Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zeman si ho vskutku maže na chleba.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
co na mě vyskočilo - na odlehčení

https://www.youtube.com/watch?v=FKBzf8hSuww
Registrovaný uživatel
fakt? mě to přijde, že zeman se chová jak kokot, ale nic jiného jsem ani nečekal, neférové chování... jak je jeho zvykem. chápu, že slušné lidi to může vykolejit. a podobné partičce se to líbí
Registrovaný uživatel
právě podobné ostrakizující řeči, nikoliv sprostárny, rozdělují společnost, protože ti 'slušní' si hnedka vymyslí, že jsou ve všech ohledech výš než 'neslušní' a právě oni ví lépe jak vést ty 'hloupé' ke světlým zítřkům.

čímž je jenom naštvou a zorganizují :)

EU a 'liberální demokracie' na věčné časy a nikdy jinak.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
zaměňuješ příčinu a následek ;)
ale nechci tě poučovat, abysis to náhodou nevzal osobně. bo mě si uprdele ;)
Moderátor
Škoda, že do druhého kola nepostoupil Topolánek. Ten by s Emanem vymetl. Prof. Drahoš je příliš slušný a měkký...
Registrovaný uživatel
Topolánek neměl šanci, ale mohlo to být zajímavé, to ano
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Škoda, že do druhého kola nepostoupil Topolánek. Ten by s Emanem vymetl. Prof. Drahoš je příliš slušný a měkký...


Vybral si špatnou funkci. Politické mrtvoly patří do Senátu.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Napíšem to asi dosť tvrdo, ale priamo a otvorene.

1. Ako nezaujatý pozorovateľ spoza hraníc neviem či sa mám smiať, alebo plakať. Ak by mi niekto pred 15-20 rokmi povedal, že títo dvaja ľudkovia sa dostanú v ČR do druhého kola priamej prezidentskej voľby, tak by som si pomyslel, že mu to asi je..e.
2. Ak by som si mal z nich vybrať koho voliť, tak to je výber, ako si vybrať, či chcem žeravý kutáč do riti, alebo hrdzavý drót do oka ...
3. Tak hlboko diletantský výkon moderátora TV, to sa len tak nevidí ... Nedal by som mu v Prime, ani hajzle umývať ...

Ja neviem, že by niekomu Česi a Moraváci nejak ublížili (ak by sa to stalo v Rusku, alebo v Nemecku ...) ale toto mi pripadá, ako trest Boží ... :roll:
Moderátor
On si to Prof. Drahoš bohužel zavinil sám. Vůbec neměl dávat Emanovi šanci na TV diskusi. Kdyby ho sám nevyzval v té euforii po prvním kole, tak žádné diskuse nebyly, anebo by o ně musel Eman "prosit". Teď má bohužel silné trumfy v ruce - rétoricky je lepší (aserivnější) a pohotovější než Drahoš...
Registrovaný uživatel
"rétoricky je lepší (aserivnější) a pohotovější než Drahoš..." já bych to nazval jinak, ale to bude o pohledu na věc
bretíku, vono jde o to, že když máš víc než 50% blbečků, tak nemůžou volit napřímo ... demokracie je (nebezpečná) iluze
Moderátor
Brett napsal
Napíšem to asi dosť tvrdo, ale priamo a otvorene.

1. Ako nezaujatý pozorovateľ spoza hraníc neviem či sa mám smiať, alebo plakať. Ak by mi niekto pred 15-20 rokmi povedal, že títo dvaja ľudkovia sa dostanú v ČR do druhého kola priamej prezidentskej voľby, tak by som si pomyslel, že mu to asi je..e.
2. Ak by som si mal z nich vybrať koho voliť, tak to je výber, ako si vybrať, či chcem žeravý kutáč do riti, alebo hrdzavý drót do oka ...
3. Tak hlboko diletantský výkon moderátora TV, to sa len tak nevidí ... Nedal by som mu v Prime, ani hajzle umývať ...

Ja neviem, že by niekomu Česi a Moraváci nejak ublížili (ak by sa to stalo v Rusku, alebo v Nemecku ...) ale toto mi pripadá, ako trest Boží ... :roll:


Je to tak, bohužel jsme ateisté potrestáni budeme v každém případě. :twisted:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Brett napsal
Napíšem to asi dosť tvrdo, ale priamo a otvorene.

1. Ako nezaujatý pozorovateľ spoza hraníc neviem či sa mám smiať, alebo plakať. Ak by mi niekto pred 15-20 rokmi povedal, že títo dvaja ľudkovia sa dostanú v ČR do druhého kola priamej prezidentskej voľby, tak by som si pomyslel, že mu to asi je..e.
2. Ak by som si mal z nich vybrať koho voliť, tak to je výber, ako si vybrať, či chcem žeravý kutáč do riti, alebo hrdzavý drót do oka ...
3. Tak hlboko diletantský výkon moderátora TV, to sa len tak nevidí ... Nedal by som mu v Prime, ani hajzle umývať ...

Ja neviem, že by niekomu Česi a Moraváci nejak ublížili (ak by sa to stalo v Rusku, alebo v Nemecku ...) ale toto mi pripadá, ako trest Boží ... :roll:


Je to tak, bohužel jsme ateisté potrestáni budeme v každém případě. :twisted:


ateista je odměněn už za života... věřící - nikdy ;)
Registrovaný uživatel
Brett napsal
2. Ak by som si mal z nich vybrať koho voliť, tak to je výber, ako si vybrať, či chcem žeravý kutáč do riti, alebo hrdzavý drót do oka ...


Debatu jsem neviděl, ale tohle je přesný :D
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Brett napsal
2. Ak by som si mal z nich vybrať koho voliť, tak to je výber, ako si vybrať, či chcem žeravý kutáč do riti, alebo hrdzavý drót do oka ...


