Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já již nemám silu číst tyto hlouposti, běžte s tím prosím někam jinám, uzavírám krám a končím...

Tak je nečti ale utnout někoho jen proto že se mi jeho názor nelíbí je hnusnost :evil:
Moderátor
Junáku, fakt jste mně potěšil. Slovenskem prošla fronta a oni si to pamatují. Děkuji Vám.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Např. na dotaz co pozitivního přinesla paní Němcová jste se ani nenamáhal odpovědět. Zatím nám tedy dlužíte rozbor její práce poslankyně.


Já se především zaměřím na morální stránku.

Morální zásady p. Němcové, jako člověka, jsou podle mého názoru podstatně výše, než morální zásady generála Ludvíka Svobody.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Turte, jo bylo to hnusné, ale já jsem fakt starý hnusák s tím již nic neuděláme. Pochopení, copak jen jeho názor je jediný správný? Tak jak on vystupuje, mně to připomíná staré kované bolševiky, kteří do nás tloukli jen své názory a běda,když jsem se snažil něco vysvětlit, následoval trest. Chci, aby historie i politika byla vyvážená. Je to 30 let po převratu a měla by být asi prioritou lidé ekonomika, jinak nevidím žádný jiný problém. Snad bych zrušil Senát, a ze NS bych vyhodil "Nemakačenky" typu Benda, kudrnatý hnědý mužík, paní Němcovou a další, kteří jen zvedají ručky jak mají nařízeno. Jinak souhlasím, jsem starý a hnusný a je zde ještě jedno řešení, že mi zakážete vstup sem k Vám, můžete to navrhnout majiteli.
Turte, pokud je něco hnusné, musí být autor hnusák jinak to nejde.
Moderátor
Morální zásady p. Němcové, jako člověka, jsou podle mého názoru podstatně výše, než morální zásady generála Ludvíka Svobody.

Moje žena má také morální zásady, ale do politiky bych ji nepustil. Hodnotí se i práce a nejen zásady

No a zde je ukázkový problém mladého člověka, který má tu nemorální sílu hodnotit člověka, který toho pro národ tolik vykonal, i když jistě hrbil hřbet a ke stáru byl senilní Kdo Vám dal to právo za nás mluvit?
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Jo, tak to je to potom jasný. Mě taky už poslal mincičku za 180 dolarů, a deklaroval 12 dolarů :mrgreen:


Taky dobry. Tohle bylo koupeny u aukcniho domu pres sixbid, Stephen album rare coins, tak mi to prekvapilo. A nakup byl v radech tisicu usd. Opravdu mi to usetrilo balik za DPH. Ale kdyby se to nekde ztratilo a odskodnili by me 10 USD asi bych se zblaznil. Tak nevim co je lepsi?! Ale jak se zpiva, kdo riskuje vyhraje, ten druhej smulu ma. :)
Registrovaný uživatel
https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/v-egejskem-mori-se-stupnuje-konflikt-mezi-tureckem-a-reckem/1914807 Ten Erdogan je takovej malej Hitler.
Moderátor
Němcová? Která?
Moderátor
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/zlate-rezervy-cnb/r~cc1debfacc0311eab408ac1f6b220ee8/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-3&utm_campaign=Aktualne
Registrovaný uživatel
Moja pani ma tiež morálne zásady, ale reálne tam aj končíme...
Uznávam pracovné právo tam je vysoko OK.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Němcová? Která?


Božena... 😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
Pavel_III napsal
Němcová? Která?


Božena... 😉

Tak ta jo. Sice to nebyla dobrá hospodyňka a manželovi zahýbala, ale pro národ něco udělala. 😜
Registrovaný uživatel
Preto od mladých čias zvyknem hovoriť, som hladný ako Cenkovej deti na 27 strane... 😉
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Tak jak on vystupuje, mně to připomíná staré kované bolševiky, kteří do nás tloukli jen své názory a běda,když jsem se snažil něco vysvětlit, následoval trest. Chci, aby historie i politika byla vyvážená. Je to 30 let po převratu a měla by být asi prioritou lidé ekonomika, jinak nevidím žádný jiný problém. Snad bych zrušil Senát, a ze NS bych vyhodil "Nemakačenky" typu Benda, kudrnatý hnědý mužík, paní Němcovou a další.


