to tu nezamkneš, budem sa ťa toto pýtať znova a znova. Pýtam sa ťa len na dohľadateľné fakty a nepoužil som ani jeden invektív.
Moderátor
Donny Donowitz napsal
Ok, nevideli sme to, urob za tým hrubú čiaru a prosím fundovane odpovedz.


Na co chceš odpovědět?
Registrovaný uživatel
Tak znovu...
Pokiaľ neodpovieš ako fundovaný moderátor, alebo to tu nezamkneš, budem sa ťa toto pýtať znova a znova. Pýtam sa ťa len na dohľadateľné fakty a nepoužil som ani jeden invektív.
Moderátor
Sigur nešaškuj tady..
Ano napíšu znovu jako ke každému falzu..
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 14. 7. 2022, 21:10. »
Registrovaný uživatel
Ja nešaškujem. Chcem ťa poprosiť, aby si mi len na tomto jedinom príklade ukázal rozdiely medzi touto mincou a originálom. A presvedčil ma ako lajka (ja sa tomuto skutočne nerozumiem), ktorému sa minca páči a chce si ju kúpiť, že je to falzum.
Moderátor
Zásadní znaky na minci jsou zvlněné detaily, při zvětšení jsou dobře znatelné v plochách a tváří portrétů panovníka, časté pro Falza polských dílen.. Dále výrazná umělá patina na minci, která byla záměrně čištěná v plochách, typické pro padělatele v tomto případě docela výrazně se stopy poškození (rýhy)..
Celkový dojem, vcelku obyčejný padělek.. nehledě na samotného prodejce...

Chlapci tohle je zde naposledy,tyhle vaše historické zcény..
Raději studujete numismatiku a nezabývejte se hloupostmi víz.tlacharna a Paulovy vlákna..
Moderátor
Fota

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Na dvanástej hodine sa mi zdá ten materiál nejaký iný ako zvyšok mince. Nemohlo tam byť napríklad uško?
Moderátor
Detail

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Keď chcem zváčšiť a kliknem, tak mi to nejde. Nenahral si to v nevhodnom formáte?
Registrovaný uživatel
Donny Donowitz napsal
Na dvanástej hodine sa mi zdá ten materiál nejaký iný ako zvyšok mince. Nemohlo tam byť napríklad uško?


Tak ešte k tomuto.
Registrovaný uživatel
nezabývejte se hloupostmi víz.tlacharna a Paulovy vlákna..

To mám za to, že jsem ti posílal svojí publikaci? Nejdřív (včera) začneš trolovat ve vlákně kde jsem moderátor, teď využíváš jiný vlákna k útokům...

Nechápu důvod, ale začíná mě to sr...t.
Moderátor
Donny Donowitz napsal
Na dvanástej hodine sa mi zdá ten materiál nejaký iný ako zvyšok mince. Nemohlo tam byť napríklad uško?


Pravděpodobně zbytky patinovani...při samotném patinovani a čištění (chem lázních)mince mohla být v těch místech uchycena...
Registrovaný uživatel
Všiml jsem si,že tolary mají často vady v ploše.A často byla tato čast mince hlazená.Pro zlepšení vzhledu.Škrábance v ploše,je obvyklá snaha minci vyčíst,když chybí potřebné znalosti.
Nějaké lepší argumenty?
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Moderátor
Paul napsal
nezabývejte se hloupostmi víz.tlacharna a Paulovy vlákna..

To mám za to, že jsem ti posílal svojí publikaci? Nejdřív (včera) začneš trolovat ve vlákně kde jsem moderátor, teď využíváš jiný vlákna k útokům...

Nechápu důvod, ale začíná mě to sr...t.


Promiň... přehnal jsem to ,hned se nerožčiluj..
Ale pochop , že ti tví splašení psi s tvýho vlákna pak všude trolujou.. ;)
Registrovaný uživatel
Zvláštne, že zrovna na tom istom mieste na averze aj reverze.
Registrovaný uživatel
Mince je po oušku,jako ten Leopold.
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Registrovaný uživatel
Položte vedle něho krabičku zápalek.Pro srovnání.
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Registrovaný uživatel
Prosím, vyjadrite sa aj niekto iný.
Moderátor
Kocwara napsal
Všiml jsem si,že tolary mají často vady v ploše.A často byla tato čast mince hlazená.Pro zlepšení vzhledu.Škrábance v ploše,je obvyklá snaha minci vyčíst,když chybí potřebné znalosti.
Nějaké lepší argumenty?


Ano často se i originály leští v plochách drobné škrábance a úhozy ,při sebelepší práci je to horší znehodnocení než samotné stopy opotřebení..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
nezabývejte se hloupostmi víz.tlacharna a Paulovy vlákna..

To mám za to, že jsem ti posílal svojí publikaci? Nejdřív (včera) začneš trolovat ve vlákně kde jsem moderátor, teď využíváš jiný vlákna k útokům...

Nechápu důvod, ale začíná mě to sr...t.


Promiň... přehnal jsem to ,hned se nerožčiluj..
Ale pochop , že ti tví splašení psi s tvýho vlákna pak všude trolujou.. ;)


Jestli ty nejsi přecitlivělý... Nemá tvá Bi část své dny?
Registrovaný uživatel
Prostě M.O.
To je ten divný vzhled obou mincí.
_______________
Konzultace a poradenství v oboru frenologie.
Moderátor
Cikánský tolar klidně mohl mít i ouško...
Je to falzum jako Brno

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 205 206 207 208 209 210 211 212 213 ... > »

Sběratel.com » Numismatika aukce » aukce na Aukru

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1