Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 963 964 965 966 967 968 969 970 971 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chuck Norris raz navštívil Panenské ostrovy.
Teraz sa volajú Ostrovy.


Dovetok:
Británia sa riadila vlastnou politikov a pokiaľ bude existovať stará šlachta , ešte sa dlho bude riadiť.
Nejaký niekoľko ročný úlet(napr. Únia) jej nemôže narobiť problém. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Grofiku, víš jakej je rozdíl mezi žumpou a ženskou???? Žádnej!!! Buď je nasraná nebo vyčerpaná...!!!! :lol:
Moderátor
grofik napsal
Dovetok:
Británia sa riadila vlastnou politikov a pokiaľ bude existovať stará šlachta , ešte sa dlho bude riadiť.
Nejaký niekoľko ročný úlet(napr. Únia) jej nemôže narobiť problém. ;)

Británie nebo Anglie? Ono to není totéž, jak se ukazuje. ;) (A Alžběta II. to nebude moci vyřešit stejně jako Alžběta I.!)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
turtleoverhead napsal
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/farage-skoncil-v-cele-ukip-09g-/zahranicni.aspx?c=A160704_112448_zahranicni_mlb

všichni ruce pryč..hlavně nezačít něco tvořit.

A co by měl podle tebe tvořit? Farage není členem vládnoucí strany a není ani členem parlamentu. Je to obchodník a do politiky šel za účelem vymanit UK z EU.
To se mu podařilo. Stejně si myslím že o něm ještě uslyšíme.
Jen tak pro zajímavost, zhruba před rokem jsem mu poslal email a odpověděl mi za 16 minut! O kterém jiném politikovi to můžete říct? ;)


Přesně si to vystihnul Turtle, jednoznačný souhlas...



https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408421-zbabelec-zpusobil-chaos-a-utekl-schytava-to-farage.html

asi tak jsem to myslel..

Pro Farage jako politika, který se od roku 1994 celkem sedmkrát nedostal do britské Dolní sněmovny a uspěl teprve v roce 1999 v Evropském parlamentu, bylo čekání na úspěch opravdu dlouhé.

to je taky dobrý..

Přátele nicméně překvapil, když se v roce 1999 stal europoslancem. Často si jej dobírali, jak může pracovat tam, kde to tolik nenávidí. On odpovídal standardní frází „o potřebě rozkládat systém zevnitř“.

.i když článek neberu moc vážně, nese stopu bulvárnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 4. 7. 2016, 22:46. »
Registrovaný uživatel
http://zpravy.idnes.cz/farage-cameron-brexit-reakce-dgc-/zahranicni.aspx?c=A160624_052433_zahranicni_aha

Stejnou televizi Farage navštívil i v pátek ráno. Moderátorka pořadu Good Morning Britain se jej ve studiu zeptala, zda může garantovat dodržení jednoho z klíčových slibů: Kampaň za brexit hovořila o 350 milionech liber (asi 12 miliardách korun), které Británii každý týden její členství v EU stojí. Farage a jeho stoupenci slibovali, že ušetřené peníze zamíří do národního zdravotního systému.

„Nemohu. A nikdy jsem to neřekl. Myslím, že to byla jedna z chyb, které udělala kampaň za vystoupení,“ prohlásil Farage. Moderátorka pak podotkla, že onen „chybný“ slogan na billboardech, autobusech i v politických projevech mohl sehrát významnou roli v rozhodování 17 milionů lidí. „Byla to chyba,“ zopakoval Farage a upozornil, že za celou oficiální kampaň nezodpovídal.

Nalákání plebsu na výhody, který jsou smyšlený, ale nikdo za nic nemůže..
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
No, to se mu podařilo, takže co dál? Pokud pomineme, že se mu ještě nepodařilo vůbec nic, kromě věcně zpackaného referenda, neb vyhráli i když ve skutečnosti vyhrát nechtěli, tak by bylo od něj očekávatelné, že se teda zhostí toho úkolu dotáhnout to do konce a ne že se na fšecko vysere.

Pavel III, tvůj /a nejenom tvůj/ problém je v tom že jediným zdrojem informací je pro tebe česká televize a Babišovy noviny ;)
Registrovaný uživatel
tak není to žáden zázrak, ale pořád lepší než Parlamentní listy a Haló noviny...
Moderátor
Babišovy, jakož i jiné noviny nečtu a česká televize je co? Televize vysílající česky nebo Česká televize? Ale jinak jistě, od té doby co přestaly vysílat zahraniční rozhlasy, nebo se přestěhovaly na internet, kde to není zajímavý (neláká mne to, nebaví mne to, brzdí mi to provoz) se cítím ochuzen o jistý druh informací a zábavy (např. Rozhlas Tirana, to byla celkem zábava se specifickým jazykem).

Ale člověk nemusí být nositel Nobelovy ceny za chemii nebo míru, aby neviděl, že sice první ráno oslavovali, ale pak najednou zjistili, že si vlastně neví rady, že nejspíš vůbec nechtěli vyhrát, ale jen těsně prohrát, aby mohli nadále dělat chytráky. Ostatně, viz i onen "chybný slogan", to je myslím docela ilustrativní. Kdyby svou iniciativu raději směřovali na Putina aby povolal vojáky z dovolené na Ukrajině do zbraně na Sibiři, udělali by mnohem líp.

