Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Evropo, k těm vašim posledním urážkám a lžím se už vyjadřovat nebudu, užijte si to, pro mě jste po dnešku jenom duševní ubožák.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Moderátor
Věnováno panu se jménem Evropa.


Prezidentovi byl vstup vojsk Varšavské smlouvy oznámen velvyslancem SSSR Červoněnkem v pozdních hodinách 20. srpna, když letadla již přistávala na ruzyňském letišti. „President vyjádřil svůj protest, že k akci došlo bezprostředně po dopise sovětské strany, aniž byla dána vedení ČSSR možnost na něj reagovat. Konstatoval, že vojska nepozval, varoval před nebezpečím krveprolití a zdůraznil, že veškerá zodpovědnost je na Sovětském svazu a ostatních zúčastněných zemí.“[74] Prezident poté, když došel na zasedající předsednictvo ÚV KSČ, podepsal ještě v noci na 21. srpna spolu s nejvyššími volenými představiteli prohlášení odsuzující vojenskou intervenci, a na druhý den zveřejnil výzvu k občanům.[p 3] Z vedoucích politických a státních činitelů zůstal prezident sám a podle Ústavy převzal dočasně zodpovědnost za řešení dané situace. Vojenský odpor byl nemyslitelný, vzhledem k obrovské početní převaze vojsk zemí Varšavské smlouvy.[75]

Prezident Svoboda odmítl uznat zbytek vlády, bez internovaného předsedy Oldřicha Černíka, za funkční. Dále kategoricky odmítl návrh předložený skupinou bývalých stranických funkcionářů jmenovat novou revoluční dělnicko-rolnickou vládu, která by byla současně společným stranickým i státním orgánem a byla by vedená Aloisem Indrou. Dále odmítl i druhou variantu tohoto návrhu, podle které měl vládu vést prezident. Všechny tyto návrhy by legalizovaly situaci vzniklou po odvlečení čs. politiků.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Pane Evropo, proč mně taháte do diskuze, to se přece nedělá, několikráte jste na to i mně upozornil.
Jinak vy jste narcistický a fakt zlý člověk, který má zcela povrchní znalosti v mém případě o historii a jsem celkem nemile překvapen i v oblasti numismatiky, kde jsem Vás obdivoval.
Vaše obhajoba péči o maminku to beru, to je opravdu krásný přístup k lidem, jen se ptám, proč nemáte slušnost v jednání s námi, tedy dle Vašich slov bolševiky a starými dědky, ale když Vás nazvu junákem hned napíšete, že Vám je 59 let. Pokud Vy 30 let po převratu takto stále hovoříte jste opravdu zlý. Podívejte se například na Španělsko jak těžko tam hledají odpuštění mezi lidmi. Já Vám píši slušně jako člověku se vzděláním a Vy mně nazýváte starým dědkem a bolševikem ( kterým fakt nejsem)
Hlavně však Vaše osočování generála Svobody uráčí celou obec Legionářskou a všechny slušné lidi, Vždy Vy se chováte jako hulvát. Jste si toho vůbec vědom?

Doporučují navštívit stránky věnované gen. S. (Myslím obec přátel generála Svobody)


Nehodnoťte moje numismatické znalosti podle vyjádření jednoho člověka, který této problematice zcela nerozumí a v jednom konkrétním případu pouze papouškoval chybu z aukčního katalogu. Pokud budete mít zájem mohu Vám doporučit jednoho z našich největších znalců o názor.

Já si Vás naopak za Vaše názory v odborné oblasti velmi vážím.

Víte, já jsem se vždy snažil o diskuzi ve věcné rovině a k ostřejším reakcím jsem přistoupil až po osobním napadání lidmi, kteří neměli co říci.

Co se týká generála Svobody. Vy všichni zde generála Svobodu bezmezně grolifikujete. Já jsem pouze upozornil, že pravda je trochu složitější a poukázal jsem na jeho roli politickou. Nikdy jsem nesnižoval jeho vojenské zásluhy, to ale neznamená, že budu zavírat oči před jeho politickou rolí během normalizace. Každá pravda musí obsahovat oba konce a to Vy nejste schopni.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
Evropo, k těm vašim posledním urážkám a lžím se už vyjadřovat nebudu, užijte si to, pro mě jste po dnešku jenom duševní ubožák.



