Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 964 965 966 967 968 969 970 971 972 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Odchod z Únie Briti na rozdiel od "našich nezávislých novinárov " :twisted: to neriešia a pokiaľ áno tak úplne v obmedzenej forme.
Chudák Goebbels by len nechápavo pozeral čo je to propaganda. :roll:


věřím, že ses na to ptal všech 64 milionu britů
Registrovaný uživatel
Určite nepýtal nemám na to dôvod ,ale registroval som počet hlasov za odchod a proti, ja verím výhradne naším novinárom a naším tel. novinám. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
nechápu jakou souvislost má počet hlasů pro a proti na to, zda to riešia alebo neriešia. a jestli to neřeší, tak jsou naivní nebo blbý. což podle způsobů rozhodování voličů nebude zase taková novinka (obecně)
Moderátor
Voloda16 napsal
Wjem napsal
Voloda16 napsal
to jsem rád, že tady máme takové odborníky na ekonomii a ekonomiku UK. btw, ty tolik oslavované auta dělají cca 12% vývoz, 10% dovoz...


Ty auta byl jen příklad, aplikovatelný na další možné komodity a odvětví.
BTW: Já mám VŠE (Vysokou školu ekonomickou v Praze). Co máš ty Voloda16?


dobré srdce...


Ano, jako paní Šabatová, pánové Dientsbier Jr., Halík, Pelikán, Sobotka, nemluvě o čelných představitelích EU a v neposlední řadě i Angele Merkelové...
Registrovaný uživatel
Chytil rybár zlatú rybku a nahlas dumá: "Budeš na masle so šalviou, trochu tymianu."
Rybka ho preruší: "Keď ma pustíš, splním ti želanie."
"Chcel by som, aby sme mali v parlamente len samých slušných, poctivých a inteligentných poslancov."
Rybka sa smutne pozrie a spýta sa: "Povedal si na masle so šalviou a tymiánom?"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Grofiku, nevim jestli to resi bo neresi ale osobne si myslim ze to resi. Minimalne to eskalovalo ve vlnu xenofobie a nacionalismu v britanii. A ty reci v bedne jsou jen propaganda, jelikoz se nahore boji ze to je opravdovej zacatek konce EU.
Registrovaný uživatel
hehe, pomalu to vypadá, že je chcou poslat pryč a oni už moc vlastně ani nechtějí (ostatně chtěli to vůbec?) .)

http://zpravy.idnes.cz/referendum-britanie-snemovna-lordu-diskuze-fzj-/zahranicni.aspx?c=A160708_102907_zahranicni_ert
Registrovaný uživatel
Jenže co říká Labouristka Oona Kingová naštěstí nikoho nezajímá a ty petice podepisují hlavně Poláci :D ;)
Registrovaný uživatel
hele, já myslím, že UK nakonec pryč jít chtít nebude. ovšem již si nejsem jist tolik samotnou EU (nebo spíš USA?), kteří se jich budou možná chtít zbavit... ale nemyslím, že je to zatím čitelné.
Moderátor
Voloda16 napsal
hele, já myslím, že UK nakonec pryč jít chtít nebude. ovšem již si nejsem jist tolik samotnou EU (nebo spíš USA?), kteří se jich budou možná chtít zbavit... ale nemyslím, že je to zatím čitelné.


Já myslím, že ty moc myslíš, Voloda16... USA a UK byly vždy přirození spojenci a tak i bude po vystoupení z EU. Zejména, pokud v USA vyhraje Trump. To bude správný anglo-americký blok proti sluníčkovému neobolševismu. Už se těším, až se k nim po czexitu přidáme.
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Voloda16 napsal
hele, já myslím, že UK nakonec pryč jít chtít nebude. ovšem již si nejsem jist tolik samotnou EU (nebo spíš USA?), kteří se jich budou možná chtít zbavit... ale nemyslím, že je to zatím čitelné.


