Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 962 963 964 965 966 967 968 969 970 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Brexit, ptám se, jaký bude dopad Brexitu na vývoj moji penze?? :shock: :shock: :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Brexit, ptám se, jaký bude dopad Brexitu na vývoj moji penze?? :shock: :shock: :shock: :shock:

Pochopitelně žádný. ;)
Moderátor
ramires napsal
masivní nástup ekonomických migrantů z Třetího světa byl pro Brity věcí kterou už nemohli ovlivnit a proto ta reakce 8)

Tomuhle dali základy právě Briti a Frantíci už někdy před 100 lety. Takže, je to i jejich vina. Třeba k nám se nehrnou. A asi ví proč. Za prvé neumíme řeč co oni (není jen o engličtině) a za druhé, asi nestojí o to, aby jim naši zloději ukradli i to, co jim ještě zbylo. Navíc to tu je samý atheista a buzerant.
Registrovaný uživatel
No,po dlouhé době,nebo vlastně asi poprvní s Tebou souhlasím.Já jsem asi atejista,takže Ty seš ten druhej? :mrgreen: :oops:
Registrovaný uživatel
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.

A co by měl podle tebe tvořit? Farage není členem vládnoucí strany a není ani členem parlamentu. Je to obchodník a do politiky šel za účelem vymanit UK z EU.
To se mu podařilo. Stejně si myslím že o něm ještě uslyšíme.
Jen tak pro zajímavost, zhruba před rokem jsem mu poslal email a odpověděl mi za 16 minut! O kterém jiném politikovi to můžete říct? ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.

A co by měl podle tebe tvořit? Farage není členem vládnoucí strany a není ani členem parlamentu. Je to obchodník a do politiky šel za účelem vymanit UK z EU.
To se mu podařilo. Stejně si myslím že o něm ještě uslyšíme.
Jen tak pro zajímavost, zhruba před rokem jsem mu poslal email a odpověděl mi za 16 minut! O kterém jiném politikovi to můžete říct? ;)


Přesně si to vystihnul Turtle, jednoznačný souhlas...
Moderátor
Voloda16 napsal
turtleoverhead napsal
Co se možného rozpadu UK týká, Skoti se chtějí trhnout od nepaměti, Brexit je jen další záminka, doufám že k tomu nedojde. :roll:


já tedy doufám, že k tomu dojde. když to nejde pospolu, ať si jde každý sám... (aneb pro jedny jo, pro jiné ne)


Skotové (někteří) mají velké oči. Už vidím, jak je po případném odtržení (osamostanění) berou do EU. Podle mě to Španělsko spolehlivě zablokuje, páč se bude bát precedentu, který by povzbudil Katalánce k něčemu podobnému.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.

A co by měl podle tebe tvořit? Farage není členem vládnoucí strany a není ani členem parlamentu. Je to obchodník a do politiky šel za účelem vymanit UK z EU.
To se mu podařilo. Stejně si myslím že o něm ještě uslyšíme.
Jen tak pro zajímavost, zhruba před rokem jsem mu poslal email a odpověděl mi za 16 minut! O kterém jiném politikovi to můžete říct? ;)


jako, že nemaká a má čas se vykecávat?
Moderátor
turtleoverhead napsal
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.

A co by měl podle tebe tvořit? Farage není členem vládnoucí strany a není ani členem parlamentu. Je to obchodník a do politiky šel za účelem vymanit UK z EU.
To se mu podařilo. Stejně si myslím že o něm ještě uslyšíme.

No, to se mu podařilo, takže co dál? Pokud pomineme, že se mu ještě nepodařilo vůbec nic, kromě věcně zpackaného referenda, neb vyhráli i když ve skutečnosti vyhrát nechtěli, tak by bylo od něj očekávatelné, že se teda zhostí toho úkolu dotáhnout to do konce a ne že se na fšecko vysere. To už je jak český politik. Anebo voják. Ten taky někam přijde, všechno roztřílí, znásilní hospodyni a de dál, kurvit nějakou jinou zemi.
Nicvíce se ukazuje holá pravda - nezodpovědnost všech těchto kecalů, jejichž jediným cílem je něco rozbít. A když se jim to daří, pak neví co dál, nemají žádný plán obnovy, žádného Marshalla po ruce.


Wjem napsal
Voloda16 napsal
turtleoverhead napsal
Co se možného rozpadu UK týká, Skoti se chtějí trhnout od nepaměti, Brexit je jen další záminka, doufám že k tomu nedojde. :roll:


já tedy doufám, že k tomu dojde. když to nejde pospolu, ať si jde každý sám... (aneb pro jedny jo, pro jiné ne)


Skotové (někteří) mají velké oči. Už vidím, jak je po případném odtržení (osamostanění) berou do EU. Podle mě to Španělsko spolehlivě zablokuje, páč se bude bát precedentu, který by povzbudil Katalánce k něčemu podobnému.

