Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Vykupminci.cz
Numisargo

FILMY

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
elle napsal
Tenhle film neni vubec spatnej.. doporucuju zkouknout vsem zdejsim znalcum umeni, sberatelum, vetesnikum, prekupnikum i jinym sizunkum :-)

http://www.csfd.cz/film/322601-nejvyssi-nabidka/

Virgil Oldman (Geoffrey Rush) je světově uznávaný znalec v oblasti výtvarného umění a starožitností.. Až v den jeho šedesátých třetích narozenin přijde nečekaný telefonát od neznámé ženy (Sylvia Hoeks), která se představí jako Claire Ibbetsonová. Ta jej naléhavě žádá o pomoc při odhadu a prodeji zděděné rodinné umělecké sbírky. Virgil její nabídku nakonec přijme a dostaví se v domluvený čas do starého domu, který je zaplněný starými obrazy, sochami a nábytkem..

http://uloz.to/hledej?type=ratings__desc&redir=0&q=nejvyssi-nabidka



Vypadá to zajímavě a na www.csfd.cz to má 84%... Stáhnu si to ;-)

Jinak, tady je jedna 3 minutová drobnost, která potěší (nejen) milovníky militárií z WW1. Aneb jak se dá také udělat vánoční reklama... ;)

https://www.youtube.com/watch?v=NWF2JBb1bvM


Osobne bych na % hodnoceni na CSFD az zas tak moc nedal. Tam je podle myho vkusu spousta vybornejch filmu, ktery maj treba jen 60-65% a naopak filmy ktery se mi az tolik nelibily s hodnocenim treba 80-90%. Tenhle web dnes proste ovladaj 12-25 leti fracci :-)) - nic ve zlym - nic proti nim - ale pokud se tam na 1. miste mezi "nejoblibenejsimi serialy" objevi kresleny "Simpsonovi", tak je proste neco spatne.. :-)

PS: videl jsi "Devatou Branu"? Podle mne jedna z vubec nejlepsich mystery-detektivek vsech dob.. (i kdyz mnozi tomuhle filmu davaji jen 3*, ja musim dat vsech 5* (a ja hvezdama odjakziva opravdu hodne setrim)

Dean Corso je expert na staré bibliofilie, specializuje se na zjišťování pravosti a oceňování hodnoty starých knih pro významné sběratele. Je najat bohatým podivínem Borisem Balkanem, aby si prohlédl a prověřil kopii knihy "Devět bran do Království Stínů" jejímž autorem je sám Satan. Má to být jedna ze tří existujících kopií, z nichž pouze jedna je ta pravá a tu je třeba označit. Balkan posílá Corsa do Evropy, aby tam vyhledal zbylé dva tisky a porovnal je s už dostupným originálem. Ten brzy přijde na to, že kniha, kterou vlastní Balkan je ze sbírky Andrewa Telfera, který se za záhadných okolností oběsil. Na cestě plné tajemných i erotických kontaktů a záhad se Corso střetne s vdovou po Telferovi a také s bezejmennou, krásnou francouzskou dívkou, svým andělem strážným...

http://www.csfd.cz/film/7353-devata-brana/
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
elle s Profesionálama velkej souhlas, po letech jsem tomu přišel zase na chuť, to je dobře udělaný řemeslo. Kriminálky přímo nesnášim, teď je jich záplava.
Ale na Profesionály se vždy rád kouknu.

z jinýho soudku

http://www.csfd.cz/film/69296-oz/

doporučuju kudy chodím.

Vlatně teď koukám že mám Bodieho v avataru :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
elle s Profesionálama velkej souhlas, po letech jsem tomu přišel zase na chuť, to je dobře udělaný řemeslo. Kriminálky přímo nesnášim, teď je jich záplava.
Ale na Profesionály se vždy rád kouknu.

z jinýho soudku

http://www.csfd.cz/film/69296-oz/

doporučuju kudy chodím.