Toto označení platí z mé strany i na vaší adresu. Aspoň v něčem jsme tedy ve shodě.

Příště již na moje reakce nereagujte, další debaty s vámi by byly již pod mojí úroveň
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Paul napsal
Babišova vláda přitom již v polovině května oznámila, že prostřednictvím SSHR koupí do strategických zásob státu pro další možnou krizi miliony ochranných zdravotnických pomůcek za 3,7 miliardy korun.

Ani na konci července se tak ale ještě nestalo. Zdržení v plnění skladů vysvětlil Švagr mimo jiné tím, že správa nemůže narychlo doplňovat zásoby.


Klauni..Babiš a Vojtěch ihned od válu, ty dvě jelita jenom zmatkařej, vyhlašujou protichůdný nařízení...Nedělaj nic, pak zase rychle nakupujou předražený šunty...


Souhlasím
Také mi to nevoní, volové zmatkujou už nevědí co by si vymysleli.
Registrovaný uživatel
Vám ten covid ale fakt leze na mozek...
Registrovaný uživatel
https://www.lidovky.cz/kultura/vladnou-nam-zbabelci-a-bezkulcaci-vola-bardotova-kritizuje-bojovniky-proti-rasismu.A200724_154618_ln_kultura_ele

palec hore, je čas si vzít Evropu zpět. ;)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já Vám píši slušně jako člověku se vzděláním a Vy mně nazýváte starým dědkem a bolševikem ( kterým fakt nejsem)


Znám člověka, kterému je přes 90 let a je svým postojem k životu junák. Jsou lidé mnohem mladší, tento starý pán je může nazývat junáky, ale svým postojem k životu jsou staří dědci. Tím Vám chci ukázat jak je vše relativní. Když pak srovnávám tohoto starého pána a Vás, pak on je ten junák.

Vy si zde stále stěžujete, že Vás nazývám bolševikem, ale nějak jste pozapomněl, že k tomuto označení dáváte svými názory opodstatnění. Pokud někdo obhajuje zásah stalinistů v Maďarsku v roce 1956, pak se tomu nemůžete divit. Pak mohu s klidným srdcem napsat, že každý slušný člověk musí tyto události odsoudit. Na jedné straně o sobě tvrdíte, že nejste bolševik, na druhé straně jednu velkou bolševickou zrůdnost podporujete. Musíte si uvědomit, že slova musí provázet činy. Tedy nejsem bolševik, protože maďarské události byly zločinné. Bohužel mám dojem, že toho se nedočkáme.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 25. 7. 2020, 17:20. »
Moderátor
Maďarsko povstání, které rozpoutali v poraženém státe vrátivši se zajatci z Ruska. Musíte se fakt ještě hodně učit. Následné vraždění mezi sebou rozhodně neschvaluji.
Opakuji v oblasti Budapešti a Balatonu, tedy přístup do Říše. se několik měsíců krvavě bojovalo. Já Vás chápu, berete to z politického hlediska jako boj proti komunistům, já jen říkám, že poražený Maďarsko byl poražený stát. Je mi celkem jedno co říkáte, vycházím např,. z anglických pramenů, musíte se opravdu ještě dovzdělat.
Ano, také vidím, že diskuze s Vám je politické školení z Vaší strany a to mi netřeba.
Registrovaný uživatel
Takže vysokoškolský profesor, který tuto problematiku několik let studoval v rámci poválečného vývoje je blbec, který se musí hodně učit. Nehrajte si na chytrolína, znalosti na to nemáte. Bavíme se o roce 1956!!!! Co sem pletete Říši? Bavíme se o zásahu v Maďarsku 11 let po válce!!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 25. 7. 2020, 17:38. »
Moderátor
S Vámi pane vysokoškolský profesore diskutovat nejde, prostě jste mimo. Pokud nepochopíte to, že Maďaři válku prohráli, Sovětská armáda je neosvobodila, ale dobývala, proto jsem Vám polopatisticky vysvětlil ten rok 1944, vrátivší se bývalé vojáky madarské armády, která např,. v oblasti Voroněže se chovala hůře než jednotky SS. Vraždění Maďar proti Maďarovi odmítám jako Vy, ale ten stát byl prostě okupovaný, musím to nazvat správně a pokud považujete důstojníky a vrahy ze "šípových křížů" za demokraty tak jste po mně neonacista ( když já bolševik), aniž si to uvědomujete.
Závěr:
Já se Vám v diskuzi budu vyhýbat, Vy to prosím dělejte také. Já to studoval také, ale to víte, jako voják pane profesore. A vojáky každá normální společnost potřebuje. :roll:
Registrovaný uživatel
Co sem pletete, že Maďarsko válku prohrálo? Zde šlo o stalinský princip, že koho Sovětský svaz osvobodil, ten se musel stát vazalem na věčné časy. V Maďarsku před rokem 1956 začaly probíhat demokratizační procesy, dokonce se uvažovalo o neutralitě po vzoru Rakouska. Samozřejmě ztratit Maďarsko ze svého vlivu si nemohl Sovětský svaz dovolit, proto znal jediný recept, kterým byly okupační tanky. Hlavní postavou okupace byl náš známý Koněv.