Moje vystupování je zcela v mezích slušnosti, pouze říkám svůj názor.

Pokud srovnávám moje a Vaše vystupování, pak určitě moje vystupování nepřipomíná vystupování kovaného bolševika, kterým jste zde Vy a několikrát jste to i dokázal - viz identifikování se s Maďarskými událostmi v roce 1956 a se zásahem moskevských okupantů.

Nemyslíte, že Vaše argumentace ve smyslu, koho vyhodit, zavání již další Vaší totalitou? Nežijte v době Vašich totalitních praktik a uvědomte si, že o tom, kdo bude v Parlamentu sedět, rozhodují voliči a nikoli staří vysloužilí straníci.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
No a zde je ukázkový problém mladého člověka, který má tu nemorální sílu hodnotit člověka, který toho pro národ tolik vykonal, i když jistě hrbil hřbet a ke stáru byl senilní Kdo Vám dal to právo za nás mluvit?


Pokud nečtete co píši, pak Vám to zopakuji. Já nejsem mladý člověk, ale je mi 59 let, bohužel.

Ano, Ludvík Svoboda toho pro národ hodně udělal. Třeba ale také kolaboroval s okupantskou mocí a s komunistickými praktikami normalizace.

A já nemluvím za Vás. Mluvím za jiné lidi stejného hodnocení, kteří byli po okupaci vyhazováni z práce a zavírání a Váš chráněnec vše pouze sledoval a nic proti tomu neudělal.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Pavel_III napsal
https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/zlate-rezervy-cnb/r~cc1debfacc0311eab408ac1f6b220ee8/?utm_source=volnyHP&utm_medium=dynamicleadbox&utm_content=default&utm_term=position-3&utm_campaign=Aktualne


Pavle tohle tady už nevytahuj... Zvedá se mi po tom bezohledně nehoraznem svinstvu tlak , znovu bych vypěnil... :evil:
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 24. 7. 2020, 13:53. »
Registrovaný uživatel
Svoboda po v páde vojsk Varšavskej zmluvy s titulu svojho postavenia zachranil toľko životov, že je bezpredmetné a vysoko nekorektné opluvat jeho osobu to je myslené po politickej rovine.
Ako veliteľ musel prijímať ťažké rozhodnutia za smrť aj život, nechcel by som byť v jeho kozi...
Za záchranu životov je škoda nemáme ocenenie spravodlivý medzi národmi.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Svoboda po v páde vojsk Varšavskej zmluvy s titulu svojho postavenia zachranil toľko životov, že je bezpredmetné a vysoko nekorektné opluvat jeho osobu to je myslené po politickej rovine.
Ako veliteľ musel prijímať ťažké rozhodnutia za smrť aj život, nechcel by som byť v jeho kozi...


Nikdo se zde nebaví o jeho roli během okupace, ale bavíme se o událostech po této okupaci - přečtěte si přímé účastníky moskevských událostí, jakou roli zde zastával. Moskevské vedení velmi dobře vědělo, že Svoboda je pouhý voják, který poslouchá rozkazy a z tohoto důvodu s ním také jednali vysocí vojenští představitelé, kteří mu presentovali sovětské podmínky a on, jako správný voják, tyto rozkazy plnil. To měl neučeno z dob minulých při působení v Sovětském svazu. To, že je nyní v roli představitele cizího státu, to mu jaksi unikalo. V Moskvě se nechoval jako prezident Československa, ale jako moskevský přisluhovač. Jeho tvrdé naléhání na Dubčeka je velmi dobře známo.

