Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
V Brně a v Praze naštěstí vyhrál mozek ... takže za mě dobrý

nedá sa nič robiť. V mestách je vždy väčšie percento inteligencie, ako na vidieku :?
Registrovaný uživatel
ono ani v tom Brně to nebylo tak jednoznačné - v nekterych castech to bylo vyloženě 50/50. 'pražský' výsledek byl přirozeně jen v centru, kde, jak vás napadne, bydlí úplný proletariát :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Kua, nikde nepíšu, koľko % dostal Fischer v Budějovicích :(
Registrovaný uživatel
jakože kdyby to bylo Fischer vs. Drahoš, tak to dopadne tak 70/30.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Dobrý výsledok na tak veľký slniečkárko -prestitúcki tlak...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Naštěstí my v městech si poradíme i bez víry, že nás zachrání nějaký politik. Vidiek může dál nadávat, jak se má špatně
Registrovaný uživatel
Žiaľ od vzniku človeka a jeho rozmnoženia na zemi je politikum prvoradé , či dobré ,alebo zlé.
Feráč, preto nemôžeš povedať My v mestách si pomôžeme , stále všetko zo všetkým súvisí ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
mno, nějak vše se vsím určitě souvisí. ale od té doby, co je lidi na zemi jak prachu, tak to tak špatné s tou závislostí nebude...
Registrovaný uživatel
Obávam sa práve teraz pokiaľ je nás toľko miliárd vo svete a niektoré štáty nesplatitelne zadlžené , že bude rozhodovať iná prednosť ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
jako například?
Registrovaný uživatel
blahozelam bratom za riekou Moravou k volbe
ktora dopadla tak jak dopadla.
pan Prezident to s vasim pozehnanim uz nejak doklepe,
a to za kazdu cenu.
aj keby to malo byt In Memoriam.
ja osobne si myslim ze z takejto funkcie by sa malo odist s noblesou,
a nie sa nechat vynest na lafete.
_______________
Registrovaný uživatel
Reuters výsledek hodnotí jako vítězství politiky antiimigrace a námluv s Ruskem a Čínou.
Registrovaný uživatel
ne jen oni
Registrovaný uživatel
Neviem ako ohodnotil Reuters , plynovod z Ruska do Nemecka cez Balt ?

Nakoľko sú Rusi nespoľahlivé ..ine , preto budujú druhú rúru ?
Kua .

Zrejme keď dvaja robia to isté nikdy to nie je to isté... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
z iDnes, Drahoš prý hodlá analyzovat chyby v kampani a vůbec si nemyslí, že cokoliv z jeho strany by změnilo názor lidí. může přitom začít právě u sebe, s ohledem na těsný výsledek si to spíš prohral sám.

a ty kecy o polarizaci společnosti by si už mohly média odpustit. u spousty voleb je to těsně kolem 50%, včetně prezidentskych v Rakousku. a neznamená to, že kvůli tomu hned začne občanská válka.

jestli to tu někdo polarizuje, tak média co staví proti sobě venkov a města, staré a mladé, rodiče a děti.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Reuters výsledek hodnotí jako vítězství politiky antiimigrace ...

:) To len z úcty k jeho nemeckému imigrantskému zakladateľovi ...

TomL napsal
Reuters výsledek hodnotí jako ... námluv s Ruskem a Čínou.

To sa len alibisticky snažia Bruselu naznačiť že Briti nie sú jediný, čo sa EÚ obracajú chrbtom :)
Registrovaný uživatel
vím, že to není statistické, ale snad si i já můžu dovolit demagogii, která se tady běžně užívá. neznám jediného starého nad 50let co by nevolil zemana. znám jen několik málo lidí, co ho volili a chodí do lepších podniků (ve městě) ... atd
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
vím, že to není statistické, ale snad si i já můžu dovolit demagogii, která se tady běžně užívá. neznám jediného starého nad 50let co by nevolil zemana. znám jen několik málo lidí, co ho volili a chodí do lepších podniků (ve městě) ... atd

To máš jednoduché. Musíš osloviť agentúru Median. Oni Ti to zistia.
Oslovia napríklad 1000 ľudí čo vychádzajú z podniku I. a II. cenovej skupiny s otázkou koho by volili (koho volili) a s tou istou otázkou tých, čo vychádzajú z podniku III. a IV. cenovej skupiny ...
Moderátor
Lepší podnik jako záruka inteligence :roll: :roll: to je tedy domněnka, která by mně nenapadlo. Co já vím, většinou to jde rodinami muž volí jinak a ženy také. Ohýbáte demokratický system aby Vám vyhovoval. Já bych tedy navrhoval, aby příjemci penze nesměli chodit k volbám s výjimkou profesionálních politiků. To jež by bylo lepší, nebo ne?
Mimochodem inteligence je slovo z řečtiny a ve svém výkladu znamená co si ještě mohu dovolit. :evil:
Registrovaný uživatel
Horáček to teď zhodnotil pragmaticky a bez emocí.


