Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
TomL napsal
Stejnak to zase vyhraje, protože platí

vlad_dracul1989 napsal
raději svéhlavého přestárlého notora než 'názorově flexibilního', tzv. evropského demokrata.


Prostě, pro některé je lepší volit hovna se sračkama (a víme, že to jsou hovna a sračky, celá presidentská kancelář je žumpa a póvl, si nemusíme nic namlouvat) než změnu, kde to mají za nejisté a nejspíš se mnozí bojí o koryto.

Mimochodem, ta teze o "názorově flexibilním" Drahošovi pochází odkud? Když teda pomineme, že samotný Zeman je taky docela názorově flexibilní, hlavně když mu to u spodních 10000 přinese nějaký body hlasy. V něčem pravda flexibilní není, ale to šestou cenovou nezajímá a inteligentů zase není tolik a plebs se jim vysmívá (plebsu je vždycky násobně víc než vzdělaných inteligentů).

Já vím, je to ode mne velmi tvrdé vyjádření, ale někdo to, jednou za čas, napsat musí! :twisted:


no je zvláštní, že zrovna od tebe... ale občas tady taky něco přebleskne :)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Prostě, pro některé je lepší volit hovna se sračkama (a víme, že to jsou hovna a sračky, celá presidentská kancelář je žumpa a póvl, si nemusíme nic namlouvat) než změnu, kde to mají za nejisté a nejspíš se mnozí bojí o koryto.

Já vím, je to ode mne velmi tvrdé vyjádření, ale někdo to, jednou za čas, napsat musí! :twisted:


Co když si zcela upřímně myslím, že Zeman je to nejlepší ze zel? On totiž taky má osobnost. Sprostou a nasírající, ano, ale ani ty nemůžeš tvrdit, že se dá přehlížet. :lol:

Ti tzv. slušní, šedí, rozvážní a brýlatí "úředníčci" (ať už vzhledem, kariérou, chováním či vším dohromady) jsou dle mého mínění mnohem horší, protože jsou nudní a přehlížitelní :P

Vadí mi i takoví premiéři (Špidla, Nečas), natožpak presidenti.

Já chci pořádnou reality show, ať je aspoň sranda, když to bude stát víceméně za prd za všech okolností :)
Proto jsem minulé volby v prvním kole volil modrého skladatele :mrgreen: Fakt jsem doufal že to projde aspoň do dalšího kola, aby se spousta lidí chytala za hlavu a nadávala do volů :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Osobnost má i Milouš Jakeš, měl ji i Stalin nebo Hitler anebo Rasputin. I řada lupičů a vrahů mělo osobnost. Osobnost mají (a musí mít) různí podvodníci a další živlové. Takže to samo o sobě ještě až tak nic moc neznamená, rozhodně to neznamená dobrého člověka a už vůbec ne prospěch zemi a státu.

Špidla byl možná nudný, ale nebyl až tak špatný. To takový podpantoflák Nečas ...

Beztak se říká, že nejlepší vláda je ta o které člověk ani neví že je a stát přitom šlape.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 22. 1. 2018, 3:37. »
Registrovaný uživatel
pro mě by byl ideální kandidát třeba Míra Macek. tři dobré důvody.

1) Plesknul Rathovi.
2) Je to narcistický podivín s asi už čtvrtou mízou, v posledním rozhovoru doporučoval co nejčastěji hodit nahatý doma i venku.
3) Je to sběratel.

Pro mě je to dost lidských kvalit i na toho Prezidenta :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Já si říkal kolik lidí asi volí toho zemana a ostatní racionálně... A teď hned poslední dva příspěvky od ládi nenechají na pochybách
Registrovaný uživatel
Mohl jsem taky říct, že prostě volím to, co podle mě nejpřesněji odráží situaci v ČR.

Šedivé nezajímavé fíkusy (Drahoš) ani politické mrtvoly (Topolánek) to nesplňují. Exoti a notoři ano.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
To asi taky hodně záleží, kde se člověk pohybuje
Registrovaný uživatel
To ano. Výsledky voleb, jak si všímám dlouhodobě, se markantně liší mezi Prahou a zbytkem republiky, protože pražská realita se hodně liší. Ale to je s velkými městy normální.

Newyorčani si taky myslí že Ameriku reprezentují přesněji než vidláci z Idaha nebo Alabamy. Dopadlo to, jak to dopadlo.

Čím šedivý akademik bez vlastního názoru, o kterém předloni nikdo neslyšel, reprezentuje národ?
A tímhle mě teď dostal: https://www.novinky.cz/domaci/461136-drahos-jsme-silna-zeme-pro-zvladnuti-migrace-ale-rozhodovat-musime-sami.html

"Prezidentský kandidát Jiří Drahoš nesouhlasí s tím, aby EU do Česka proti naší vůli přidělovala uprchlíky, zároveň ale trvá na tom, že jsme dostatečně silná země, abychom část uprchlíků přijmout zvládli."

Takže vlastně říká, o nic nejde, pár tisícovek přijmout tak jako tak 'z vlastního rozhodnutí'. Ani se nehodlá vyjádřit přesně a natvrdo. Já od něj chci slyšet jasné ano nebo ne.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Jenže každý si okamžitě pozve svých 20 členů rodiny a už je to 25000 načež se začnou množit jak zrzaví mravenci.
Zemana nesnáším ale Dahoše se bojím. :evil:
Registrovaný uživatel
Lidi sundejte si aspoň na chvilku ty rudý brejle, zapojte vlastní mozek a přečtěte si třeba ten poslední článek ještě jednou. A přečtěte si taky tu strašidelnou vítačskou a sluníčkářskou výzvu - http://www.vyzvavedcu.cz/ . Je to chvilka a nikoho to nezabije. Nikdy nikde Drahoš neřekl, ani mezi řádky, že sem chce někoho zvát!
Ten smrad, co se z hradu line, asi musí obsahovat nějaký halucinogeny, protože jinak si nedovedu vysvětlit myšlenkový pochody lidí, co to hradní zvíře po té jeho pětileté estrádě jdou znova volit :roll: :roll: :roll:
_______________
Registrovaný uživatel
Není nakonec akademické prostředí vždycky trochu odtržené od reality na ulici? Já chodím to kavárny plné přechytralých hipsterů stejně často jako do špinavé herny plné různých etnik a existencí na pivo, už jen abych si udržel přehled napříč názory.