To je dohad. Pozice Katalánska je poněkud jiná a neexistují tam takové radikální rozdíly v pohledu na svět jako v UK. Skotové by mohli zkrátka členství zdědit po UK. To je otázka debat, ale tvrdit, že to je nemožné a nelze, to je v dané chvíli spíše zbožným přáním některých revanšistů. 8)
A koneckonců, i Slováky přijali do EU a Katalánsko toho nikterak nevyužilo. A dokonce i Slovinsko a pobaltské státy. Jó, nakonec se státy rozpadnou na jednotlivé země (Belgie, Německo, Itálie) a zastřešovat to bude právě EU jako konfederativní orgán. (V Praze by se mohli začít bát! :twisted: )

A jinak, nářky mnohých, že zákony nepochází z jejich ústředí, ale z Bruselu jsou alibistické. Za prvé i jejich zástupci jsou v Bruselu a jestli to jsou budižkničemu jako Zahradil, tak za to Brusel nemůže a za druhé, kupříkladu z Prahy stejně přišlo obvykle jen nějaký hovno a nedomyšlené či zku***** zákony. Jó, kdyby nám v době Klausovy privatizace do toho kecal nějaký ten Brusel, nemusela by polovina (a možná i víc) privatizovaného majetku skončit někde na Bahamách, dně oceánů a kmotr Mrázek by možná ještě byl naživu.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 4. 7. 2016, 13:57. »
Moderátor
Pavel III:
V době rozdělení ČSR a rozpadu Jugoslávie nebyla ještě "katalánská" otázka až tak aktuální... Teď ale je velmi a Španělé udělají cokoliv, aby odtržení Katalánska zabránili... Tedy, nééé, že bych to Kataláncům a potažmo Skotům nepřál...

Á propos, zaplaťpánbůh za ty naše zákony např. ohledně zbraní a kouření, které v současnosti máme u nás. Bejt po eurounijním názoru, tak tu máme sluníčkářsko-neomarxistické paskvily jako v ostaních zemích EU.

Přiznej si Pavle III, že prostě nejsi holt v současné době úspěšný u nás úspěšný a hledej chybu spíše v sobě a "neházej" to naše "špatné" zákony...
Moderátor
Jean Reno o ČR:
"Jsem u vás moc šťastný. Máte výborný, vřelý přístup k životu. Nejste agresivní. České ženy jsou krásné. Lidé tady milí. A máte skvělé jídlo,"

A propos, jsem moc rád, že jeden z mých nejoblíbenějších herců se takto spontánně vyjádřil. Vsadím se. že určitě poté, co si mohl beztrestně po/při jídle zapálit v jedné z té půvabných stylových hospůdek kol hotelu Pupp, kde to též dobře znám a na požehnané chvíle zde strávené vděčně vzpomínám...
Registrovaný uživatel
Reno je frajer! Mám ho teď ještě radši, než dřív:-)
Registrovaný uživatel
Což mi připomíná, jak před časem na Aukru známý prodal poměrně za dobré peníze jemu tehdy neznámý francouzský/francký(?) denár hlavně díky tomu, že nechtěje se s ním hledat a určovat, střelil od boku do popisu, že se jedná o denár Gotfrua Udatného:-D
Moderátor
Ctyrmecitmak napsal
Což mi připomíná, jak před časem na Aukru známý prodal poměrně za dobré peníze jemu tehdy neznámý francouzský/francký(?) denár hlavně díky tomu, že nechtěje se s ním hledat a určovat, střelil od boku do popisu, že se jedná o denár Gotfrua Udatného:-D


Dobrej film, tedy myslím ten první díl Návštěvníků, kde Godefroy Udatný perlil... i se sluhou. Dále samozřejmě Šifra mistra Leonarda, Leon, Rytíři nebes, Purpurové řeky. Brutální Nikita a Magická hlubina, když mám zmínit, kde mě tento herec zaujal nejvíce.
Registrovaný uživatel
pro optimisty

http://zpravy.idnes.cz/brexit-svycarsko-evropska-unie-jednani-fc6-/zahranicni.aspx?c=A160704_142008_zahranicni_kha
Moderátor
Wjem napsal
Pavel III:
V době rozdělení ČSR a rozpadu Jugoslávie nebyla ještě "katalánská" otázka až tak aktuální... Teď ale je velmi a Španělé udělají cokoliv, aby odtržení Katalánska zabránili... Tedy, nééé, že bych to Kataláncům a potažmo Skotům nepřál...

Tomáš Fuk. Brexitáři taky uváděli nepravdivé a lživé rádobyargumenty, a ty moje jsou aspoň pravdivé! ;)
Wjem napsal
Á propos, zaplaťpánbůh za ty naše zákony např. ohledně zbraní a kouření, které v současnosti máme u nás. Bejt po eurounijním názoru, tak tu máme sluníčkářsko-neomarxistické paskvily jako v ostaních zemích EU.