Po pár letech proběhl stejný scénář v Československu, kdy do další neposlušné země vtrhli okupanti.

Takže události v letech války ospravedlňovaly o 11 let okupaci? No to je tedy zrůdná logika.

A opět, já zde vedu diskuzi pouze ve věcné rovině, ale Vaše reakce opět oponenta …

Kdo má zájem, ať se zaměří na některé dostupné zdroje, kterých je na netu dostatek a porovnává jednotlivé názory zde napsané.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Tohle miluji:
Celých 5000 příspěvků jsem si vás vážil a obdivoval a já nevím co všechno, ale po tom dnešním příspěvku jsem vás odhalil, jaký jste nevzdělané, zlý člověk atd :-D

Jestli to víc nevypovídá o pisateli než o popisovaném...
Moderátor
Vážený pane profesore ve věku 59 let pochopte:

Co jste nepochopil na faktu, že se ani já, ani další s Vámi nebaví a nechtějí diskutovat???Já s vámi diskutovat nebudu, nerad bych se dostal na Vaši, jistě vznešenou a intelektuálně vytříbenou společnost a to já nechci. Jsem jen prostý voják ve výslužbě. Jen fakt lituji Vaše studenty. :mrgreen:

Dodatek: Sovětský svaz Maďarsko neosvobodil, ale dobýval a to je problém, který nechápete.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 25. 7. 2020, 18:09. »
Registrovaný uživatel
https://www.extrastory.cz/cisar-heliogabalus-touzil-byt-zenou-misto-vlady-se-oddaval-orgiim.html to musel být sympaťák, určitě jeho mejdany stali zato...
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://www.extrastory.cz/cisar-heliogabalus-touzil-byt-zenou-misto-vlady-se-oddaval-orgiim.html to musel být sympaťák, určitě jeho mejdany stali zato...


Určitě ano :-)

Na druhou stranu je potřeba říct, že Heliogabalus nebyl tyran, nezabíjel lidi ani nikoho nemučil. Jen se vyžíval v sexuálních hrátkách všeho druhu a odmítal jakkoliv seriózně vládnout
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vážený pane profesore ve věku 59 let pochopte:

Co jste nepochopil na faktu, že se ani já, ani další s Vámi nebaví a nechtějí diskutovat???Já s vámi diskutovat nebudu, nerad bych se dostal na Vaši, jistě vznešenou a intelektuálně vytříbenou společnost a to já nechci. Jsem jen prostý voják ve výslužbě. Jen fakt lituji Vaše studenty. :mrgreen:

Dodatek: Sovětský svaz Maďarsko neosvobodil, ale dobýval a to je problém, který nechápete.


Nejsem žádný profesor, jsem zcela obyčejný člověk a nemám žádné studenty.

A jestliže je rozdíl mezi osvobozením a dobýváním, to je opravdu logika z pozice jistého myšlení, které vychází z vašeho přesvědčení. Takže pokud by nedošlo k dobývání, ale pouze k osvobození, pak by k žádné okupaci v roce 1956 nedošlo? Tomuto nesmyslu přeci nemůže žádný člověk věřit. Zcela nechápete zrůdnost stalinského vedení, které nehodlalo pustit žádnou zemi ze svého vlivu.

