Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Vykupminci.cz
Numisargo

ČR série

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Další kousek se správným číslovačem. Je to zajímavé, takže těch chybotisků zase nebude tolik, kolik se předpokládalo.
Moderátor
Po dlouhé době další kus z druhé desky (E29 - E56) ... z první (E01 - E28) už jsou k vidění v oběhu asi nejčastěji ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A hele, nějak jsem zasklil informaci, že už jsou! :oops:
Moderátor
Zajímavé - našel jsem svůj rok starý příspěvek a víceméně se soupis hledaného nezměnil (jen u stovek už je potvrzené G - první deska a u 500 Kč bylo zachyceno pár sérií E z druhé desky)...

acme2000 napsal
Přikládám znovu přehled toho, co stojí zato zachytit (revidované k dnešku).
BPH > U 1000 Kč by stálo zato zachytit až čísla z poslední desky (H73-96), bude to signál, že nastoupí písmeno I.


100 Kč - nástup série G (už jsem několikrát zachytil vysokou F82, poslední je přitom F84 ze stejné desky;
200 Kč - B49-B72 (hypotéza o "náhradní sérii B67"), případně sérii F 25-F48 (druhá deska, první už zachytil ZetPe)
500 Kč - D29-D56 (nejvyšší dosažené číslo této desky 009180), nebo E29-E56 (druhá deska)
1000 Kč - další série z desky H73-96 (případně G73-96 -> přijde mi, že jsou s Háčkem vypouštěny souběžně)
2000 Kč - poslední deska série C (tj. C73 - C96), a zejména série I (!!! jakýkoliv výskyt !!!)
5000 Kč - série z druhé desky tj. C25-C48

Registrovaný uživatel
Myslím, že s. D je na obzoru ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zdenku, můj příspěvek č.656 z 15.12.2011! ;) Oni to mají dobře zamíchané, s těma sériema! :roll: Ale už se to blíží, to máš pravdu! ;)
Registrovaný uživatel
Tak SORY, já , že je to poslední série, tak mě zaujala, hned jsem to sem hodil.
Registrovaný uživatel
To nic, ale když už vypustili poslední sérii, bude ta s.D aktuální.
Registrovaný uživatel
Nemate nekdo chybotisk 500 Kč - serie C - 1997 - kde je posunutý vodoznak?
_______________
www.Papirovaplatidla.cz
Katalog bankovek Československa od r.1918 až do dnes.
Registrovaný uživatel
Tak Zdenku, dnes se mi to povedlo! :shock: Bohužel je to foceno jen mobilem! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě ukázka co bylo ve 100tisících, krásné série C+D! Nejnižší byla C04! ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dneska, při výběru z bankomatu, na mě vypadla 500,- s.B10(!), že by se ČNB zbavovala starých zásob? :roll: To by bylo nemilé!!! :evil:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Dneska, při výběru z bankomatu, na mě vypadla 500,- s.B10(!), že by se ČNB zbavovala starých zásob? :roll: To by bylo nemilé!!! :evil:


UNC?
Registrovaný uživatel
Bohužel ano!
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Bohužel ano!

Mischel - ale veď si aspoň tý, ktorým v zbierke chýba si ju budú môcť doplniť. To je zlé?
Registrovaný uživatel
Včera nová série D u 2000,- :shock: Dneska stará série B u 500,- :roll: Ještě mě zarazily, ty krásné stavy u s.C a D tisícovek, které měly max jedno přeložení. Asi ČNB vymetá trezory starých zásob bankovek! ;)
to Brett: mě to nevadí, já mám dva kousky s.B, ale kdo to má na kšeft, ten bude mít "bobky"! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Mischel - aj 200 Kč 1998 s.D sa na aukre predávali cez 400 Kč a teraz sú v jednom e-shope po 240 Kč ... (myslím, že ich nemajú z čias keď sa bežne púšťali do obehu, ale zo súčastnosti z banky).
Registrovaný uživatel
Kde jsou ty časy, když se 500/1995 s.B prodávala za 2,5tisíce!
Brett- mě zrovna chybí jediná s.D u 200Kč, jinak mám všechny sesbírané! Viděl jsem ji v tom e-shopu, tak ji asi objednám! ;)
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Kde jsou ty časy, když se 500/1995 s.B prodávala za 2,5tisíce!
Brett- mě zrovna chybí jediná s.D u 200Kč, jinak mám všechny sesbírané! Viděl jsem ji v tom e-shopu, tak ji asi objednám! ;)

No ak máš z nominálu 200 Kč všetky série okrem D (vrátane všetkých variánt s. A + ZAIRE) v stave UNC, tak 240 Kč na tú sériu D nejak "naškrabeš" :D
Registrovaný uživatel
Kromě Zairu mám všechny i perforované (A+B) specimen! ;) Dokonce i jednu sérii s oběma proužky Kč i Kčs! :D
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Kde jsou ty časy, když se 500/1995 s.B prodávala za 2,5tisíce!


No, na aukro si pamatuji, ze to 2x vylezlo dokonce na 4000 :P
Registrovaný uživatel
Jj, budeme říkat, kdeže ty loňské sněhy jsou! :roll:
Registrovaný uživatel
jirka72 napsal
mischel13 napsal
Kde jsou ty časy, když se 500/1995 s.B prodávala za 2,5tisíce!


No, na aukro si pamatuji, ze to 2x vylezlo dokonce na 4000 :P

Aukro 13.02.2011 - 500 Kč 1995 s. B01 stav N predaná za 5.655,- Kč
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Jj, budeme říkat, kdeže ty loňské sněhy jsou! :roll:

Jj, budeme říkat, kdeže ty loňské sněhy jsou! :roll:
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Včera nová série D u 2000,- :shock: Dneska stará série B u 500,- :roll: Ještě mě zarazily, ty krásné stavy u s.C a D tisícovek, které měly max jedno přeložení. Asi ČNB vymetá trezory starých zásob bankovek! ;)

...aby mohla tyto vzory brzy stáhnout z oběhu? Tipoval bych, že k tomu co nevidět dojde. Teď je jenom otázka, jestli se objeví nové vzory nižších hodnot.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... > »

Sběratel.com » Naše papírová platidla » ČR série

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1