Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Vykupminci.cz
Numisargo

FILMY

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tenzor: ja si delal samozrejme srandu, abych odlehcil tema. Arnold a i Stallone jsou porad jedni z mych nejoblibenejsich hercu. Je zajimave, jak dobre jsou ty jejich filmy i po tolika letech a i jejich vykony, defacto nehercu, jsou vyborne viz Total Recall, prvni Rocky atd. Dokonce i prvni Rambo je skoro oscarovske drama z dnesniho pohledu :)
Registrovaný uživatel
Okolo polnoci som nahodou prepol na tento film, tusim na ct2 a uz som ho dopozeral
http://www.csfd.cz/film/29188-hrac/
A zistil som , ze by sa oplatila precitat aj ta Dostojevskeho kniha ...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Tovy napsal
Fidzi: V posledni dobe je to tu fakt divne. Ja napisu, ze se mi libi film, ktery se nelibi nekomu jinemu a hned se tu pokrikuje, ze jsem naivni a kdesi cosi. To se fakt uz nemuze nekomu libit neco jineho nez jinemu?

klid tovy, mně se duna taky líbila;) Knížku sem nedočet, filmy sem viděl i lepší, ale špatný to nebylo. Myslím, že problémem je tedy spíš Lynch...Vzhledem k faktu, že jsem stejně jako on praktikující magor, mám jeho filmy rád. Ale absolutně chápu, že ze sta lidí se ke mně přidá tak 5:) Neboli - váš názor např na Twin Peaks, Mulholland drive nebo Eraserhead?
Silenzio!
Moderátor
Tovy napsal
tenzor: ja si delal samozrejme srandu, abych odlehcil tema. Arnold a i Stallone jsou porad jedni z mych nejoblibenejsich hercu. Je zajimave, jak dobre jsou ty jejich filmy i po tolika letech a i jejich vykony, defacto nehercu, jsou vyborne viz Total Recall, prvni Rocky atd. Dokonce i prvni Rambo je skoro oscarovske drama z dnesniho pohledu :)

Mno, Herkules v New Yorku by i tehdy mohl soutezit o nejhorsi snimek desetileti, ale od te doby Arnold prece jen absolvovat par kursu herectvi a v Barbarovi Conanovi (a koneckoncu ani Terminatorovi) vlastne ani moc hrat nemusel :lol:
Ale s tim Rambem je to pravda, kdyz to koncem 80. let spoluzaci shaneli na videokazetach prvni dva dily (aby se pak na to divali u jednoho ze dvou spoluzaku, co video meli), rikal jsem si, ze to snad neni mozne, kdyz to srovnam s dnesnimi akcnimi filmy plnymi nevalne provedenych pocitacovych efektu, tak slo fakt o super filmy :mrgreen:
Moderátor
Jaa-chym: Na Twin Peaks, kdyz to davali, jsem mel ten nazor, ze abych pochopil, o co jde, bych potreboval mnohem vyssi hladinu alkoholu v krvi, pripadne jeste neco jineho. Je fakt, ze jsem se nedival od zacatku, ale jeden dil, jsem se poctive dodival od zacatku az do konce. Klasicti surrealiste aby se sli zahrabat. Ale ma to tak neskutecne vysoke hodnoceni, ze asi budu jen vyjimecne nechapavy clovek ;)
Moderátor
Terminator a další jsou sračky. Nikdy jsem nebyl schopný se na to dívat. Nebavilo mne to. Vůbec ty filmy s Černým Negrem jsou takové, no, pro lidi s nižším IQ nebo pro totálně vyčerpané inteligenty po 5 pivech s borovičkou (pokud jsou schopni tou dobou ještě vůbec něco sledovat ;) ). Passolini je jiný kafe, on je takový, po slovensky, svojský, někdy brutal jindy prase, nebo dohromady souběžně, atd., ale je se na co dívat, jeho filmy jsou většinou zajímavé i výtvarně i kamerou i dějově.

