Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKRO na SLOVENSKU

Vykupminci.cz
Numisargo

AUKRO na SLOVENSKU

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:o Closed pro pány,doufám,že vám do toho ženská vstoupit ještě může? ;)
A jak si vůbec Jano dopadl s tým chlapem z Pardubic,děje se s tím něco? :?
Registrovaný uživatel
zevraj stale reklamuje....tak som mu napisal ze v decembri sa uvidime ;)
Registrovaný uživatel
A jak to vidíš s tvým komentářem k jeho osobě,už si mu nějaký udělil,aby si varoval ostatní a nebo počkáš až v osudný den v decembri,kde mu udělíš komentář opravdu osobně. ;)
Registrovaný uživatel
jak mu mam udelit komentar ked sa nejednalo o predaj cez aukro??? som to predsa spominal ;)
Moderátor
Možno som zle čítal, alebo som si to nevšimol, ale toto počujem prvý raz. Ja som si myslel že išlo o obchod cez Aukro. No to dosť mení situáciu, ten chlapík bubáky má, osral Ťa, myslí si, že je nezraniteľný. Zachoval sa ako hajzel, rozbi mu držku. :evil: :evil:
Registrovaný uživatel
Tak to jsem někde přehlédla,sorry. :roll: Ale věřím,to jak si popisoval ty čáry máry s komentářema na Aukro Slovensku :shock: ,věřím Janko,že ty by si dokázal udělit mu komentář i na Aukro,ikdyž přez něj se váš obchod nekonal(pokud je tam ten dotyčný v registraci). 8) A dneska máš nějakou štiplavou náladu,nejsi náhodou ve znamení škorpiona? ;)
Moderátor
tak to nas je vic,ja to taky pochopil ze slo o obchod pres aukro 8)
Registrovaný uživatel
uvediem to na pravu mieru...urcite som to pisal aj to tu najdem ...ten kamosko mi povedal ze nech neprihadzujem on tie mince stiahne a je to.... dohodli sme sa bez aukra....to je vsetko.
Registrovaný uživatel
ps: ja som rak :) teda kohut ;)
Registrovaný uživatel
sakra nepisal som to tu..ale to je fuk...nech sa stane vola Archyho v poslednej vete :D :D :twisted:
Moderátor
jano, tiež som bol presvedčený o obchode cez aukro :roll: :roll:
Registrovaný uživatel
Je ďalšia možnosť: :shock:
pokiaľ si poriadne neprelepil páskov list kľudne sa mohla pričiniť o stratu penazí aj pošta. :evil:
Nejak sa my nechce veriť,že prizná z čiastky neviem 2500Čk,alebo koľko si písal pätstovku a dve tisícky zatlčie. ;)
Pošťáci tiež vedia robiť divy. ;)
Registrovaný uživatel
stale o tom istom.....ci je to cez aukro alebo mimo neho nieje ziadny rozdiel....stalo sa stalo.koniec
Registrovaný uživatel
Dobre sa radí,horšie prežíva. ;)
Moderátor
jano789 napsal
stale o tom istom.....ci je to cez aukro alebo mimo neho nieje ziadny rozdiel....stalo sa stalo.koniec



koniec ako koniec......výsledok oznámiš ako to dopadne...počkáme si.....myslím že všetci tu sme tak trochu zvedavý.. ;)
Registrovaný uživatel
ja vas urcite nesklamem :D
Registrovaný uživatel
:roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)

jano789 napsal
ja vas urcite nesklamem :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » AUKRO na SLOVENSKU

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1