Já myslím, že ty moc myslíš, Voloda16... USA a UK byly vždy přirození spojenci a tak i bude po vystoupení z EU. Zejména, pokud v USA vyhraje Trump. To bude správný anglo-americký blok proti sluníčkovému neobolševismu. Už se těším, až se k nim po czexitu přidáme.


a já zase myslím, že moc sníš
Moderátor
Voloda16 napsal
Wjem napsal
Voloda16 napsal
hele, já myslím, že UK nakonec pryč jít chtít nebude. ovšem již si nejsem jist tolik samotnou EU (nebo spíš USA?), kteří se jich budou možná chtít zbavit... ale nemyslím, že je to zatím čitelné.


Já myslím, že ty moc myslíš, Voloda16... USA a UK byly vždy přirození spojenci a tak i bude po vystoupení z EU. Zejména, pokud v USA vyhraje Trump. To bude správný anglo-americký blok proti sluníčkovému neobolševismu. Už se těším, až se k nim po czexitu přidáme.


a já zase myslím, že moc sníš


To víš, že jo. Taková pěkně propečená kachnička se zelím a knedlíkem do mně vlítne na totata :-)
Registrovaný uživatel
http://zpravy.idnes.cz/popularita-merkelova-stoupa-di3-/zahranicni.aspx?c=A160708_180335_zahranicni_rych


:lol: :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Němci mají zjevně neobyčejně vivinutou schopnost dotáhnout svoje průsery až do konce. Akorát jednou jim to Ludendorf s Hindenburgem nedovolili, ale to už je dávno :)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
http://zpravy.idnes.cz/popularita-merkelova-stoupa-di3-/zahranicni.aspx?c=A160708_180335_zahranicni_rych


tak tento PR blabol musel byt pekne zaplateny.
_______________
Registrovaný uživatel
Jak tak koukam, co napise idnes je tady jak prikazani XD
Registrovaný uživatel
Otravnkomar idnes je bulvár...ale víš, že já tomu i věřim? Však volby nedávno ukázaly, že ta její strana ztratila jen málo (CDU)..

ale co nejvíc pobavilo, že z milionu uprchlíků v Německu nyní pracuje už krásnejch 50 nebo kolik, to jsou ti, kteří mají vydělávat na důchody :lol:

http://byznys.ihned.cz/c1-65356600-nemecku-se-nedari-najit-praci-pro-uprchliky-firmy-s-miliony-pracovniku-zamestnaly-jen-54-migrantu
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 8. 7. 2016, 22:37. »
Registrovaný uživatel
Jo pánové Evropa se mění,jestli k lepšímu ,to nevím ,ale dnešní sundání pěti bílejch policajců v USA svědší o tom ,že i bývalý otroci si nechtěj nechat srát na hlavu a je jim naprosto jedno ,že žijí v nejdemokratější zemi na světě......mimochodem ještě v sedmdesátých letech v určitých státech museli černí sedět mimo bílou populaci v městské dopravě :D :D :D
Registrovaný uživatel
Sklízí co zaseli nebo je to jinak??
Registrovaný uživatel
svědčí,bývalí ten Budvar ,to je síla a stará mi říkala ,nechlastej tolik :P :P :P
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
hele, já myslím, že UK nakonec pryč jít chtít nebude. ovšem již si nejsem jist tolik samotnou EU (nebo spíš USA?), kteří se jich budou možná chtít zbavit... ale nemyslím, že je to zatím čitelné.

:D
No jasně, zapřáhnou Anglii za remorkér a odtáhnou jí do Karibiku ;)
Proboha začni číst i jiné zprávy než propagandu EU.
Registrovaný uživatel
tak chápu, že vše co vám nesedí, nebo neodpovídá vaším přáním a představám musí být propaganda, zaplaceno, bulvár a kecy. já jen opakuji, počkejme a uvidíme, kdo bude blíž budoucnosti...
Registrovaný uživatel
„Sobotka se na konci června vyslovil pro změnu fungování celé Evropské unie a Evropské komise”
A takhle si tu změnu představuje: :D
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/408751-sobotka-me-durazne-zadal-abych-zustal-ve-funkci-tvrdi-juncker.html
Registrovaný uživatel
a protože dobrých zpráv není nikdy dost... :) http://cz.s5.webdigital.hu/zpravy/rychle-demony-z-wall-street-chteji-vedci-udolat-atomovymi-hodinami
Registrovaný uživatel
Volodo dej si sprchu :D :D :D :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 964 965 966 967 968 969 970 971 972 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1