Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Kam se poděla 7 rota - tedy sv.V.dukáty 2014 ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Kam se poděla 7 rota - tedy sv.V.dukáty 2014 ?

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím,chci se zeptat kde najdu diskuzi která tu probíhala před pár dny na téma
ražby sv.Václavských dukátů 2014.Nebo jejich replik nebo medaili ať nikoho
nenaštvu.Nikde to nemůžu najít a ani vyhledávač nepomohl.Tak poprosím někdo
poraďte.Děkuji.
Registrovaný uživatel
bolo to tusim niekde v poptavke, ale je to uz komplet upratane.
_______________
Registrovaný uživatel
Téma ID 21635 neexistuje.
_______________
Přebytky sad oběžných mincí Československo a ČR
http://coins.czechian.net/sady/
Registrovaný uživatel
No to je tedy něco.Toto téma zmizelo i z podobných stránek na Slovensku.Tato ražba leží někomu silně v
žaludku,že to tak beze stopy mizí.To je síla,úklid a upratanie jak za komančů.Smazat eventuálně nějaký nevhodný příspěvek to chápu,ale celé téma??????????
Registrovaný uživatel
nechte debatu o šrotu spát a věnujte se raději mincím...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
kukvy napsal
To je síla,úklid a upratanie jak za komančů.Smazat eventuálně nějaký nevhodný příspěvek to chápu,ale celé téma??????????

Taky su tu ludia. Uzamknutie temy asi nestacilo ...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Neviem ,ale pokiaľ originál sv. V. dukáty razila mincovňa Kremnica má určité právo vyraziť aj kópie originálov ? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Proboha co se pořád snažíte vyřešit? :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Proboha co se pořád snažíte vyřešit? :shock: :roll:


Nech riešia ... nemá ništa nemá probléma. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To jako uzamkneš i mě přístup soudruhu?
Mě nejde o tuto ražbu,mě jen zaráží,že někdo odstraní celé téma.Proč se to nenechalo,aby zaniklo přirozenou cestou.Když se chci na něco podívat,tak doufám,že to najdu.Vždy když jsem něco hledal,tak jsem to tady našel.A už se tu probírali horší věci.Jde o princip.
jano7B9 napsal
kukvy napsal
To je síla,úklid a upratanie jak za komančů.Smazat eventuálně nějaký nevhodný příspěvek to chápu,ale celé téma??????????

Taky su tu ludia. Uzamknutie temy asi nestacilo ...
Moderátor
kukvy. Ano jde, o princip. Téma jsem odstranil já.
1. bylo v poptávce mincí vytvořeno nové téma - už jako takové by mělo být smazáno.
2. diskuze se posléze stočila zcela jiným směrem a došlo i k osobním útokům, což je přímo v rozporu s pravidly fóra.
Registrovaný uživatel
dobře jsi udělal ;)
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
jan322 napsal
kukvy. Ano jde, o princip. Téma jsem odstranil já.
1. bylo v poptávce mincí vytvořeno nové téma - už jako takové by mělo být smazáno.
2. diskuze se posléze stočila zcela jiným směrem a došlo i k osobním útokům, což je přímo v rozporu s pravidly fóra.

Ke kterým bohužel dochází i tady - viz to oslovení "soudruhu" (teda předpokládám, že jste spolu nebyli ve straně ;) ). Nehledě na to, že kritizování práce moderátora je další porušení pravidel. Kukvy si asi neuvědomuje, že za podobný útok by na většině zahraničních fór dostal bez milosti ban, měl by být rád, že se to tu neposuzuje tak přísně a že je tady většina lidí nad věcí...
Registrovaný uživatel
Napsal jsem to hned v první větě - jestli bude uzamknut přístup i pro mě.Tak jsem si totiž vyložil větičku - Uzamknutie temy asi nestacilo.... a ani jsem si ji jinak vysvětlit neuměl.
Už to ale zase přechází do uplně jiné roviny než jsem původně chtěl.Šlo mi hlavně o to,že to téma se mohlo
uzamknout,vyházet nepatřičné příspěvky,ale to ostatní ponechat.To přece není takový problém.Jednou tady
ten výtvor 2014 je,tak proč se tvářit a dělat vše proto aby jako nebyl.O nic víc mi nešlo a ani nejde.Jen mi některé reakce příjdou nepřiměřené.Jestli si za tohle zasloužím ban,tak mi jej klidně dejte.
Registrovaný uživatel
uzavřete někdo toto další zbytečně vytvořené nové téma... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
No mě taky přišly některé reakce trochu nepřiměřené ;) On spravedlivý hněv je hezká věc, ale chce to občas nejdřív trochu vydýchat a nechápat hned odpovědi tím nejhorším možným způsobem.
A moderátoři jsou taky jen lidi a příspěvky či témata nemazají z plezíru, ale prostě proto, že se jim to zdálo jako nejlepší řešení.

Dráček: uzavřít téma nejspíš nestačí! ;)
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 23. 9. 2014, 14:48. »
Registrovaný uživatel
Berme tému; sto ľudí a tristo iných názorov . :D

Pokiaľ nebudú lietať oplzlosti nech sa diskutuje.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ještě že už nejsem moderátorem a mám svatý klid :lol: 8)
Registrovaný uživatel
Grofik ale moj koment si nemusel mazat :-D
Ja uz som to tu o druhej uzamkol, ale grofik ma prehlasoval :-)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Janíčko musel som zmazať prepáč , bola tam informácia ; tému uzamykáš a už to nebola pravda.
Časom zmažem tento príspevok ,nech odvádza od témy pokiaľ bude mať niekto niečo na srdci. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pamětní emise - Národní Pokladnice


Limitation
Replika Svatováclavského dukátu 1923
Nejvýznamnější české mince
Svatováclavský dukát z roku 1923 - jedna z nejvýznamnějších investiční mincí z dob první republiky - nese tyto atributy:

Plátování ryzím zlatem (999/1000)
Ražba v nejvyšší mincovní kvalitě
Certifikát autentičnosti
více »
Cena: 990 Kč
Registrovaný uživatel
Dát 990 korun za něco, co má hodnotu tak 30 halířů, může jedině nesvéprávná osoba.
Registrovaný uživatel
Jenom pro upřesnění - medaile je ražena z mědi a má hmotnost 29 gramů, při současných výkupních cenách 120 Kč za 1 kg bychom obdrželi při výkupu částku asi 3,48 Kč a to do ceny nepočítám to zlaté plátování, takže cena 30 haléřů je podhodnocená. :)
Registrovaný uživatel
;) odhad mám slabej...
Moderátor
numismatik-fji napsal
Jenom pro upřesnění - medaile je ražena z mědi a má hmotnost 29 gramů, při současných výkupních cenách 120 Kč za 1 kg bychom obdrželi při výkupu částku asi 3,48 Kč a to do ceny nepočítám to zlaté plátování, takže cena 30 haléřů je podhodnocená. :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Kam se poděla 7 rota - tedy sv.V.dukáty 2014 ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1