Prd leda. Ultraburžoasní paskvil z dob občanské války dodnes komplikuje slušným lidem život v USA, zatímco kdejaké maniak jde a koupí si na každém rohu výzbroj pro četu vojáků se kterou pak vystřílí nejbližší školu (teda ne že by některé grázly bylo třeba nějak litovat). A co se týče kouření: do kdy si budou kuřáci ještě svévolně uzurpovat ovzduší a otravovat nekuřákům život a to doslova? Co dává kuřákům větší svobodu než nekuřákům? Že jsou blbí a závislí a že si koupili krabičku, za život vagón, cigaret? To je jejich mínus a není nikde psáno, že já to chcu čuchat taky. NECHCU!! Kdy skončí tyranie kuřáků a lež o svobodě nekuřáka?
A naše mafiánské paskvily ti nevadí? Útěk před právníky, privatizace "zhasni a privatizuj", podivné prodeje kamarádům a kamarádíčkům, podivné podnikatelské aktivity, které sice jsou na první pohled špatné, ale soud to není schopen "ohodnotit" a vše nakonec korunované generální amnestií s kecama, že ti chudáci co ukradli miliardy jsou děsně vystresovaní? To ti nevadí? Tohle by se jinde v EU stát nemohlo. Maximálně v Německu ještě za Adolfa nebo v Anglii za Cromwella.
Wjem napsal
Přiznej si Pavle III, že prostě nejsi holt v současné době úspěšný u nás úspěšný a hledej chybu spíše v sobě a "neházej" to naše "špatné" zákony...

Jak v čem. Stavebnictví poslal do prdele jeden tehdejší mizerný ministr financí, který nyní do všeho kafrá, ale sám nic moc pořádného neudělal. Teda kromě ohromné sekery ve státním rozpočtu s následným vražedným utáhnutím kohoutků (těm ostatním, sobě pochopitelně ne - to jak původně řekl: "Nás se krize netýká", aniž by jmenoval kdo, kromě něj, jsou ti "nás"). :evil:
Zákony jsou špatné, příkladů najdeme bezpočet.
A na výstavě jsem dostal 83 bodů a zrovna tohle považuju za úspěch. :P
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 4. 7. 2016, 18:53. »
Moderátor
Na Návštěvníky jsem tehdy poslal půlku kasáren. Nikdo toho nelitoval :)
Moderátor
Je zajímavé, všichni víme kdo byl a je zlodějem, sedí v Parlamentu a nejsme schopni jej potrestat. Dokonce se jej bojíte- bojíme pojmenovat. Těžko se dočkáme moderního Cromwella, který by ten spolek rozehnal. Já jsem rezignoval, ale proč rezignuji- rezignujete Vy mladí???
Moderátor
Cromwella ne! To byl pošuk až na půdu!! :shock:
Moderátor
Nevím- já jsem s nim nesloužil, byl o něco starší, ale já bych jej bral. :shock:
Moderátor
Já ne. Praprapra... povídal, že to byl děs-běs. Takový protestantský anglikánský ortodoxní bolševik a Anglie se tou dobou podobala koncentráku - všechno bylo zakázané, za všechno byla minimálně basa. Žádná radost tam tehdy nepanovala. Děkuju, nechcu.
Registrovaný uživatel
pořádek musí být! :D
btw, již konečně to řekl nahlas... důvody ponechám stranou - http://zpravy.idnes.cz/britanie-eu-neopusti-rakousky-ministr-financi-flp-/zahranicni.aspx?c=A160704_195313_zahranicni_rych
Registrovaný uživatel
S těma kuřákama co si uzurpujou vzduch..já třeba nemusim opilce a pod vlivem alkoholu se stane milionkrát horších věcí, než co nadělaj kuřáci. Ale alkohol bych zakazovat nechtěl, občas si dám sem tam něco, a někdy, někdy si i sám zapálím v hospodě!
V zákazech to neni.
Moderátor
A nejhorší jsou opilci co si zapálí. Pokud uhoří sami, celkem nic se neděje, ale ...
Ovšem s touhle logikou daleko nedojdem. Fakt je ten, že kuřáci otravují druhé bez výběru a absolutně, kdežto u opilce je to trošku jinak a je to individuální (já třeba, když na to přijde, bleju :oops: , ale jinak su naprosto neškodné 8) ). A opilci třeba mají zakázáno řídit, kuřáci mají povoleno vše. Navíc, málokteré opilec je ožralé tak nějak nepřetržitě, ale jsou kuřáci, kteří nevydrží 5 minut bez cigára a zapalují si, když ještě ta předchozí hoří. Jeden si takto dokonce prohulil manželství.

Ale jinak souhlas. Kuřáky by bylo potřeba mlátit (přes prsty nebo čuňu), aby se to odnaučili, když už výchova byla zanedbána. ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 4. 7. 2016, 21:37. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 962 963 964 965 966 967 968 969 970 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1