Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)

Co to bylo za soutěž? :D


Něco, že si koupíš sportovní boty (možná něco jiného) napíšeš jim jak jsou nejlepší a vyhraješ sportovní hodinky...
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Moje byla u zubařky,pobolívá jí zub . Ale ostrouhala,zubařka má rozbitý křeslo takže musí vydržet do pátku.Jinak k snídani jsem měl párečky


Tak to je drsný...
A už jsi ji o mě říkal? ;-)
Registrovaný uživatel
Dřevo a kameny furt tahaj domu kluci, nevím kdy je to přestane bavit...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)

Co to bylo za soutěž? :D


Něco, že si koupíš sportovní boty (možná něco jiného) napíšeš jim jak jsou nejlepší a vyhraješ sportovní hodinky...

:mrgreen: poloviční info taky info
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
Moje byla u zubařky,pobolívá jí zub . Ale ostrouhala,zubařka má rozbitý křeslo takže musí vydržet do pátku.Jinak k snídani jsem měl párečky


Tak to je drsný...
A už jsi ji o mě říkal? ;-)

Ne :(
Registrovaný uživatel
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)

Co to bylo za soutěž? :D


Něco, že si koupíš sportovní boty (možná něco jiného) napíšeš jim jak jsou nejlepší a vyhraješ sportovní hodinky...

:mrgreen: poloviční info taky info


Ježíš nevím nic víc. Denní výhry. Soutěž skončila 30.6. a až si dnes čekala na výsledek bo soutěžila až poslední den... Hodinky asi za 15k, sportovní
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
bossi napsal
ferovyobchodnik napsal
Maroško, žena mi právě řekla, že vyhrála hodinky, tak ať máš přehled ;)

Co to bylo za soutěž? :D


Něco, že si koupíš sportovní boty (možná něco jiného) napíšeš jim jak jsou nejlepší a vyhraješ sportovní hodinky...

:mrgreen: poloviční info taky info


Ježíš nevím nic víc. Denní výhry. Soutěž skončila 30.6. a až si dnes čekala na výsledek bo soutěžila až poslední den... Hodinky asi za 15k, sportovní


Pěkná výhra.Grtka ženě :-)
Registrovaný uživatel
To jo, soutěži pořád...
Pěkné by ti bylo, kdybych ji je nechtěl koupit jako dárek... Takže zase abych hledal co... Šperk to jistí, ale o těch hodinkách mluvila, tak jsem si chtěl udělat očko, jak si všímavý :-D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
To jo, soutěži pořád...
Pěkné by ti bylo, kdybych ji je nechtěl koupit jako dárek... Takže zase abych hledal co... Šperk to jistí, ale o těch hodinkách mluvila, tak jsem si chtěl udělat očko, jak si všímavý :-D

Známej to má jednoduchý.Jak má jeho stará narozky bo svátek tak jí koupí to co je zrovna potřeba do domácnosti.Loni dělali koupelnu tak jí nadělil vanovou a umyvadlovou baterii :lol:
Ale pravdou je že jí koupil ty co se jí v katalogu pár dní před tím líbili :lol:
Registrovaný uživatel
To by mě asi zabila... :-D
Nejlepší je, když má seznam svých toužeb... A já jen vybírám.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
To by mě asi zabila... :-D
Nejlepší je, když má seznam svých toužeb... A já jen vybírám.

Ona ho nezabije.Ona je ještě víc hladová než on.Strašná rodina :lol:
Ona by ani nechtěla aby za ní utratil peníze :lol:
Jo to je pak jednoduchý,nejhorší je když mi řekne ať se snažím že to nechá na mě :roll: :lol:
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zapletka-jako-z-ramba-v-nemecku-nahani-muze-s-lukem-ktery-sam-odzbrojil-ctyri-policisty-40330429#seq_no=8&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=HM25wIUV2qc-202007131620&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
😁
Registrovaný uživatel
bossi napsal
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/zapletka-jako-z-ramba-v-nemecku-nahani-muze-s-lukem-ktery-sam-odzbrojil-ctyri-policisty-40330429#seq_no=8&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_req_id=HM25wIUV2qc-202007131620&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=
😁

Nikdo neví jak to dokázal? Jednoduše, policie má tolik předpisů a omezení že si na ní troufne každý hejhula :evil:
Moderátor
Chlapci... Bossi, ferovyobchodnik vy dva to tady plníte tlachama, jako báby na rynku.. Co takhle voraz, či si vyměnit emaily a drbat tam... ;)
Registrovaný uživatel
a co ti vadí koloušku? že tady nejsou rudé nebo zelené pindy? už i neutrální kraviny bys rád omezoval? stím běž do prdele...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
a co ti vadí koloušku? že tady nejsou rudé nebo zelené pindy? už i neutrální kraviny bys rád omezoval? stím běž do prdele...