Po okupaci a tvrdé normalizaci byl členem Ústředního výboru a pro tvrdé normalizační postupy hlasoval.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 24. 7. 2020, 15:17. »
Moderátor
Já bych těmto hrdinům přál, aby přišli v Chrudimi do hospody či restaurace nebo Prostějově či Táboře a tam své názory na generála Svobodu vyslovili. Zde je to relativně anonymní, ale tam by jste stál proti lidem, kteří na generála nedají dopustit. :evil:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já bych těmto hrdinům přál, aby přišli v Chrudimi do hospody či restaurace nebo Prostějově či Táboře a tam své názory na generála Svobodu vyslovili. Zde je to relativně anonymní, ale tam by jste stál proti lidem, kteří na generála nedají dopustit. :evil:


To není argument. Opačný názor mohu prezentovat na lidi opačných názorů, kteří po okupaci a při následné normalizaci byli perzekuování a Svoboda pro ně nehnul ani prstem.

Svoboda byl velkou osobností, která byla za přispění totalitního režimu ještě dále a více oslavována. Nepřišla již konečně doba, která by vše uvedla na pravou míru, včetně všech historických zásluh, ale také všech negativ?

Jestli mohu trochu odbočit, pak se podívejte na roli Háchy, který svou roli, jako prezidenta protektorátu, odnesl velmi tragicky. Zde byl další případ komunistického zcela nepravdivého nálepkování. Snad dnešní doba již zaujala nezávislý pohled, kde vše nebylo tak černé jak jsme se to učili v hodinách dějepisu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já bych těmto hrdinům přál, aby přišli v Chrudimi do hospody či restaurace nebo Prostějově či Táboře a tam své názory na generála Svobodu vyslovili. Zde je to relativně anonymní, ale tam by jste stál proti lidem, kteří na generála nedají dopustit. :evil:


Agresivní primitivové? Nespíš zelení nebo rudí? Těm to říkám nejradši :-D
Moderátor
:P :mrgreen:
Jo a zkuste to, jsou to středoškoláci, BC i VŠ. Pravda, pár šikovných kluků na vyučení, nosí střelivo ke kulometu a mají pádnou ránu. Oba dva by jste tam takto hrdinně nestáli. No, ale abych jim neudělal zle. V kasárnách budou papouškovávat jako pan Evropa Junáku zmýlil jsem se a mrzí mně to. :evil:
Registrovaný uživatel
Mezi námi je jeden velký rozdíl. Já jsem se od doby obchodování na burze naučil být pragmatikem, kam pocity nepatří. Já nejsem žádný papoušek. V roce 1982 jsem byl na vojně a právě probíhal Britsko-argentinský konflikt o Malvínské ostrovy. Tehdy se mě zeptal náš zelený nejvyšší mozek na názor. Já jsem si pouze dovolil říci, že britové vyhrají a svůj názor jsem podpořil argumenty. Naopak zelený mozek zastával opačný názor. Jaký byl výsledek, nemusím připomínat. Nenávist tohoto zeleného mozku na sebe nenechala dlouho čekat, protože jsem šáhl na jeho odborné znalosti tím, že jsem měl pravdu. On se také cítil být velkých stratégem a myslel si, že má v kapse maršálskou hůl. Ani nevíte, jak mně tohoto lampasáka připomínáte.

Vy jste velký znalec něčeho, ale Vaše potíž je v tom, že Váš politický názor pletete do všeho a pokud je někdo z tímto Vaším názorem v rozporu, jste až zlý, jako by Vám šáhl na život.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 24. 7. 2020, 16:54. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
:P :mrgreen:
Jo a zkuste to, jsou to středoškoláci, BC i VŠ. Pravda, pár šikovných kluků na vyučení, nosí střelivo ke kulometu a mají pádnou ránu. Oba dva by jste tam takto hrdinně nestáli. No, ale abych jim neudělal zle. V kasárnách budou papouškovávat jako pan Evropa Junáku zmýlil jsem se a mrzí mně to. :evil:


Koukám, že vzpomínky na moc a násilí alespoň zpravili náladu.
Moderátor
Jo, líbí se mi, jak si myslíte, že jsem měl moc. Vojna mi moc nešla, měl jsem kádrový hrb a tak jsem více držel hubu, abych se mohl v klidu věnovat faleristice, v tom mi snad i pan E. rozumí, ale těmi obrázky jste mi opravdu potěšil mé oko stařešiny :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1650 1651 1652 1653 1654 1655 1656 1657 1658 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1