Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pražské groše » Jan Lucemburský

Vykupminci.cz
Numisargo

Jan Lucemburský

Moderátoři: jacx, oliver, pavelgregor, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ten grošík je opravdu zajímavý, měl jsi Archy prodat manželku do otroctví a raději si na něj přihodit víc, další taková možnost se naskytne kdoví kdy ... jestli vůbec někdy.
Registrovaný uživatel
Ten groš je naprosto úžasnej a škoda,že jsi jej vážně Archy nevyhrál, a ještě větší škoda,že cena byla mimo mé možnosti.Jen pro zajímavost ostatním dosáhla cena 4000,-kč,což není na tento skvost až tak hrozné 8) .
Registrovaný uživatel
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310105101300

A co říkáte na tento krásný kousek??? V této zachovalosti jsem ho u nás už neviděl několik let... :|
Registrovaný uživatel
Pěkná ražba.
Registrovaný uživatel
hezký je, ba krásný..... to určitě... ale že by se v této zachovalosti neviděl u nás několik let bych si asi nedovolil tvrdit.....
Moderátor
souhlasm s kekulem fotka není zcela doknalá - Cn 1 - velmi hezký, ale tihle Jendnové moc hezcí bývaj i v našich končinách k vidění
Moderátor
Dracek, príď si prehliadnuť moju zbierku... ;) :twisted: :twisted: :twisted:
Moderátor
a jak vidno i na Slovensku - zdravím kolegu Archyho
Registrovaný uživatel
V PRAGENSES je u N spojnice nebo ne? Podle Castelina mají být v typu I. čtyři dvojice kroužků, ale tady jsou jen tři dvojice a jeden samostatný?
Moderátor
Zdravím jacx, napíš niekedy mail, ako bolo na chalupe...
Registrovaný uživatel
ražba je v místě té tečky hluboká, tak to vypadá opravdu na samostatnou tečku!
Moderátor
spojnici vidím - kroužek spolehlivě jen jeden ale v pozici, že druhý by tam být měl - mohu se samozřejmě mýlit - ale ta fotka je s dost malým rozlišením
Registrovaný uživatel
Vím kdo ho koupil, takže až ho ten člověk bude mít, vyrazím z něj scan a dám Vám ho sem(ke slintání)... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
velmi dobře - prosím o lepší scan, těším se - se slintáním pak uvidíme
« Poslední úpravu provedl(a) jacx v 7. 12. 2008, 23:46. »
Registrovaný uživatel
spíš by to chtělo, aby dotyčný dal fotky všech mincí ve sbírce ke studiu! :)
Moderátor
na to možná také dojde - snad najdeme u kolegů sběratelů při diskrétním zachování anonymity pochopení
Registrovaný uživatel
chtělo by to více nadšenců jako jsme my ... po roce fungování pobočky moc členů nemáme, když se to srovná s těmi kvanty, co draží grošové mince třeba na aukru ....
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
chtělo by to více nadšenců jako jsme my ... po roce fungování pobočky moc členů nemáme, když se to srovná s těmi kvanty, co draží grošové mince třeba na aukru ....


hmm a co udělat pro to, aby nás bylo více?
Registrovaný uživatel
Milujte se a množte se.
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:D


Moc se Míšo nesměj a koukej se pořádně snažit :P
Registrovaný uživatel
Jen počkejte, až Vás bude víc, nekoupíte si už na Aukru vůbec nic... :mrgreen:

Co se týče nahlídnutí do cizích větších sbírek, chce to většinou dlouhodobější dobrý kontakt s vlastníkem, jinak většinou nic nikdo neukáže. Já jsem třeba až po cca 2 letech vyrazil ze známého, že má mimo denáry a groše i velmi pěknou velkou sbírku z období Rudolfa II., kde potřebuji studijně spoustu věcí nafotit(a snad časem i publikovat) a dokonce slíbil, že mi co potřebuji v lednu přinese z trezoru a poskytne k nafocení. Takže pokud se zadaří u tohoto, můžu potom začít zkoušet i focení grošů, kterých má minimálně několik desítek(mozná i pár stovek) :|
Registrovaný uživatel
Dracek: tak ho zkus trochu zpracovat a ať se přidá k nám do bandy ;) přeci jen už v databázy na netu nějaký studijní materiál je a tak když se přidá více takových, bude to pro dobro všech!
Registrovaný uživatel
PEHU_ napsal
Michaela napsal
:D


Moc se Míšo nesměj a koukej se pořádně snažit :P


Já už mám jednoho malého sběratele splněného. ;) Ale znám pár jiných,kteří by se měli snažit o další sběratelskou generaci (..jenže oni si radši kupujou např.želvičky :P )

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Sběratel.com » Pražské groše » Jan Lucemburský

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1