A vůbec se mi nelíbí to elitářské myšlení, že exponenciálně roste hodnota člověka počtem titulů a naopak klesá počtem sprosťáren. Z profesora můžou vypadávat nereálné nesmysly stejně dobře jako z dlaždiče se základkou :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Plesknul Rathovi.To ano,ale jako posera,zezadu.Pokud ti chci jedu ubalit,budu se ti koukat do tváře.To je paráda,když to sedne :-)
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Není nakonec akademické prostředí vždycky trochu odtržené od reality na ulici? Já chodím to kavárny plné přechytralých hipsterů stejně často jako do špinavé herny plné různých etnik a existencí na pivo, už jen abych si udržel přehled napříč názory.

A vůbec se mi nelíbí to elitářské myšlení, že exponenciálně roste hodnota člověka počtem titulů a naopak klesá počtem sprosťáren. Z profesora můžou vypadávat nereálné nesmysly stejně dobře jako z dlaždiče se základkou :)


Ano, myslím že ten "přehled napříč názory" se přímo přenáší i do Tvých vlasních názorů ;) Čím víc Tvých příspěvků jsem si přečetl, tím míň chápu, o co Ti vlastně jde... a připadá mi, že v tom i sám plaveš. Ale je to jen můj pohled, tohle tady rozebírat rozhodně nehodlám 8)

Počtem titulů skutečně hodnota člověka neroste, počtem vykonaných sprosťáren ale rozhodně klesá ;)
Když se člověk chová čestně a férově, vůbec mi nevadí, že je k tomu třeba sprostej jako dlaždič. Křivák a podrazák ale vadí. A je úplně jedno, jestli má tituly a jestli vystupuje jako intelektuál nebo buran, dál je to jen křivák a podrazák. A právě proto by už konečně měl na tom hradě být někdo jinej, než Klaus a Zeman...
_______________
Registrovaný uživatel
No tak budou umělců názory jiné, třeba i scestné (viz troška), ale to asi budou i těch sedláků/za pasem ne? Obojí hlas má stejnou váhu... A beztak nakonec volí podle toho, kdo koho jde plesknul nebo jak umí hezký mluvit sprostě... Takže?
Registrovaný uživatel
Manžel čaká manželku pred kozmetickým salónom.
Keď sa žena zjaví medzi dverami, skonštatuje: „No, čo už.
Ale aspoň si to skúsila.“
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Čím šedivý akademik bez vlastního názoru, o kterém předloni nikdo neslyšel, reprezentuje národ?
A tímhle mě teď dostal: https://www.novinky.cz/domaci/461136-drahos-jsme-silna-zeme-pro-zvladnuti-migrace-ale-rozhodovat-musime-sami.html

"Prezidentský kandidát Jiří Drahoš nesouhlasí s tím, aby EU do Česka proti naší vůli přidělovala uprchlíky, zároveň ale trvá na tom, že jsme dostatečně silná země, abychom část uprchlíků přijmout zvládli."

Takže vlastně říká, o nic nejde, pár tisícovek přijmout tak jako tak 'z vlastního rozhodnutí'. Ani se nehodlá vyjádřit přesně a natvrdo. Já od něj chci slyšet jasné ano nebo ne.


Ta nálepka "bez vlastního názoru" je od velkého myslitele Ovčáčka, nebo přímo z Moskvy? Já jen že to levičáci s oblibou papouškují jako Žako.

A jinak Drahoš neříká nic jiného než to, že není nutno se z nějakých uprchlíků posrat a že nás nemohou zlikvidovat. Ostatně, země, která za posledních 80 let vyprodukovala několik miliónů uprchlíků by se neměla chovat jako posraná pipka když zahlédla stín poštolky. (A krom toho, je to báečná příležitost seznámit uprchlíky s naší kulturou, pohany a muslimy přivést ke křesťanství a jak, s oblibou mektaj pravicoví kavárenští intelektuálové, místo abychom jim někam posílali papu, můžeme je u nás naučit chytat ryby a až se vrátí dom, už to budou umět.)


A Macek (co není z Malaciek) snad žádné lidské kvality ani nikdy neměl.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 22. 1. 2018, 22:00. »
Registrovaný uživatel
uz aby ten zeman vyhral a bude klud :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Palve, aspoň v něčem se shodnem
Moderátor
jano7B9 napsal
uz aby ten zeman vyhral a bude klud :D

Jo. Budou se nám všichni obloukem vyhýbat. Snad až na Cigány z Rumunska. Stejně tady co chvíla uhoří nějaký turista v hotelu i bez teroristů.
Registrovaný uživatel
to je konspirace. určitě jsou za tím arabové, islamisti, přistěhovalci a ti, co je zdejší diskutéři nestihli postřílet na hranicích :(
Registrovaný uživatel
Ano je to židovsko zednářské spiknutí :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Komedie na tv Prima
Registrovaný uživatel
radši u toho chlastám a poslouchám bijouterrier :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
radši u toho chlastám a poslouchám bijouterrier :D


Vilda 8)
Registrovaný uživatel
je to trapak ten drahos. zeman si z neho robi prdel :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1102 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1