Twin Peaks jsem se onehdy (kolik to může být? 6 let?) pokoušel dívat, ale po několika dílech už to bylo takový zmatený, horší než dokazování poctivosti českých politiků. A hlavně, ten detektiv se ukazoval jako kdyby utekl Chocholouškovi a tak nějak mi připadalo, že je snaha natočit hodně dílů.
Moderátor
Osobne si myslím, že Twin Peaks je niečo geniálne. A chystá sa pokračovanie po 20 rokoch.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
twin peaks jsem myslel film, seriál vím, že běžel, ale tenkrát jsem na to nekoukal, myslel jsem, že je to něco jak melrose place:) ale je pravda, že nejlepší je koukat na lynche, když má člověk trochu nakápáno ve strojku. Nepochopíte to tak jako tak a člověk má pak z toho takový hlubší zážitek:)
Jinak přidávám se k bandě s nízkým IQ, Termiče II jsem viděl několikrát a baví mě, ty triky jsou na tu dobu neuvěřitelný. Jasně, dneska by to udělalo jakýkoli studio za dva víkendy, ale tenkrát sme v bijáku čučeli jak vyvoraný. Total recall se mi taky líbil. A Komando, když se chci zasmát, to je fakt spíš parodie. Rambo I taky souhlas, vždycky je to prezentovaný jako nějaká nesmyslná střílečka, ale je to spíš krimoška, v jedničce v tom lese ani moc čím střílet neměl...
« Poslední úpravu provedl(a) Jaa-chym v 7. 12. 2014, 19:04. »
Moderátor
najlepsi Rambo je 4 v Barme, to je masaker! Tak Arnold ma aj dobre film T2, Spinava dohoda, dalej Expendables 1 a 2 su dobre akcnaky so spetkou humoru :-)...
Kvalitne serialy mala ceskoslovenska televizia, a z ceskej produkcie sa mi najviac paci Expozitura a Pripady prveho oddelenia. So slovenskej produkcie bol dobry serial Miesto tienov, skoda, ze skoncil.
_______________
Registrovaný uživatel
Jaa-chym: Komando bylo mysleno jako parodie a to dost velka. Treba ten hlavni zloun drsnak oblikany jak nejaky stripter :) Premyslel jsem, jestli to nema byt parodie na Freddieho Mercuryho.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Terminator a další jsou sračky. Nikdy jsem nebyl schopný se na to dívat. Nebavilo mne to. Vůbec ty filmy s Černým Negrem jsou takové, no, pro lidi s nižším IQ nebo pro totálně vyčerpané inteligenty po 5 pivech s borovičkou (pokud jsou schopni tou dobou ještě vůbec něco sledovat ;) ). Passolini je jiný kafe, ...

Pravidelne sme tie "sračky" hltali na páskach VHS, kde občas vypadávali farby, postavy hovorili tromi dabingami (pôvodný anglický zvuk + maďarský preklad a do toho ešte "telefonický" český) a to celé dopĺňali čínske titulky :mrgreen:
Kto sme ? Vyčerpaných inteligentov škrtám, lebo vtedy sme ešte nepili, tak mi vychádza že sme tam boli samí ľudia s veľmi nízkym IQ. Asi preto sa osadenstvo skladalo z jedného účastníka celorepublikového kola chemickej olympiády, z jedného medailistu z medzinárodného kola fyzikálnej olympiády v Moskve a chalana čo má v súčasnosti dve vysoké školy - medicínu a právo. :mrgreen:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Já to nikdy nehltal, VHS jsme nikdy ani neměli a vždycky mi to přišlo celkem hloupé. Asi su teda divné. ;)
Přesto ale, dle popisu, nevylučuju vyčerpané inteligenty!! Jedno kolo olympiády v Moskvě musí vyčerpat i silné povahy, nemluvě ostudiu dvou VŠ!! :D Mozek si zkrátka musí odpočinout u nějaké kokotiny. :P
Registrovaný uživatel
Fidzi napsal
Asi preto sa osadenstvo skladalo z jedného účastníka celorepublikového kola chemickej olympiády, z jedného medailistu z medzinárodného kola fyzikálnej olympiády v Moskve a chalana čo má v súčasnosti dve vysoké školy - medicínu a právo. :mrgreen:

A ty jsi který z nich? :roll:
Registrovaný uživatel
Tovy, nechcel som sa ťa dotknúť, ale bol som príšerne sklamaný. Milujem Lynchove Mestečko Twin Peaks a stále si pamätám ako sme sa aj so ženou tešili na štvrtok večer, kde ho pred 10-timi rokmi vysielali na ČT2. Ani sme nedýchali. Je to najlepší mysteriózny seriál aký som videl. ;) Dodnes keď vidím v nejakom filme hrať Kyle MacLachlana, tak čakám, že povie - som agent Daley Cooper a niečo záhadného sa stane :)
Na druhej strane mysteriózne postavy obra, trpaslíka, Boba, miesta ako červený, biely a čierny wigwam ostanú záhadou aj pre dlhoročných Peaksologov. Pozor - Sovy nie sú, čím sa zdajú byť !
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Myslim, ze to, na jake filmy se clovek kouka, vubec nevypovida o mysleni a intelektu jedince. Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove. Naopak prakticky vsichni mi znami, kteri jsou matematici, fyzikove, vedci, majitele uspesnych firem a nevim co vsechno, prave na tyto stare akcni filmy koukaji. U me je to jednoznacne - je to super odpocinek. Pokud cely den programujete, planujete projekty a nevim co vsechno, tak neni nic lepsiho na relaxaci nez se vyvalit u TV u takoveho filmu, kdyz se neda jit ven :)

Fidzi: Twin Peaks se mi zdalo vzdy divne, ale nikdy jsem nevidel ani jeden dil cely. Kazdopadne to mam ve svem TODO, ze se na to musim podivat, co ti lidi v tom vidi. Jednou jsem dal takhle sanci Pratchettovi a dneska je to muj nejoblibenejsi autor :)
« Poslední úpravu provedl(a) Tovy v 7. 12. 2014, 22:54. »
Moderátor
Tovy napsal
Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove.

Možná bych se nad sebou měl zamyslet? :oops:

Tovy napsal
U me je to jednoznacne - je to super odpocinek. Pokud cely den programujete, planujete projekty a nevim co vsechno, tak neni nic lepsiho na relaxaci nez se vyvalit u TV u takoveho filmu, kdyz se neda jit ven :)

Což přesně odpovídá mému popisu vyčerpaného inteligenta!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Fidzi napsal
Asi preto sa osadenstvo skladalo z jedného účastníka celorepublikového kola chemickej olympiády, z jedného medailistu z medzinárodného kola fyzikálnej olympiády v Moskve a chalana čo má v súčasnosti dve vysoké školy - medicínu a právo. :mrgreen:

A ty jsi který z nich? :roll:

Turtle BOB ti napovie ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
Pavel III: Jojo, a dlouhe vlasy nosi jen nemoderni muzi mdle inteligence, pripadne trpici ruznymi dusevnimi poruchami. A Kissaky poslouchaji jen fasisti nebo podobni moralne zcela poklesli jedinci :mrgreen:
Jinak FYI, Terminator je sci-fi, Dvojcata a dalsi pro zmenu komedie. Ale chapu, jak je v tom AS, tak to nemuze byt nic pro inteligenty ;)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Mozek si zkrátka musí odpočinout u nějaké kokotiny. :P

Tak odpočívajte ;)
https://www.youtube.com/watch?v=TahFeqo1iiU
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tovy napsal
Znam lidi, co chodi na vaznou hudbu, koukaji jen na dramata a umelecke filmy, ale jinak jsou to hloupoucti bezcharakterni noumove.

Možná bych se nad sebou měl zamyslet? :oops:


Samozrejme znam i inteligentni a super lidi, co delaji tyhle veci, ale na Ramba nikdy nevideli :) Ale zrovna Rambo nebo Rocky jsou vlastne celkem vazna dramata. Trochu se tomu podoba cca 2 roky stary Wrestler. To je sice z wrestlingu, ale jinak velmi zajimavy a vazny film.
Registrovaný uživatel
Wrestler je dobrej film, nejde tam ani tak o ten wrestling, kterej mě nikdy nebavil, ale spíš o "stárnoucího" klauna. Smutnej film.
Registrovaný uživatel
Rambo I je snad první film, kterej definoval či ukázal na tzv. posttraumatickou stresovou poruchu.
Nebo první, kde jsem si v dětskym věku silně uvědomil, že veterání z válek nedokážou žít "normální život".
Zajímavej byl dokument se starejma veteránama z ww2, většina z nich desítky let prožívá v noci dokola boje.