Vlatně teď koukám že mám Bodieho v avataru :D


To, ze mas Boddieho v Avataru by si nevsimnul snad jen slepej :-) Osobne sem tenhle serial videl poprve nekdy na konci 70 let (ne vsechny dily byly v CST vysilany - ty o sovetskych agentech/spionech byly zakazany).. Tenhle serial je proste doted klasika vsech klasik:-)

Ad: http://www.csfd.cz/film/69296-oz/.. doporučuju kudy chodím.
Priznam se ze neznam - v budoucnu urcite zkouknu ;-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
« Poslední úpravu provedl(a) elle v 8. 12. 2014, 16:36. »
Moderátor
elle dalsi skvely film resp. mafianske su Neuplatni a Zjazvena tvar - Scarface s AlPacinom. JFK je super film, na bluray vysla dlha verzia tusim o 16 minut oproti kino verzii! Pripadne Vtedy v Americke s DeNirom...
Najlepsie krimi mali francuzi s Belmondom, Delonom a Linom Venturom. Najlepsie westerny ma Leone. Osobne mam rad cs. filmy, serialy ale ked citam hodnotenia na csfd, tak tie komentare su hodne zakomplexovane... Po niektory by mali ist ku Chocholouskovi :-)
_______________
Registrovaný uživatel
elle ten seriál má ještě dnes zvuk i mimo GB, začal jsem prodávat bystičky Bodieho a Doyla a zájem je i mimo GB, Austrálie, USA, Německo, pro mě překvapivý.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
elle dalsi skvely film resp. mafianske su Neuplatni a Zjazvena tvar - Scarface s AlPacinom. JFK je super film, na bluray vysla dlha verzia tusim o 16 minut oproti kino verzii! Pripadne Vtedy v Americke s DeNirom...
Najlepsie krimi mali francuzi s Belmondom, Delonom a Linom Venturom. Najlepsie westerny ma Leone. Osobne mam rad cs. filmy, serialy ale ked citam hodnotenia na csfd, tak tie komentare su hodne zakomplexovane... Po niektory by mali ist ku Chocholouskovi :-)


Cau babygulka:-) Film Neuplatni a Scarface samozrejme znam (Scarface je na mym zebricku nej gangsterskych filmu na poradi c.6 nebo 7 :) Tenkrat v americe samozrejme taky znam, jeste pred cca 10ti lety (nez to vyslo v CZ na DVD) jsem mel pouze VHS kopii z poloviny 80 let.

Souhlasim s tim, ze mnoho CS filmu nebo serialu (60-80's) jsou vyborny - plne srovnatelny s mnoha FR, GB, IT filmy/serialy ty doby ;-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
elle ten seriál má ještě dnes zvuk i mimo GB, začal jsem prodávat bystičky Bodieho a Doyla a zájem je i mimo GB, Austrálie, USA, Německo, pro mě překvapivý.


Ja vim, ze je dlouhy leta popularni i mimo UK :-) V 80 letech byl mj. vysilan a stal se velice popularni i v SSSR, polsku, bulharsku, madarsku..
Ostatne pises, ze vyrabis bysticky doyleho a boodieho.. Jak je to s autorskymi pravy? Neber to, ze bych te chtel nejak nutit platit nejaky dane nebo neco pod., to vubec ne, naopak ti fandim. Jen se ptam ciste z profes. hlediska.. Otravoval te uz nekdo, ze ses nezeptal nebo ze dosud neplatis nejakymu AS ci tak neco?
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
70´ obecně jsou moje nejoblíbenější doba, co se kinematografie týče. Kriminálky, franc filmy, čs filmy.... ani nemusim vědět, jak se to jmenuje, ze kdy to je, ale zahlídnu kousek někde v bedně , zaujme mě to, kouknu do programu a samozřejmě 1974...:)
Registrovaný uživatel
Treba prevcirem jsem videl taky velice dobrej film:
http://www.csfd.cz/film/307856-kapitan-phillips/