Samozřejmě se se mnou bavit nemusíte, ale já budu reagovat a pokud zde začnete opět roznášet tyto a podobné názory, budu reagovat. Nebo budete hledat cesty jak tomu zabránit.

Kdysi zde probíhala diskuze kolem uprchlíků a vy jste zde napsal jednu zrůdnou větu, kterou si pamatuji dodnes. Když tuto větu budu parafrázovat (ale smysl je totožný), pak dříve, než se vypořádáte s uprchlíky, budete se muset vypořádat s jejich příznivci. Opravdu věta, která má obsah a jistě je každý schopen domyslet vaše myšlenkové pochody ve vztahu k určité opozici. Ještě, že žijeme v jiné době, kdy můžete pouze mluvit.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Vážený pane profesore ve věku 59 let pochopte:

Co jste nepochopil na faktu, že se ani já, ani další s Vámi nebaví a nechtějí diskutovat???Já s vámi diskutovat nebudu, nerad bych se dostal na Vaši, jistě vznešenou a intelektuálně vytříbenou společnost a to já nechci. Jsem jen prostý voják ve výslužbě. Jen fakt lituji Vaše studenty. :mrgreen:

Dodatek: Sovětský svaz Maďarsko neosvobodil, ale dobýval a to je problém, který nechápete.


Slováky dobýval nebo osvobozoval? A co cesko?
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Kdysi zde probíhala diskuze kolem uprchlíků a vy jste zde napsal jednu zrůdnou větu, kterou si pamatuji dodnes. Když tuto větu budu parafrázovat (ale smysl je totožný), pak dříve, než se vypořádáte s uprchlíky, budete se muset vypořádat s jejich příznivci. Opravdu věta, která má obsah a jistě je každý schopen domyslet vaše myšlenkové pochody ve vztahu k určité opozici. Ještě, že žijeme v jiné době, kdy můžete pouze mluvit.


Zatím. Těch extremistů, i v zastoupení a volbách, je na můj vkus dost.. jen nevím kam případně utéct. Asi do té hrozné multikulti Kanady.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Samozřejmě se se mnou bavit nemusíte, ale já budu reagovat a pokud zde začnete opět roznášet tyto a podobné názory, budu reagovat.


Podívejte se na toho ubožáka (jinak už ho titulovat nebudu). Mě napíše abych na jeho příspěvky již nikdy nereagoval. Altmannovi který se s ním již nechce bavit zase napíše že on ale reagovat na Altmannovy příspěvky bude když se mu něco nebude líbit. To je ale demokrat! On reagovat bude, jiní nesmí. Hlavně že lidi s pro něho nepohodlnými názory tituluje bolševiky a sám má bolševický manýry jak poleno. Ten a jemu podobní kdyby se dostali k moci to by bylo pošušňáníčko.
_______________
Ostatně soudím že EU musí být zničena.
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
Evropa1 napsal
Samozřejmě se se mnou bavit nemusíte, ale já budu reagovat a pokud zde začnete opět roznášet tyto a podobné názory, budu reagovat.


Podívejte se na toho ubožáka (jinak už ho titulovat nebudu). Mě napíše abych na jeho příspěvky již nikdy nereagoval. Altmannovi který se s ním již nechce bavit zase napíše že on ale reagovat na Altmannovy příspěvky bude když se mu něco nebude líbit. To je ale demokrat! On reagovat bude, jiní nesmí. Hlavně že lidi s pro něho nepohodlnými názory tituluje bolševiky a sám má bolševický manýry jak poleno. Ten a jemu podobní kdyby se dostali k moci to by bylo pošušňáníčko.


Vy ubožáku, bolševiky tituluji lidi, kteří zde prosazují bolševické názory - viz Altmann a jeho obhajoba zrůdného stalinského zásahu v roce 1956.

Nabojte se, do politiky se nechystám, ale určitě by to bylo mírumilovnější, než vlády lidí vašeho a Altmannova ražení. Pokud by někdo nevěděl, pak tento člověk se zastával bolševika, který by vítal Putina na východních hranicích, šel okupovat Bavorsko a který prohlašoval, že bolševici byli příliš mírumilovní, on by si představoval, že měli být tvrdší. Tak této pakáže se zde ubožák Mitom zastával.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Evropa1 v 25. 7. 2020, 19:14. »
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
https://www.extrastory.cz/cisar-heliogabalus-touzil-byt-zenou-misto-vlady-se-oddaval-orgiim.html to musel být sympaťák, určitě jeho mejdany stali zato...