A vůbec. Celé to názorně ukazuje jak dnes probíhají předvolební kampaně a jak povrchně se lidi rozhodují. :(
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 4. 7. 2016, 23:23. »
Moderátor
Skače čuba přes obile,
šibko hupe přes luku.
Za ňu chachar v kamizole
fajne brko v klobuku.
Jak se vališ, co se chlameš,
co se ščuřiš jako cyp ?
Prd ti řeknu, také zname
a zas vali do kajsik…

(sice starý, ale pobaví)
Registrovaný uživatel
odhliadnuc od vsetkych tych kecov -
myslite ze Britom nevadi ze overnight prisli o 20% svojich uspor ?
z vecera do rana je z libry hadr ?
_______________
Registrovaný uživatel
Vadí to především těm kteří se chystají na zahraniční dovolenou nebo kupují zboží z dovozu.
Naopak pro export je to výhoda.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Naopak pro export je to výhoda.


dokud má kam exportovat... :)
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
turtleoverhead napsal
Naopak pro export je to výhoda.


dokud má kam exportovat... :)

Možná to bude pro tebe překvapení ale jsou i jiné země než těch 27 členů EU ;)
Registrovaný uživatel
a i zla EU jiste rada doveze razem levnejsi britske zbozi...a mit par tisic tech "hadru" ve strozoku, nezlobil bych se
Registrovaný uživatel
nepřekvapí, ale těch cca 50% (vedeno do extrému) vývozu by jim mohlo chybět, nemyslíš?
Registrovaný uživatel
Doposud Británie z EU mnohem víc dovážela než exportovala, tak kdo by na tom byl špatně kdyby to ustalo?
Registrovaný uživatel
Me prijde jenom divny, ze oba nejhlasitejsi zastanci Brexitu - Johnson a Farage jsou najednou nejak zticha. Prvni jmenovany odmitnul kandidovat na sefa konzervativcu misto Camerona a druhy odstoupil z cela sve strany. A ohledne jednoho z hlavnich tahaku odchodu z EU- uspora 350m liber tydne hned po hlasovani Farage prohlasil te to nebylo uplne spravne:)...
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Doposud Británie z EU mnohem víc dovážela než exportovala, tak kdo by na tom byl špatně kdyby to ustalo?


no a? nám snad bude vadit, že budou dovážet o 20% dráž? :twisted:
Moderátor
Pavel_III napsal
A nejhorší jsou opilci co si zapálí. Pokud uhoří sami, celkem nic se neděje, ale ...
Ovšem s touhle logikou daleko nedojdem. Fakt je ten, že kuřáci otravují druhé bez výběru a absolutně, kdežto u opilce je to trošku jinak a je to individuální (já třeba, když na to přijde, bleju :oops: , ale jinak su naprosto neškodné 8) ). A opilci třeba mají zakázáno řídit, kuřáci mají povoleno vše. Navíc, málokteré opilec je ožralé tak nějak nepřetržitě, ale jsou kuřáci, kteří nevydrží 5 minut bez cigára a zapalují si, když ještě ta předchozí hoří. Jeden si takto dokonce prohulil manželství.

Ale jinak souhlas. Kuřáky by bylo potřeba mlátit (přes prsty nebo čuňu), aby se to odnaučili, když už výchova byla zanedbána. ;)


"Vy nekouříte? A to chcete skládat?" poznamenal Antonín Dvořák k některým svým studentům na konzervatoři :-;
Á propos, neznám žádného významného umělce jakéhokoliv oboru, který by byl zavilý militantní nekuřák...
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 6. 7. 2016, 17:47. »
Moderátor
turtleoverhead napsal
Doposud Británie z EU mnohem víc dovážela než exportovala, tak kdo by na tom byl špatně kdyby to ustalo?


Velká Británie jakékoliv obchodní obstrukce ze strany EU hravě ustojí. Jednak v tom má historickou praxi (Napoleonská či Hitlerovská blokáda) a jedna se může opřít o svá bývalá dominia (Austrálie, Nový Zéland, Kanada, Jižní Afrika) a také obrovský trh Indie. kde bude vždy vítána.
A jestli si Skopčáci a Žabožrouti začnou moc vyskakovat, tak Britové jsou schopni promptně přestat nakupovat značky Audi, BMW, Mercedes, Opel, VW, Renault, Citroen a Peugeot a přeorientovat se naq japonský vozový park, stejně jako Austrálie a NZ. Turtle to jistě potvrdí... ;-)
Registrovaný uživatel
to jsem rád, že tady máme takové odborníky na ekonomii a ekonomiku UK. btw, ty tolik oslavované auta dělají cca 12% vývoz, 10% dovoz...
Moderátor
Voloda16 napsal
to jsem rád, že tady máme takové odborníky na ekonomii a ekonomiku UK. btw, ty tolik oslavované auta dělají cca 12% vývoz, 10% dovoz...


Ty auta byl jen příklad, aplikovatelný na další možné komodity a odvětví.
BTW: Já mám VŠE (Vysokou školu ekonomickou v Praze). Co máš ty Voloda16?
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Voloda16 napsal
to jsem rád, že tady máme takové odborníky na ekonomii a ekonomiku UK. btw, ty tolik oslavované auta dělají cca 12% vývoz, 10% dovoz...


Ty auta byl jen příklad, aplikovatelný na další možné komodity a odvětví.
BTW: Já mám VŠE (Vysokou školu ekonomickou v Praze). Co máš ty Voloda16?


dobré srdce...
Registrovaný uživatel
Odchod z Únie Briti na rozdiel od "našich nezávislých novinárov " :twisted: to neriešia a pokiaľ áno tak úplne v obmedzenej forme.
Chudák Goebbels by len nechápavo pozeral čo je to propaganda. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ľudstvo odjakživa zaujímajú dve zásadné otázky:
1) Kto vymyslel robotu?
2) Prečo ho ostatní nezabili? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 963 964 965 966 967 968 969 970 971 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1