Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Vykupminci.cz
Numisargo

Drobné peniaze grošového obdobia

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
to Kacuro: dík moc
uvidíme jaká bude na Aukru cena, rád bych je měl. Bude záležet na konkurenci.
Moderátor
Apropo kacuro: Ak by som náhodou prihadzoval na Tvojej aukcii, poslal by si mi výhru na Slovensko? Tvoje názory poznám, chcem len vedieť čo by si urobil. Nie že by som mal v úmysle prihadzovať na veci nájdené v Zemi Českej Tvojim detektorom... Neurazím sa, normálne mi odpovedz. 8)
Registrovaný uživatel
v popisu aukce vždy uvádím, že do zahraničí neposílám, takže neposlal :) porušil bys totiž mé podmínky ;)
Moderátor
Neboj sa, nikdy Ťa nebudem vystavovať podobnej dileme... ;)
Registrovaný uživatel
:) v minulosti jsem sice pár vydražených věcí ven posílal, např. do Rakouska, Chorvatska i na Slovensko, ale už jsem od toho zkrátka upustil :)
Moderátor
V poriadku, proti Tvojim názorom nič nemám. Nie sú mi síce po chuti (sám to dobre vieš), ale rešpektujem ich a cením si na Tebe, že si za nimi stojíš.
Moderátor
http://www.aukro.cz/item276430304_stribrny_srot.html

Dobre v tom šrote vidím parvus Jána alebo Karla? Tam vpravo druhý z hora...
Moderátor
Archy, mě to připadá spíš na peníz Ferdinanda
Moderátor
A jéje... máš recht. Je to teda naozaj šrot ... ;) 8)
Registrovaný uživatel
ARCHYPOV:viem ze to sem nepatri,ale nemohol by si sem dat obrazok tych spartakovskych odznakov?kebi ze ich nemam,tak bi som ich odkupil.
Moderátor
Mám ich v aute, zajtra ráno ich cvaknem a pošlem Ti foto na mail.
Registrovaný uživatel
ok..dakujem
Registrovaný uživatel
No řeknu Vám, myslel jsem, že ty husitské měďáky vylezou mnohem výše. Kdybych to věděl, tak bych se snažil tu aukci neprošvihnout :(

Stejně tak jsem bohužel prošvihnul Ferdinanda I., kterého teď bude mít Patason :? ;)
Moderátor
No fakt nič moc cena... :roll: Do toho som mohol ísť aj ja. Nevadí, kašlem na ne. A Ty Topa... ako sa darí? :lol:
Registrovaný uživatel
Ale celkem to jde, jen jsem měl teď dva týdny, kdy jsem byl v práci od šesti do šesti a mám toho plné zuby :?

Ale vše už je naštěstí hotové a člověk se může zase trochu věnovat grošíkům :) Navíc se blíží vánoce a je třeba si vybrat dárek :D To musí člověk udělat sám, jinak by dostal s velkou slávou Jánošíkův dukát nebo Franze Josefa :mrgreen:
Moderátor
Aj ja si radšej kupujem takéto vecičky sám... S tým Jánošíkom... to by bola parádna blamáž. ;)
Registrovaný uživatel
To jo ;) A co ty? Jak jde život?
Moderátor
Dosť na figu, dva mesiace som na maródke a nemám pomaly na chleba. ;) Inak pohoda, celkom sa dá. Máš niečo nové v zbierke? Ja mám vyhliadnutého Jána s dvoma krížikmi... uvidíme, nech bude ako bude, všetko bude dobré. Toho Honzu by som chcel veľmi.... véééééľmi. :| :'(
Registrovaný uživatel
Nic nového, zatím. Čekám od Patasona jeden malý groš Rudolfa II. ( já vím, zhřešil jsem :mrgreen: :mrgreen: ) a hlavně se příští týden chystám na Aureu, tak doufám, že něco nového na vánoce bude :)

Dva křížky jsou moooc fajn ;)
Moderátor
Za kolik nakonec skončily ty měďáky? Když končila aukce motal jsem se po naši drahé vlasti.
Jel jsem brzo po půlnoci, a bylo na nich jen pár kaček. Pak jsem se k internetu dostal až po obědě. A to už bylo po.
Registrovaný uživatel
na druhou stranu, ty flůtky nebyly zase nic moc, teď mi mají přijít 4x nádherné kousky, každý po 500,- a těm ty z aukra nestojí ani po kotníky :)
Registrovaný uživatel
1.221,- Kč to nakonec bylo.
Moderátor
kacuro má pravdu, tie flútky naozaj neboli nič moc. Predajca sa mal radšej spoliehať na ojedinelosť týchto razieb na Aukre a púšťať ich pomaličky, po jednej. Zarobil by viac, nemal byť "nenažraný"... ;) Ale nie, tie mince neboli nič extra, ale pri dnešných cenách som ozaj čakal oveľa vyššiu cenu. 8)
Registrovaný uživatel
to Topa: koukal jsem, že jsi se dal na drobné peníze - ach jo, další soupeř na aukru :'(
Moderátor
Obrázek vložený uživatelem

Táto legrácka mi dnes prišla... chutnučká, nie? ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1