Konečne niečo zaujímavé...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
mitom007 napsal
Evropa1 napsal
Samozřejmě se se mnou bavit nemusíte, ale já budu reagovat a pokud zde začnete opět roznášet tyto a podobné názory, budu reagovat.


Podívejte se na toho ubožáka (jinak už ho titulovat nebudu). Mě napíše abych na jeho příspěvky již nikdy nereagoval. Altmannovi který se s ním již nechce bavit zase napíše že on ale reagovat na Altmannovy příspěvky bude když se mu něco nebude líbit. To je ale demokrat! On reagovat bude, jiní nesmí. Hlavně že lidi s pro něho nepohodlnými názory tituluje bolševiky a sám má bolševický manýry jak poleno. Ten a jemu podobní kdyby se dostali k moci to by bylo pošušňáníčko.


Vy ubožáku, bolševiky tituluji lidi, kteří zde prosazují bolševické názory - viz Altmann a jeho obhajoba zrůdného stalinského zásahu v roce 1956.

Nabojte se, do politiky se nechystám, ale určitě by to bylo mírumilovnější, než vlády lidí vašeho a Altmannova ražení. Pokud by někdo nevěděl, pak tento člověk se zastával bolševika, který by vítal Putina na východních hranicích, šel okupovat Bavorsko a který prohlašoval, že bolševici byli příliš mírumilovní, on by si představoval, že měli být tvrdší.


Jeden obyčajný zákerný človek, skryvajuci sa za chrbát iných, lezuci na barikády pokiaľ je zabezpečená jeho osoba....
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Altmann napsal
Dodatek: Sovětský svaz Maďarsko neosvobodil, ale dobýval a to je problém, který nechápete.

A dělal to i v roce 1956.
Konec konců, Československo taky neosvobozoval, ale taky dobýval (pobral, co se dalo). I v roce 1968. A co Polsko? Moc nechybělo, ale Jaruzelski byl poslušný.

Svoboda se hned v srpnu zachoval, ale pak už to nezvládl a později zcela rezignoval na jakékoliv dění. A pak už byl natolik marod, že ho odstavili.
Moderátor
Východní hranice je Slovensko
Maďarsko dobývala Rudá armáda
Bavorsko mám rád. jsou tam fajn lidé a Mnichov je nádherné město, pokud to myslíte, že bych šel do Bavorska do emigrace tak ano, šel bych. Ale pane profesore, nějak Vám zhrubl či zlidověl písemný projev.
Já Vás neznám, docela jsem si Vás vážil, ale pokud nepoznáte rozdíl mezi dobytím a osvobozením je mi Vás líto. Již jste se podíval jak maďarská armáda u Voroneže vraždila? Opékali vesničany nad ohněm a jsou k tomu foto doklady. Maďaři to opékaní mají nějak moc rádi. V roce 1956 tehdejší maďarská armáda byla v kasárnách a Maďaři se mydlili mezi sebou, obé neschvaluji. Ale Vy se podívejte na historii Maďarské armády po ústupu od Stalingradu. Právě u Voroněže mají krásné pohřebiště.
Pokud by jste opravdu chtěl být objektivní, tak by jste se na ten problém maďarské armády podíval. Oni se jak prasata chovali i v době po roce 1915 v Srbsku a po roce 1916 v Černé Hoře. Mám doklad i knihu o této problematice i s obrázky. Mezi těmi, co popravili cara s rodinou byl dokonce jeden maďarský bolševik a Slovensko jsme museli před Belou Kunou bránit, jinak by nám dnes třeba Grofik psali maďarsky. Věřím, že jste vysokoškolský profesor, ale přece nemusíte všemu rozumět, ale pravda, můžete mít svůj názor a já Vám mohu oponovat ( nebo již ne, již se ta doba přiblížila?) :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1654 1655 1656 1657 1658 1659 1660 1661 1662 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1