Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 209 210 211 212 213 214 215 216 217 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:) ...draček ty mi vykáš ?
Registrovaný uživatel
Zikmunda na tebe Kacuro... ;)
Registrovaný uživatel
Zikmund byl břídil, na nás s bratřími byl krátký, liška jedna ryšavá :)
Registrovaný uživatel
... a nebo i do provincií, které je uplácejí okurkama a vínem :D přiznejte se ;)

Michaela napsal
:) ...draček ty mi vykáš ?

...nevím, měl bych ?
...a jinak se tvářejí, jako by tam mohl vínkem uplácet NL jen jeden(ostatní jako by to ani náhodou nenapadlo) a nemohlo být myšleno tedy množné číslo :mrgreen:
Moderátor
kdybyste meli uklizeno jak mam uklizeno ja, nemusite uklizet na vanoce... potvrzuje to moji hlubokou myslenku a to tu, ze v domacnosti delaj bordel zensky... (a jeste se divej, ze to musej uklizet) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Oliver: Přesně tak, když má svůj pravidelný pořádek, tak preci dobře vím, že hledaná kniha(či cokoliv jiného) je na pracovním stole v hromáce na sektoru A3 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale kdyby mi tam kdokoliv "takzvaně poklidil", tak to už vědět nebudu= nebyl by tam pořádek ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
... a nebo i do provincií, které je uplácejí okurkama a vínem :D přiznejte se ;)

Michaela napsal
:) ...draček ty mi vykáš ?

...nevím, měl bych ?
...a jinak se tvářejí, jako by tam mohl vínkem uplácet NL jen jeden(ostatní jako by to ani náhodou nenapadlo) a nemohlo být myšleno tedy množné číslo :mrgreen:

..už tomu rozumím Dráčku ;)

To Oliver a Kacuro : za to vám dvěma ,ale vůbec nerozumím :roll: :twisted: :)
Moderátor
ja ti to pak vysvetlim ;)
Registrovaný uživatel
ne,ne,ne to nemusíš , já to totiž vím,čím to je u vás dvou způsobené :)
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
ne,ne,ne to nemusíš , já to totiž vím,čím to je u vás dvou způsobené :)

Inteligencí??? :D
Registrovaný uživatel
:lol: ;) ...hehe..o inteligenci samozřejmě si nedovoluji pochybovat,ale Kacuro je dnes přepracovaný :P a Oliho názory na ženské nemá smysl komentovat ;) to sám Dráčku časem poznáš :)
Registrovaný uživatel
oliver napsal
kdybyste meli uklizeno jak mam uklizeno ja, nemusite uklizet na vanoce... potvrzuje to moji hlubokou myslenku a to tu, ze v domacnosti delaj bordel zensky... (a jeste se divej, ze to musej uklizet) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


my mluvíš z duše, kamaráde ;) ještě když jsem byl sám, tak jsem měl ve všem takový pořádek! všude byla sice dosti tlustá vrstva prachu, ale co sem si kam dal, to jsem tam také našel!
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
:lol: ;) ...hehe..o inteligenci samozřejmě si nedovoluji pochybovat,ale Kacuro je dnes přepracovaný :P a Oliho názory na ženské nemá smysl komentovat ;) to sám Dráčku časem poznáš :)

že by až tak...
Obrázek vložený uživatelem
:D :D :D
Registrovaný uživatel
Dracek: konečně mi to někdo vysvětlil i matematicky, já už myslel, že jsem jenom zaujatý :D :D
Registrovaný uživatel
A vůbec mne tak napadá když se blíží konec roku, už jste všichni odevzdali ???
Obrázek vložený uživatelem

:D :D :D
Registrovaný uživatel
A co se úklidu týče by ženy neměly zapomínat, že...(viz.foto)

Obrázek vložený uživatelem

;)
Moderátor
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak to je pecka...
Registrovaný uživatel
;)
Bych si mohla taky postěžovat,ale mám manžela za zádama,tak raději pomlčím :twisted:
Registrovaný uživatel
Michaela napsal
;)
Bych si mohla taky postěžovat,ale mám manžela za zádama,tak raději pomlčím :twisted:


vy kanci, vy už to děláte i u PC? :twisted: to seš Míšo ale mazák, že si u toho kecáš na fóru :shock: :P
Registrovaný uživatel
no prej ženský zvládaj víc věcí najednou a Míša je tím správným příkladem :o)
Registrovaný uživatel
:mrgreen:
Na ČT1 právě řeší rozdíl mezi mužem a ženou ..... ;)
....a já vás všechny asi přetrhnu :twisted: 8)
Moderátor
myslim, ze rozdil spociva v kasicce, to uz se tu snad resilo...
Registrovaný uživatel
;) ...já ti ten rozdíl v sobotu vysvětlím Oli a s kasičkou to nebude mít nic společného :P
Moderátor
to je mrzuty... ae tahle technika me taky neni cizi ;)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: Olivere,Olivere....já se z tebe zblázním

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 209 210 211 212 213 214 215 216 217 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1