Film je o prepadeni US nakladni lodi somalskymi piraty.. vybornej film, nenudil jsem se ani minutu... Ale rozhodne to neni film, kterej bych musel mit doma na Blue_Ray a poustet si ho kazdej tyden ;-)
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Moderátor
Na CSFD, kdo chce psat komentare, musi slozit test zamereny hlavne na znalost holywoodske tvorby. Take jsem si vsiml, ze tam casto chodi skupina lidi, kteri vyzdvihuji kazdy psychologicky nebo radobyumelecky film bez ohledu na kvalitu obsahu, pak se ale clovek nemuze divit, ze ruzna Bcka tam maji vysoko na 80% a na druhe strane nektere velmi zajimave filmy se potaceji kolem 50% :)
Moderátor
Jinak s temi 70. lety je to dobry postreh.. tim nerikam, ze dnes nevznikaji dobre filmy, ale tehdy to bylo v enormnim mnozstvi.
Registrovaný uživatel
elle napsal
Paul napsal
elle ten seriál má ještě dnes zvuk i mimo GB, začal jsem prodávat bystičky Bodieho a Doyla a zájem je i mimo GB, Austrálie, USA, Německo, pro mě překvapivý.


Ja vim, ze je dlouhy leta popularni i mimo UK :-) V 80 letech byl mj. vysilan a stal se velice popularni i v SSSR, polsku, bulharsku, madarsku..
Ostatne pises, ze vyrabis bysticky doyleho a boodieho.. Jak je to s autorskymi pravy? Neber to, ze bych te chtel nejak nutit platit nejaky dane nebo neco pod., to vubec ne, naopak ti fandim. Jen se ptam ciste z profes. hlediska.. Otravoval te uz nekdo, ze ses nezeptal nebo ze dosud neplatis nejakymu AS ci tak neco?


Jsem malá ryba, kdyby mě někdo kontaktoval tak počítám, že za práva zaplatím, a nebo to stáhnu úplně, nedělal jsem to pro výdělek a nečekal, že má seriál takovej zvuk i po letech.
Registrovaný uživatel
chtěl jsem při těch 70´ještě zmínit ZEmana, ale nebudu píchat do vosího hnízda a hlavně jsem teď koukal, že tu ta diskuze již proběhla. Za mě každopádně palec nahoru. A kdyby snad chtěl někdo argumentovat, že v tom hráli jenom poskoci režimu... napiště nějakýho herce, kterej v tom nebyl... (teĎ mě napadá Brodskej...?, ale jinak kromě Brabce Brzoboháč, Menšík, Stelinka, Munzar, K+L, Ráž, Bek, Janžurka, Němec, Kanyza, Lukavský, Přeučil, Effa, Kemr, Tříska, Vinklář, Haničinec...). Super krimošky
Z jiného soudku - viděli jste již Insterstellar? co vy na to? já spokojenost
Registrovaný uživatel
elle napsal
Tenhle film neni vubec spatnej.. doporucuju zkouknout vsem zdejsim znalcum umeni, sberatelum, vetesnikum, prekupnikum i jinym sizunkum :-)

http://www.csfd.cz/film/322601-nejvyssi-nabidka/

Film presne podla mojho gusta., zatial videnych cca 30 minut. Super . diky za tip ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Jaa-chym napsal
chtěl jsem při těch 70´ještě zmínit ZEmana, ale nebudu píchat do vosího hnízda a hlavně jsem teď koukal, že tu ta diskuze již proběhla. Za mě každopádně palec nahoru. A kdyby snad chtěl někdo argumentovat, že v tom hráli jenom poskoci režimu... napiště nějakýho herce, kterej v tom nebyl... (teĎ mě napadá Brodskej...?, ale jinak kromě Brabce Brzoboháč, Menšík, Stelinka, Munzar, K+L, Ráž, Bek, Janžurka, Němec, Kanyza, Lukavský, Přeučil, Effa, Kemr, Tříska, Vinklář, Haničinec...). Super krimošky
Z jiného soudku - viděli jste již Insterstellar? co vy na to? já spokojenost


