Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 208 209 210 211 212 213 214 215 216 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
;)
Registrovaný uživatel
Netušíte,jestli klasický účet v jakékoliv bank.pobočce ve státě,který je v evropské unii,přijímá kromě měny toho určitého státu i automaticky měnu euro?
.....zkonkretizuji to,mám poslat peníze na polský účet,ale z mého účtu mohu mimo mé měny odesílat jen měnu euro.Prodejce mi uvedl kolik zlotých mám na účet převést,vezme mi ovšem jeho účet automaticky i euro ?
Netušíte ? ;)
Registrovaný uživatel
Jak v Polsku nevím, ale u nás ano. Z Evropy mi běžně platily v eurech na korunový účet u KB, ale byl za to tuším vyšší poplatek kolem 130-200Kč za přijmutí platby a kdesi cosi... takže u malých částek je to problém.
Registrovaný uživatel
Michaela:Od Poláků občas nakupuji,a peníze zasílám v obálce jako cenné psaní(né kovové),a zatím to bylo vždy bez problému...
Registrovaný uživatel
Diky oběma,jj písemnou formou to odesílám také,jen tento pán stál o odeslání na účet,hold má smůlu,bude to mít,jako ostatní. :)
Registrovaný uživatel
konverze měny normálně funguje i v Polsku..... s převodem je větší problém v tom, kdo zaplatí ty nehorázné bankovní poplatky... lze nastavit příjemce, odesilatel nebo se o ně podělí oba... hlavně je potřeba dát pozor, aby poplatek za převod nebyl větší než převáděná částka... to je potom pěkná mezinárodní ostuda...... :D :D :D :D
Registrovaný uživatel
Používám již víc než rok paypay. poplatek do polska 20 Kč. Bez problémů za dva- čtyři dny. Založení rychlé. jen je třeba poslat peníze na účet 2-4 dny. Posílám z toho do Polska, Rakouska, Německa, Francie a absolutně bez problému. A za 20 Kč. Jen nedostanou variabil, ale to v případě ČS a platby do Polska taky neplatí a poplatek je 200 Kč. Všem to mohu jen doporučit.
Registrovaný uživatel
Nevím, mne naopak dříve Poláci nejvíce platili přes Paypal, který také dost časti mají(kdo nakupuje na ebay tak z 90%).
Registrovaný uživatel
...to je divné tobě dříve platili Poláci a my teď platíme Polákům,.....neprodával jsi tam snad naše pražské grošíky,které my se snažíme kupovat zpátky... ;) :D
Registrovaný uživatel
Neee, to bych si nedovolil, ale několikrát ode mne kupovaly na ebay rakouské drobáky ze slezských mincoven ;)
Registrovaný uživatel
To Dracek: jaké jsou podmínky prodeje na ebay - já tam zatím jen nakupoval, ale někaj nevím, jak se platí provize a v jaké výši atp.
Registrovaný uživatel
Provize byly podobné jako na aukru, které od nich pravidelně opisuje jejich novinky s mírnou prodlevou. Jinak za příjem platby na Paypal je pro příjemce srážka 4% a různé další drobné poplatky. Jinak provize na ebay se platily nejčasteji kartou po internetu. Provize se čas od času měnily, ale vždy jsou na jejich stránkách uvedeny. Já jsem tam prodával zatím naposledy v září a od té doby to tolik nesleduji...
Registrovaný uživatel
KUA už od 10.00 dělám předvánoční úklid :( to je fuckárna :roll: umyl jsem všechny okna včetně rámů samozřejmě, umyl nádobí, přerovnal přítulkyni krapet kuchyň podle chlapských pořádků a ne ten ženský chaos co tam měla :twisted: vytřel jsem kuchyň, porovnal a vysál obývák, teď mě ještě čeká porovnat ložnice, na chodby, koupelnu a wc už se můžu vysr... :twisted:
už jsem si k tomu musel otevřít pivko, protože jsem začínal sakramentsky hicovat :twisted: a co vy chlapy, co zrovna děláte, že nic neděláte :shock:
Registrovaný uživatel
šikovný. nechceš přijet na výpomoc?
Registrovaný uživatel
jo hošku, letos už mám vybráno, páč k úklidu mě donutí jen jednou za rok :D

Michaela: tak nevím, jestli si mě mladá nespletla s tím borcem z aukra, co se nabízel za uklízečku :D
Registrovaný uživatel
:lol: ....,ale seš dobrej Kacuro..tolik práce udělané.. ;) , toho mýho to taky chytne tak jednou do roka a to pak všechno lítá :roll: :D
Registrovaný uživatel
tak to je můj člověk :)
Registrovaný uživatel
no však u nás také všechno lítalo :D trochu to odnesla jedna komoda, ale půjde to spravit :D
Registrovaný uživatel
;) ..prej by jste si s mým chlapem rozuměly...koukám s Vladikem taky :mrgreen: .
Registrovaný uživatel
Přišly už vám taky nové numism.listy ? Je tam o penízkách Ferdoj,jak říká Gregy ;)
Registrovaný uživatel
mě ještě nic nepřišlo :(
Registrovaný uživatel
Možná jsem měla protekci,jako ženská sběratelka ;)
Registrovaný uživatel
spíš jsi měla protekci jako moravská chacharka :D nejdřív se to posílá do provincií, aby se necítili méněcenné, pak to tepve dostanou páni čehúni :D
Registrovaný uživatel
... a nebo i do provincií, které je uplácejí okurkama a vínem :D přiznejte se ;)
Registrovaný uživatel
:D mají štěstí, že to nerozesílá kacuro, páč ten kyselé okurky nerad a víno jen občas, toho by neuplatili :D leda mincovním úplatkem z 10-15. stol :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 208 209 210 211 212 213 214 215 216 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1