Co říkáte na těsný výsledek voleb? Společnost je evidentně rozdělená.

Společnost je rozdělená, byla by ale stejně rozdělená, i kdyby vyhrál těsně pan profesor Drahoš. To není jenom tím, že by nějací politici ji uměle rozdělovali. Trochu tomu asi přispívají. Je tady něco sociologicky zajímavějšího, společnost je přirozeně rozdělená. Proto zřejmě nebyla moudrá sázka na člověka, jehož programem byl jen klid, smíření a sjednocení. Je zjevné, že vlastně taková objednávka není. Tady je objednávka na silného lídra.

Vy jste řekl, že Miloš Zeman je nyní i váš prezident. Měla by se podle vás tedy celá společnost sjednotit za stávající hlavou státu?

Společnost rozhodla v demokratických volbách, Miloš Zeman byl legálně a legitimně zvolen prezidentem, tak to musíme uznat. Až příště zvítězí náš kandidát, tak my také budeme chtít, aby ti, kteří ho nevolili, ho za prezidenta uznávali. Když se na tomto nedohodneme, tak nejsme demokrati.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
to starý muž: poučím vás - lepší podnik jsou buď a) peníze nebo b) vkus nebo c) prestiž/postavení nebo d) kombinace. Abych čehokoliv z toho dosáhl musím pro to (ve většině případů) něco udělat nebo něco umět atp. tudíž to odpovídá jak českému, tak řeckému sémantickému použití slova. hezké sny
Registrovaný uživatel
ano, zemana uznávám, má můj respekt - povedlo se mu 2x to, co jsem si myslel, že je ve slušné zemi nemožné. to nic nemění na tom, co si o něm myslím atd.
nicméně nemyslím si, že je nutně proto prezidentem všech. např. když nesouhlasím s přímou volbou (co by si o tom asi tak pomyslel náš oblíbenec s velkými rty)
Registrovaný uživatel
důvody volby jsou různé, např. babička mé ženy chtěla volit zemana, protože jeho oponent se vůči němu (jako starší osobě) nechoval v televizi dost uctivě ... když mi to řekla, hodně dlouho jsem se smál :D
Registrovaný uživatel
Jsme zemí dvojího lidu. Lidé z velkoměst by ten výsledek měli vzít jako varování, říká Pithart
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
z iDnes, Drahoš prý hodlá analyzovat chyby v kampani a vůbec si nemyslí, že cokoliv z jeho strany by změnilo názor lidí. může přitom začít právě u sebe, s ohledem na těsný výsledek si to spíš prohral sám.

a ty kecy o polarizaci společnosti by si už mohly média odpustit. u spousty voleb je to těsně kolem 50%, včetně prezidentskych v Rakousku. a neznamená to, že kvůli tomu hned začne občanská válka.

jestli to tu někdo polarizuje, tak média co staví proti sobě venkov a města, staré a mladé, rodiče a děti.

Nemyslím si, "že by si to Drahoš prohrál sám", to je stejné jako tvrdit že si to Zeman sám vyhrál. Nehledě teda k tomu, že Zeman je známý (aneb otravuje a smrdí už dostatečně dlouho a předvolební kampaň dělal nepřetržitě), kdežto Drahoš zase u pivních mudrlantů tak známý není a v televizi se vyskytoval minimálně. To až v poslední době tam byl víc. Z tohoto hlediska dosáhl ve své podstatě morálního vítězství.

Polarizace společnosti tu pochopitelně je. Slyšel jsem i tvrzení, že jak Zeman tak Klaus ani s jinou než polarizovanou společností neuměli pracovat. Prostě sebe označili za anděly a ostatní za ďábly (když se nad tím zamyslíte, je to tak, nikdy třeba nepřiznali že by ten druhý mohl mít aspoň kousek pravdy, jenom Zeman občas prohodil něco jako "mohu se mýlit, ale přeesto mám pravdu, jak vám potvrdí můj věrný pes Ovčáček nebo trpaslík Mynář".

ferovyobchodnik napsal
vím, že to není statistické, ale snad si i já můžu dovolit demagogii, která se tady běžně užívá. neznám jediného starého nad 50let co by nevolil zemana. znám jen několik málo lidí, co ho volili a chodí do lepších podniků (ve městě) ... atd

Znáte málo lidí.

vlad_dracul1989 napsal

Ona to ale zase až tak pravda není. Dvojí lid tu sice je (jedni chtějí změnu a volí Drahoše, druzí chtějí sice taky změnu, ale strašně se jí bojí a tak volí jistotu zla - Zemana)´, ale není to, jak dokazuje mapka zde https://zpravy.aktualne.cz/domaci/prezidentske-volby-2018-vysledky-v-mape-zeman-drahos/r~3792b43001c511e8ad1e0cc47ab5f122/ vysloveně "velkoměsto vs. venkov".

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 1112 1113 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1