tak Zeman je uz klasika, da sa to vidiet a hrali tam vsetky vtedy zname osobnosti cs. televizie, preto hovorim, ze cs. filmy su dobre. Pokial by takeho Zemana natocili v USA tak by ho u nas do neba vychvalovali o aku sa jedna skvelu krimi.
_______________
Moderátor
tenzor napsal
Na CSFD, kdo chce psat komentare, musi slozit test zamereny hlavne na znalost holywoodske tvorby. Take jsem si vsiml, ze tam casto chodi skupina lidi, kteri vyzdvihuji kazdy psychologicky nebo radobyumelecky film bez ohledu na kvalitu obsahu, pak se ale clovek nemuze divit, ze ruzna Bcka tam maji vysoko na 80% a na druhe strane nektere velmi zajimave filmy se potaceji kolem 50% :)


poznam takych vychvaluju tiez tzv. kinoklubove sracky, ktore by som nepremietal ani zadarmo. Minule som sa bavil na podobnu temu ohladne Pana prstenov a bolo mi povedane, ze sa jedna o nudne filmy, ktore sa nedrzia predlohy kniziek.
_______________
Moderátor
elle napsal
babygulka napsal
elle dalsi skvely film resp. mafianske su Neuplatni a Zjazvena tvar - Scarface s AlPacinom. JFK je super film, na bluray vysla dlha verzia tusim o 16 minut oproti kino verzii! Pripadne Vtedy v Americke s DeNirom...
Najlepsie krimi mali francuzi s Belmondom, Delonom a Linom Venturom. Najlepsie westerny ma Leone. Osobne mam rad cs. filmy, serialy ale ked citam hodnotenia na csfd, tak tie komentare su hodne zakomplexovane... Po niektory by mali ist ku Chocholouskovi :-)


Cau babygulka:-) Film Neuplatni a Scarface samozrejme znam (Scarface je na mym zebricku nej gangsterskych filmu na poradi c.6 nebo 7 :) Tenkrat v americe samozrejme taky znam, jeste pred cca 10ti lety (nez to vyslo v CZ na DVD) jsem mel pouze VHS kopii z poloviny 80 let.

Souhlasim s tim, ze mnoho CS filmu nebo serialu (60-80's) jsou vyborny - plne srovnatelny s mnoha FR, GB, IT filmy/serialy ty doby ;-)


no tohto roku vysla predlzena reziserska verzia Vtedy v amerike, a jedna sa o 253 minut dlhy film.
http://www.dvdsvet.cz/blu-ray/tenkrat-v-americe-prodlouzena-reziserska-verze-blu-ray-p115055/
Pre mna top mafianskym filmom je samozrejme trilogia Kmotra.
_______________
Registrovaný uživatel
No tak jistě,podporuje to růst a zvyšuje úrodu:D
Moderátor
Romolo napsal
No tak jistě,podporuje to růst a zvyšuje úrodu:D


co mas na mysli?
_______________
Registrovaný uživatel
Hnojivo,co asi:D
Registrovaný uživatel
Tak dobře.Zdravá výživa pro du.chovní růst:)
Registrovaný uživatel
Môj rebríček najlepších sci-fi filmov za posledné tri roky

2014
===============================
1.) Na hrane zajtrajška (Edge of Tomorrow)
2.) Úsvit planéty opíc (Dawn of the Planet of the Apes)
3.) Divergencia (Divergent)
4.) Transcendencia (Transcendence)

Interstellar som zatiaľ nevidel. :(

2013
===============================
1.) Gravitácia (fantastické 3D !) (Gravity)
2.) Nevedomí (Oblivion)
3.) Elysium

2012
===============================
1.) Hry o život (Hunger games)
2.) Prometheus (kto ma rád Votrelca, tak musí vidieť ;)
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Moderátor
osobne sa tesim na posledny diel Hobbita Bitka piatich armad a Exodus
_______________
Moderátor
(Já se těším, až mi před 14 dny proplatí fakturu.)
Registrovaný uživatel
pan prstenov, hobit atd aj kmotr to su kraviny jak mraky, jak okolo toho moze byt taky kult...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » FILMY

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1