http://www.csfd.cz/film/46826-valecnici/
tady je to rozpracovanější a bez patosu Ramba (název zní idiotsky, ale je to hodně stresující film a vysoko hodnocenej)

já se řadím tedy k lidem s IQ blíže nule, první díl Ramba mě zaujal kdysi, ty další díly už jen akčňák, na ty už se znova nepodívám, ani ty nový díly mě nezajímaj.
Registrovaný uživatel
http://www.csfd.cz/film/33202-kdysi-byli-bojovniky/

tohle taky silně depresivní, ale výbornej film
Registrovaný uživatel
Před mnoha lety,byl film,pak už nic,televize..není.Jmenovalo se to nějak Pitvora,točeno v Alicante...Těžko se k tomu Dílu dostat!Pěkně se tu vymývají mozky,jen co je pravda.
Registrovaný uživatel
No ja taky nejsem zadnej extra velkej fanousek akcnich filmu (na druhou stranu nejsem ani zadnej filmovej znalec). Bud se mi proste ten film libi nebo nelibi - bud me bavi anebo nebavi a nudi.. a nic jinyho neresim. Kazdej ma samozrejme jinej vkus - stejne jako v treba hudbe, nekdo posloucha metal nebo rock, nekdo jazz, nekdo vaznou hudbu, operni arie nebo dechovku ci michala davida :-) kazdymu se libej trochu jinej typ zenskejch, jinej druh humoru nebo ma rad jiny jidlo - nekdo miluje koprovku, nekdo ji nesnasi :-) resp. nekdo ma rad holky druhej zase vdolky; nekdo sbira znamky, druhej zase elektronky:-)

Pravda ale je, ze tam je taky obrovsky mnozstvi ruznejch akcnich filmu ktery jsou beckovy ci dokonce ceckovy sra..y. Kazdopadne tyhle stary klasiky danyho zanru jako Rocky nebo Rambo zas azz tak spatny opravdu nejsou.. aspon ja (ac jsem je nikdy primo nevyhledaval) jsem se na ne vzdycky dodival az dokonce (spoustu filmu cca po 1/3 vypinam) a bavily mne. Ne ze bych je musel mit doma na DVD nbeo Blue Ray a kazdej mesic si je znovu a znovu opakovane poustet, to rozhodne ne, ale zadny uplne hloupy sra..ky to taky rozhodne (aspon na muj vkus) nejsou.
Ja jsem treba dlouho ignoroval napr. Con Air, vzdycky jsem si myslel, ze to bude nejaka akcni sra..ka, ale neni to vubec spatnej film - pred par lety sem byl donucenej se na to divat - a bavilo me to az do konce, a to je to hlavni.
Takze ja delim filmy na ty co me bavej a co me naopak nebavej/nudej, tecka.
Na druhou stranu takovy ty akcni filmy typu MadMax nebo Robocop me naopak odjakziva nudej a nebavej..

Osobne mam teda Stalloneho rad daleko vic nez Schwarzeneggera..

V kazdym zanru se najdou velmi dobry nebo spickovy filmy a naopak totalni shity, at jsou to filmy akcni, dobrodruzny, westerny, komedie nebo sci-fi.

Taky nejsem zadnej fanousek treba sci-fi, ale treba Vetrelec nebo Jursky Park, Vec, Koule.. 12 opic atd.. byly ve svy dobe spicky (a jsou tak nejak dobry doted). Nebo treba 80's Indiana Jones.. Nebo westerny jako Nesmiritelni, Tenkrat v Americe,.. na druhou stranu treba sci-fi typu Star Wars, nebo Harry Potter nijak zvlast (vubec!!) nemusim..

Muj oblibenej filmovej zanr jsou gangstersky/mafiansky filmy (Kmotr, DeNiro), krimi, detektivky, drama a filmy toceny podle skut. udalosti + novodoby/historicky jako Baader Meinhoff Komplex, JFK (film kterej ma 206 minut, a pul kina uz v polovine filmu odesla, protoze je to nebavilo.. ja to skouknul snad 5x a porad me to bavi). Nebo stary CSSR nebo treba francouzsky detektivky (britsti Profesionalove..) z 50-70 let + vsemozny dokumenty o prirode vysilany na CT2 a na Prima ZOOM..

Co me osobne treba ale opravdu nebavi jsou vsemozny 'vetsinou rozvlacny psychologicky filmy (mezi zenami naopak nejoblibenejsi).. ty opravdu nijak zvlast nemusim (nuda nuda nuda) :-)

Serialy nijak zvlast nesleduju, ale co me v posl. dobe/cca 10ti letech zaujalo byli (krome starych klasik jako Profesionalove atd) "Podfukari (Hustle)" a "Pernikovy tata"... videl jsem sice jen par dilu, ale opravdu me to bavilo...
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1