Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Grofiku... samozřejmě domácí vepřová krkovice den předem naložená a kuřecí prso s albertu.. :)
Registrovaný uživatel
Dobrú chuť. 👍🍷🍓🍸🍗
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Přátelé, také jsem nakládal, ale jednou jsem zkusil odleželé maso, několik dní, nesmí zasmrádnout a ta vůně masa to je lepší než to nakládané. Zkuste to, ale maso musí být z mladého býčka, nebo selátka jsou dobrá.
Moderátor
Taky jsme kdysi nakládali a i udili (udírnu máme na půl prasete). Jo, dobré to bylo!
Registrovaný uživatel
Barbar kašle na "žabomyšie vojny" a má pravdu, dobre si vypapkáva výdobytky rôzneho typu... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pánové..tohle to je nezapomenutelna klasika... :)
https://youtu.be/EG5B0pXrMY4
Registrovaný uživatel
:-D máte tedy disputaci. Jak říkal dnešní oslavenec, pokial sa mi nevycurala 2x do pusy, tak som ani nevěděl, že to meso je nakládané :-D
Moderátor
Tož jsem vylezl na půdu, prodral se přes pavučiny a po jejich protržení otevřel okýnko a nakonec jsem kometku našel. Ze zahrádky to opravdu nemohu vidět, neb byla těsně nad střechama, prakticky vodorovně jsem na ni koukal.

Takže mne napadlo, že už jsem dlouho nebyl na Kostelíčku. Tam by měla být snad vidět líp.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 24. 7. 2020, 1:25. »
Registrovaný uživatel
Altmann nemusíte uzatvárať diskusiu, viem ako človeka znalého veci Vám ženie tlak do kozmických výšin...

Pokiaľ už vadí aj taká osobnosť, môžeme prijať migrantov a iné obohacovače kultúry.
Je vytvorené správne podhubie...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já již nemám silu číst tyto hlouposti, běžte s tím prosím někam jinám, uzavírám krám a končím. Evropo Vaše argumenty jsou fakt naivni. Náš prapor našeho pluku byl v lese, domu jsme jeli 4. záři a na autech měli vojáci nápisy se Svobodou Za svobodu.
Určitě toho udělal pro republiku více než paní Němcová.


Zde reaguji na vyjádření, které padlo v jiném vlákně.

Opět jste se vyznamenal. Pokud padne názor, který nejste na základě svého přesvědčení respektovat, děláte z druhých hlupáky.

Reagoval jsem na konkrétní dobu, ve které se Ludvík Svoboda nechoval jako prezident nezávislého státu, ale jako pomahač normalizačních pořádků. Vy zde stále zdůrazňujete, kolik jste toho přečetl. Pokud je to pravda, pak jistě znáte knižně zpracovaná vyjádření kolem jeho role při moskevských událostech a kolem podpisu "smlouvy." Tato vyjádření jsou velmi výmluvná a staví Svobodu do neblahého světla, kdy dělal v zájmu okupačního sovětského vedení nátlak na unesené představitele našeho vedení k podpisu potupného kusu papíru atd.

Samozřejmě, že byl Svoboda v dané době brán za hrdinu, ale dnes žijeme v době naprosto jiné a mohou být konečně hodnocena skutečná fakta, nikoli pocity dob minulých. Dále také nezpochybňuji Svobodu ze některé jeho činy, ale bavíme se zde pouze o konkrétní době a jeho konkrétních činech.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Pane Altmanne děkuji že jste se k tomu svinstvu od J. Železného vyjádřil. Přepisovači historie a další pokrytci sice dnes obsadili velkou část sdělovacích prostředků ale naštěstí stále ještě existují pamětníci.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
Pane Altmanne děkuji že jste se k tomu svinstvu od J. Železného vyjádřil. Přepisovači historie a další pokrytci sice dnes obsadili velkou část sdělovacích prostředků ale naštěstí stále ještě existují pamětníci.


Pokud chcete Ludvíka Svobodu hodnotit, pak musíte hodnotit jeho život ve dvou rovinách. Rovinu vojenskou a rovinu politickou a bohužel, v rovině politické nelze jeho roli hodnotit za pozitivní.

Zmiňujete zde přepisování historie. Víte, znám několik lidí - o dost starších než jsme my dva - a tito pamětníci jsou jednoznačně negativní v hodnocení Ludvíka Svobody v jeho životní politické dráze.

Ano, Ludvík Svoboda byl jistou osobností, to ale neznamená, že musíme zavírat oči před některými jeho negativními činy. To by pak bylo opravdové přepisování dějin, proti kterému tak brojíte.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Pane E. nikdy jsem nezdůrazňoval co jsem toho přečetl, to dělá Paul, je velký čtenář a inteligentní člověk

Pokud někdo vystupuje proti generálovo S. je moji povinnosti jej bránit. Škoda, že jsme na to dva.

