Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Vykupminci.cz
Numisargo

Drobné peniaze grošového obdobia

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mám hezčí. :mrgreen:
Moderátor
O tom nepochybujeme. 8)
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
kacuro, podvihnem cenu? Nech je prča... ;)


:D i když asi teď budu šetřit na aukci od aurei, rád bych tam nakoupil nějaké denárky :)
Registrovaný uživatel
mincicka napsal
Nebojte se všem vám mince přijdou, jsem nemocná a tak se to všechno nějak protahuje, nesnáším chřipku! Kacuro se už asi dočkal. :D


Hele mincicko, já se taky těším na vyhrané mincičky. Koukám, že Kacuro má pěkně našplháno, když už se dočkal a já nic :'(
Moderátor
http://www.aukro.cz/item266494774_cechy_haler_vaclava_iv_14_stoleti_r_.html

Rýchlo reagujte a hlasujte. Vylezie, alebo nevylezie nad 5 litrov? Ja hovorím že áno, vy?
Registrovaný uživatel
MAD-RAB sáhne do kapsy a cena poleze raketově nahoru. Půjde za víc než 5 hadrů.
Moderátor
Hovoríš mi z duše. Je to tak, my dvaja sme to už tuším rozoberali.
Registrovaný uživatel
podla mna nevilezie na 5000 kc
Moderátor
Jajko, stavím sa, že áno. 8)
Registrovaný uživatel
aha..uz je na 5900 kc:))..a vide este na 6500 kc?
Moderátor
Tak to je silááá!!! :roll: :roll: :roll: No možno vyjde aj nad osem, na Aukre už ma nič neprekvapí. Inak PEHU: Registruješ to? :twisted:
Registrovaný uživatel
a aku ma normalnu cenu?ja sa v tomto obdobi nevyznam
Moderátor
Tá cena nie je mimo protokol. Tieto mince v dobrej zachovalosti (táto je pekná) sú veľmi vzácne. Tá cena je celkom v pohode, aj keď je trochu vysoká. Ja by som odhadoval cenu tak na 4-5 tisíc. Dnes je ale možné všetko, všetko závisí od trhu. No a koľko je tá minca hodná? Počkaj na koniec a uvidíš. :roll:
Apropo, Havlíková: Neprihodíme už? ;)
Registrovaný uživatel
ok..tak cakam:)
Registrovaný uživatel
a na aukro sa moze prihodit na tu istu mincu aj viac krat?
Registrovaný uživatel
Tipuju 9.500,- Kč :shock:
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Tak to je silááá!!! :roll: :roll: :roll: No možno vyjde aj nad osem, na Aukre už ma nič neprekvapí. Inak PEHU: Registruješ to? :twisted:


No zrovna jsem se na to kouknul :shock:
Registrovaný uživatel
38 minut do konce, též si myslím, že MAD-BAD (nebo jak si říká) nebo jiný šílenec na to vlítne v poslední chvíli a dva tři jednici se o ní budou rvát. abych nežral, tak tipuji přes 10 tisíc :) přeci nebudeme podporovat žebrotu :D
Registrovaný uživatel
6 minut před koncem 9211,- :) tak to to tu desítku určitě přeleze :) páč MAD-RAB ještě nezasáhla :D
Registrovaný uživatel
no tak nic, tak jsem to lehce nadhodnotil, MAD-RAB se nezúčastnila, což jako můj kůň zklamala :D
Registrovaný uživatel
Skoro jsem se trefil :mrgreen: ;)
Moderátor
Tá minca je inak veľmi pekná, tá cena sa mi zdá dosť v pohode (s ohľadom na to, že sa blíži vianočný čas). Keď budem veľký, určite by som takéto niečo chcel.
Registrovaný uživatel
Archypov napsal
Keď budem veľký, určite by som takéto niečo chcel.


no to máš těžké bratříčku, nesmíš tolik pít a určitě si na podobný našetříš :twisted:
Registrovaný uživatel
Mne ty drobáky moc neříkají, já bych chtěl VII obrácene Z ;) Už jsem psal ježuchovi, ale asi nic :( :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Topa77 napsal
Mne ty drobáky moc neříkají, já bych chtěl VII obrácene Z ;) Už jsem psal ježuchovi, ale asi nic :( :mrgreen:


už takový na aukru byl? od té doby, co je sleduji, si nepamatuji, že by se tam dražil ...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Drobné peniaze grošového obdobia

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1