Mě by docela zajímalo co takhle děláš v létě během dne..
To pořád jako sedíš u mobilu či doma u compu..? co tvá žena.. Vypadá to že jseš zase doma sám, nebo s dětmi... :lol:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Chlapci... Bossi, ferovyobchodnik vy dva to tady plníte tlachama, jako báby na rynku.. Co takhle voraz, či si vyměnit emaily a drbat tam... ;)

Nějakej starostlivej ne? Jestli Ti to vadí,šoupni si nás do prasečáku ;)
Jo von tady ještě žádnej nejni.Škoda,je to dobrá věc :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
a co ti vadí koloušku? že tady nejsou rudé nebo zelené pindy? už i neutrální kraviny bys rád omezoval? stím běž do prdele...


Mě by docela zajímalo co takhle děláš v létě během dne..
To pořád jako sedíš u mobilu či doma u compu..? co tvá žena.. Vypadá to že jseš zase doma sám, nebo s dětmi... :lol:


co bych dělal, užívám si života a občas mrknu na sběratele abych se s vámi pobavil :D
ale dnes jsi to trefil, žena odjela i děckama, tak vyřizuji nějaké online záležitosti a dodělávám ochutnávku.
Registrovaný uživatel
bossi napsal
barbar napsal
Chlapci... Bossi, ferovyobchodnik vy dva to tady plníte tlachama, jako báby na rynku.. Co takhle voraz, či si vyměnit emaily a drbat tam... ;)

Nějakej starostlivej ne? Jestli Ti to vadí,šoupni si nás do prasečáku ;)
Jo von tady ještě žádnej nejni.Škoda,je to dobrá věc :D


nojo, vyčítat lidem, že v tlachárně tlachají, já už nevím co by ještě ten barbar chtěl :D i když on chce zakázat skoro vše co mu nevoní, třeba mu je líto, že jsme ho nevzali mezi sebe...
Moderátor
bossi napsal
barbar napsal
Chlapci... Bossi, ferovyobchodnik vy dva to tady plníte tlachama, jako báby na rynku.. Co takhle voraz, či si vyměnit emaily a drbat tam... ;)

Nějakej starostlivej ne? Jestli Ti to vadí,šoupni si nás do prasečáku ;)
Jo von tady ještě žádnej nejni.Škoda,je to dobrá věc :D


:mrgreen:

Čeče chvíli mě napadlo, že obchodník bude nějaká pěkně uchylně ženská😋 kterou hecuje být mezi námi jako chlap.. :mrgreen: nechce vložit své foto, chová se jak ženská..
A nakonec nám ukázala jen tetování.. Něha, láska...
Obchodníků přiznej se kdo jsi a vlož sem foto..
Registrovaný uživatel
ještě by ses styděl...
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
ještě by ses styděl...


A proč...!! Možná se pletu, ale co...!! :lol:
Hoď jsem to foto...číčo. ;)
Registrovaný uživatel
Pro barabána od paní obchodníkový

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107815103_10223349572031302_6897395961218502387_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=ca434c&_nc_oc=AQmBwtPYfsiZnbz3owD3vv8qmjh1kMLJi-KgYZ4yMWbDL7WhqxklkXwSZR-EQX_ccKk&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=e42f6b832072264f2434bc7eeffd4bd4&oe=5F32833B
Registrovaný uživatel
bossi napsal
Pro barabána od paní obchodníkový

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107815103_10223349572031302_6897395961218502387_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=ca434c&_nc_oc=AQmBwtPYfsiZnbz3owD3vv8qmjh1kMLJi-KgYZ4yMWbDL7WhqxklkXwSZR-EQX_ccKk&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=e42f6b832072264f2434bc7eeffd4bd4&oe=5F32833B


s to musel hned vybalit? jsem si ho chtěl trochu povodit... achjo
Moderátor
bossi napsal
Pro barabána od paní obchodníkový

https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/107815103_10223349572031302_6897395961218502387_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=ca434c&_nc_oc=AQmBwtPYfsiZnbz3owD3vv8qmjh1kMLJi-KgYZ4yMWbDL7WhqxklkXwSZR-EQX_ccKk&_nc_ht=scontent.fprg2-1.fna&oh=e42f6b832072264f2434bc7eeffd4bd4&oe=5F32833B


:lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1637 1638 1639 1640 1641 1642 1643 1644 1645 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1