Debatu jsem neviděl, ale tohle je přesný :D


není nutno vidět. co dělal ten debil 5let všichni víme... i kdyby nešlo o nic jiného, tak šance na něco lepšího je prostě aktuální a reální
Registrovaný uživatel
a preto vyhra zeman a dokonca lavou zadnou.
aby ta porazilo :D
drahos to je parodia na prezidenta
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
nemyslím, že vyhraje. a i kdyby... mě je to jedno. jen vyjadřuji svůj názor ;) lamo
Registrovaný uživatel
Čo sa týka pána prezidenta Zemana – mal by už skončiť, hlavne pre dobro svoje.
Už toho pre svoju vlasť spravil "požehnane" a zaslúžil by si odpočinok. Zdravie už nie je Bohvieaké – nožičky pobolievajú, možno aj moč už je problematickejšie udržať ... Mohol by sa venovať vnúčatám (ak nejaké má), alebo chodiť čo ja viem po školách na rôzne besedy, na rybačku (celkom si ho viem predstaviť s udicou v ruke a širákom na hlave), alebo tak nejak.

Napríklad naši bývalý prezidenti ... Šuster ten chodí kade – tade po svete a filmuje medvede, tulene a všeličo iné ...
http://slovenka.zenskyweb.sk/slovenka/rudolf-schuster-presiel-som-kanadu-od-atlantiku-po-pacifik
http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/exprezident-rudolf-schuster-hladel-smrti-do-oci.html

Alebo Gašparovič – ten zasa rád poľuje.
„Poľovník Gašparovič prírodu miluje, do lesa chodí pookriať a len náhodou, keď zbadá niečo chlpaté, vystrelí. Ale to skutočne len náhodou. A určite sa vždy presvedčí, či to chlpaté nie je náhodou vyčnievajúca čiapka kolegu horára,“
Písalo sa, že už aj nejakého kolegu ulovil ...
https://www.cas.sk/clanok/240442/prezidentovi-dosla-trpezlivost-cloveka-som-nezastrelil/

Proste pán prezident by už mal kašľať na to a venovať sa sám sebe.
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 23. 1. 2018, 23:59. »
Registrovaný uživatel
Konstantin Ustinovič Černenko...Fakt by si asi mal oddýchnuť a ešte užiť/žiť.
-s-
Registrovaný uživatel
Brett napsal
... alebo chodiť čo ja viem po školách na rôzne besedy, na rybačku (celkom si ho viem predstaviť s udicou v ruke a širákom na hlave), ...

Ovčáček by mu kľudne mohol zostať verný a robiť mu rybárskeho poradcu. Napríklad navliekať červíky na háčik, rozplietať zauzlený silón a podobne ...

Inak Šuster a Gašparovič si dávajú pravidelne stretnutia (niečo ako stretávky zo školy), kde pokecajú, dajú si obed a tak. Zeman by sa mohol stretávať s Klausom. Klaus by mu povedal, kde sa mu aké pero prilepilo na ruky, Zeman by mu povedal, aké sú novinky vo svete ortopedickej obuvi ... No proste pohoda klídek, tabáček.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Škoda, že do druhého kola nepostoupil Topolánek. Ten by s Emanem vymetl. Prof. Drahoš je příliš slušný a měkký...


Dovolím si s tímto názorem polemizovat.

Trocha historie:

Topolánek skončil jako předseda neúspěšné vlády, když ho sundali někteří poslanci ODS v době předsednictví ČR v EÚ.

Následovala volební kampaň, kde jeho oponentem byl Paroubek. V polemikách Topolánek na Paroubka nestačil. Důvodem byla především skutečnost, že Topolánek neměl šanci odolávat sprosté a agresivní rétorice Paroubka.

Situace se stala neudržitelnou a to také s důvodu průšvihů s nemorálním pozadím, které Topolánek vyprodukoval. Slušnější část členské základny vyzvala Topolánka k odchodu z čela ODS, např. Přemysl Sobotka. Pod tlakem byl Topolánek nucen funkci složit. Pokud by v čele strany zústal, ODS by v nadcházejících volbách utrpěla debakl. Odstoupením Topolánka dostala strana ve volbách šanci, kterou Nečas využil a mohl tak sestavit vládu.

Takže Topolánek skončil v čele vlády jako neúspěšný předseda a s ostudou skončil jako předseda ODS především na základě několika nemorálních afér.

Jedna vsuvka závěrem.

Klaus může být vděčen Topolánkovi za funkci presidenta, když Topolánek po několika neúspěšných pokusech dokázal při zákulisních jednáních získat hlasy komunistů. Samozřejmě následně Klaus legalizoval KSČM, jako rovnocennou stranu.

Tuto poznámku nechám bez komentáře. Pouze chci zmínit, že když jde o koryta, někteří lidé jsou schopni učinit i věci nečekané.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 24. 1. 2018, 8:20. »
Registrovaný uživatel
Zlaté pravidlo vlády:
Pravidlá určuje ten, kto vyhral voľby.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pokud na to má sílu ;)
Registrovaný uživatel
Tak dnes na ČT1 a ČT24 o 20:00 finálový zápas play-off prezidentskej ligy o hradčanský pohár... 8)
Registrovaný uživatel
Teď si čtu článek jaderná energetika v roce 2017.
V roce 2017 tak byla zahájena cesta k posouzení a schválení návrhu čínského reaktoru III+ generace pro Velkou Británii.. Čínská společnost CGN na tom pracuje s francouzskou EDF. Další spolupráce s Francií je na rozšiřování přepracování vyhořelého paliva. Čína plánuje s francouzskou pomocí postavit přepracovací závod.....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1103 1104 1105 1106 1107 1108 1109 1110 1111 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1