Vlákno jsem uzamkl z důvodu, že mohu jako moderátor a nějak je mi to jedno, co na to Junáci budou říkat, pokud ty útoky budou pokračovat, celé to prostě smáznu. Je to smutné, že se zde lidé bojí napsat svůj názor. Speciálně jste jeden z nich, který je vždy napadne. Myslel jsem, že nás faleristika a numismatika spojí, ale asi to nepůjde.
Gen. Svoboda byl napadán hned po válce, je napadán i dnes historikem, kterého si jinak vážím. Svoboda a Lomský, tito dva lidé to byl mozek sboru s tím prostě nic neuděláte.
Moderátor
Opět jste se vyznamenal. Pokud padne názor, který nejste na základě svého přesvědčení respektovat, děláte z druhých hlupáky.
Vážený pane, hlupáky z nás děláte Vy. Jste inteligentní, jistě máte i vyšší IQ, to Vám neberu. Jistě Svoboda nebyl žádné politické eso, ale v roce 1968 sjednotil národ a to mu zase neseberte.

Pokud alkoholik( byť léčený) napíše takovou kravinu, tak je buď hloupý či navedený, případně obojí. Vy jste zde člověk, který drží zásadně svůj názor, já jsem ten druhý, bráním ty co se stydí vystoupit no a potom zákonitě dojde ke středu.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pokud někdo vystupuje proti generálovo S. je moji povinnosti jej bránit. Škoda, že jsme na to dva.


Zdůrazním to tedy ještě jednou, když nečtete pořádně text a smysl napsaného.

Já zde nevystupuji proti generálovi Svobodovi, ale proti politikovi Svobodovi v době těsně před a během normalizace. To jsou tak jednoznačná fakta a zcela nechápu, proč je nechcete vidět.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Jistě Svoboda nebyl žádné politické eso, ale v roce 1968 sjednotil národ a to mu zase neseberte.


V tomto s Vámi souhlasím, ale pak si položme otázku, zda k tomuto sjednocení přispěla role osobnosti generála, či politika. Podle mého názoru k tomuto sjednocení přispěla pouze role generála. Tedy v této době pouze těžil se svých dřívějších vojenských zásluh. Jeho činy politické - jako zásadně negativní - se ukázaly až s velkým zpožděním.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Je to smutné, že se zde lidé bojí napsat svůj názor. Speciálně jste jeden z nich, který je vždy napadne. Myslel jsem, že nás faleristika a numismatika spojí, ale asi to nepůjde.


To, že se lidé bojí napsat svůj názor, není můj problém, ale především jejich. Samozřejmě pokud se někdo bojí napsat svůj názor.

Já zde nenapadám žádného člověka, ale pouze reaguji na konkrétní názory a v tom je podstatný rozdíl. Tomu se říká diskuze a jako taková nám dokáže dát víc, než pouhé papouškování jednoho názoru a to všemi účastníky.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Koukám labil to opět nezvládl. A to jsem ho chtěl zrovna dnes potěšit. Jen se musím dát dokupy, jsem po včerejšku totálně rozbitý :-D:-D
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vlákno jsem uzamkl z důvodu, že mohu jako moderátor a nějak je mi to jedno, co na to Junáci budou říkat, pokud ty útoky budou pokračovat, celé to prostě smáznu.
,

Ještě jedna poznámka k otázce velmi zásadní.

Vlákno jistě můžete zamknout, ale musíte k tomu mít důvod. V tomto případě jste vlákno zamkl na základě mého příspěvku, který se ničím nevymykal ze slušné diskuze a nebyl v rozporu s pravidly fóra. Vy jste ale toto vlákno uzamkl zcela bezdůvodně a jediným impulsem k tomuto činu, byl Váš nesouhlas s napsaným názorem, na který mám právo. Nebo zde již bude zaváděna cenzura na bázi politického nesouhlasu?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Tak tady to bylo vždy o libovůli moderátorů, i když poslední dobou je to lepší, řekl bych. Čest výjimkám
Registrovaný uživatel
Nejsou to sice rusáci, ale myslel jsem, že starouše potěší...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Mohu to zamknout neb jste jeden z těch, kteří dokáži motat historii s politikou jen dle svého uvážení. Jestli budete dále takto vystupovat, celé to vlákno zruším, vymažu neb zde to není jen a jen pro Vaše názory a nepřipustíte názor jiný. Např. na dotaz co pozitivního přinesla paní Němcová jste se ani nenamáhal odpovědět. Zatím nám tedy dlužíte rozbor její práce poslankyně.
Registrovaný uživatel
A tohle určitě jo

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Omlouvám se moderátorovi již zde nebudu prosazovat své názory. Pan Evropa má můj soukromý meil, může mi klidně napsat domů.
Registrovaný uživatel
Ovšem když jsme si v Kežmaroku chtěli dát "kafe" tak jsme nalitali dalších x km než jsme našli kavárnu kde by brali karty... Krásná příroda, ale lidí a služby jak před 100lety...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1649 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1