Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Padělky a podvody » Chemické padělky

Vykupminci.cz
Numisargo

Chemické padělky

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chemické padělky:Rumělková-žlutá,růžová,zelená,šedá
« Poslední úpravu provedl(a) skrblik v 9. 12. 2008, 10:41. »
Registrovaný uživatel
Chemické padělky:Oranžová-žlutá,růžová,hnědá,zelená,šedá
« Poslední úpravu provedl(a) skrblik v 9. 12. 2008, 10:42. »
Registrovaný uživatel
Chemické padělky:Zelená-žlutá,hnědá,modrá,fialová,šedá
Registrovaný uživatel
Chemické padělky:Modrá-žlutá,oranžová,hnědá,zelená,fialová a černá
Registrovaný uživatel
Chemické paděky:Fialová-žlutá,růžová,zelená,modrá,šedá
Registrovaný uživatel
Takže ne popsané varianty l Kč TGM v barvě černočervené nebo hrady v barvě oranžověčerné.Navíc bez stop po chemikáliích.
Moderátor
Pane jo! Tady těch lidí asi funělo hodně, žejo, Skrblíku?
_______________
Registrovaný uživatel
:D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Teď jsem narazil na další srandičku.1,5 Kč Karlštejn bez průsvitky v barvě černočervený.Tato srandička objevená cca po 70 letech od vydání se nachází ve sbírce Captaina.Zatím jsem na tom při zběžné prohlídce nenalezl stopy po chemické úpravě.Maximální počet ks odhaduji cca na 5 archů,než známka byla červenou.
Registrovaný uživatel
Jinak u Captaina bylo též 5 ks známek 1 Kč TGM v barvě černočervené.Viděj jsem to v Aši u pana Materny dokonce v čistým stavu s počítadlem tuším že to byla deska 5A.Bavíme se o známce bez snítky,která byla později vzyána i jako smuteční TGM.Jinak černočervená barva se mi vyskytla též v balíčkách od pana Fialy z Hranic u Aše a to na 1Kč TGM vydané k narozeninám TGM.Balíčky byly zabalenéa zhruba 40 let s nimi nikdo nic nedělal.
Registrovaný uživatel
Zajímavé téma, z 34 příspěvků napsal 30 skrblík, v ostatních je napomínán za špatný pravopis...
Registrovaný uživatel
Ok.Pokusím se to zlepšit.Ale když jsem na internetu na pracáku,taJako právě tek mi honí čas.Jako právě teď.Píšu příspěvek a uprostřed psaní se mi to vypne do 10 sekund.
Registrovaný uživatel
To nebylo nic proti pravopisu. Na to už jsem si zvykl, někdo se nad tím pousměje, někomu to hrozně vadí a musí na to upozornit. Pozastavil jsem se nad tím, že toto téma píšete vlastně sám se sebou, sám si to vysvětlíte, sám si odpovíte. Ale díky, že předáváte své vědomosti dál.
ps: Skrblíku, jakto, že ještě nemáte internet doma? Aspoň nějakej než rychlej.
Registrovaný uživatel
Je to velmi jednoduché.Vegetím ve srubu v lese navíc v prostoru kde nemá žádný příjem ani náš a ani zahraniční operátor.Teď jsem zjistil,že internet má doma jeden z mých synovců.Tak budu moci konečně vložit obrázky do svých příspěvků.Jinak si neodpovídám,jen kontroluju návštěvnost a pokračuji ve psaní mé knihy jako odkazu pro mé budoucí kolegy a zprostředkovávám seznámení s těmi,koho jsem měl možnost poznat a bohužel už nejsou mezi námi.Pokračuji pod denaturák,neboť mi prý byl účet skrblík zrušen.Čest jeho památce.Jinak používejte stále email.vesely.skrblik@seznam.cz
nebo tel.+420607780913 ale pouze na sms,než mi Captain pošle z Ústí nad Labem můj mobil.Včera jsem ho ještě na poště neměl.Uvidím co dneska.
Registrovaný uživatel
Že se to někomu chce číst :roll: :oops:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Padělky a podvody » Chemické padělky

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1