Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 979 980 981 982 983 984 985 986 987 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
někdo z mincí přešel na známky?? http://zpravy.idnes.cz/cech-koupil-znamky-cerveny-a-modry-mauricius-fnk-/domaci.aspx?c=A160816_190929_domaci_kha
Registrovaný uživatel
Obvodný lekár pošle dedka na odborné vyšetrenie do nemocnice.
Dedo samozrejme zabudne, ako sa doktor volá, aj špecializáciu, ktorú má, a tak blúdi po nemocnici a číta názvy na dverách.
Keď uvidí nápis "patológia", tak si povie, že to je asi ono a zaklope.
Otvorí doktor a pýta sa:"Čo si prajete dedo?"
"Ale, náš obvodný doktor ma k vám poslal!"
"V poriadku, ale najskôr si skočte ku kolegom na chirurgiu!" odpovie patológ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
něco pro zdejší hrdiny, věřím, že potěší... http://www.expres.cz/adolfe-dychej-parodie-na-zizkovou-dlt-/zpravy.aspx?c=A160818_170949_dx-zpravy_khor
Registrovaný uživatel
Voloda16 - dnešnú večernú modlitbu venujem Tebe. Lepšie povedané za Tvoje osvietenie. :(
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Voloda16 - dnešnú večernú modlitbu venujem Tebe. Lepšie povedané za Tvoje osvietenie. :(


doufám, že to bude něco na tenhle způsob. jinak díky, ale světlo mám dobré...

https://www.youtube.com/watch?v=KmqgRAXygDg&list=RDQwhPOlIuSXM&index=7
Registrovaný uživatel
:lol: :lol: Viva la Volodia,jediné světlo ve tmě všeobecného tápání..... :mrgreen: :mrgreen:
Moderátor
Perk napsal
Tak nevím,není navádění k trestnýmu činu taky trestný čin?Jestli-že nás nějací provokatéři navádí bojovat proti IS,tak nás navádí k trestnýmu činu.Vždyť prý i bojovat proti fašistům na Ukrajině je trestné.Pan Stejskal (to byl brňák s velkým B) a pár jiných na to kašlou.

Tam je ale zajímavý jev. Fašisté bojují proti fašistům po boku s bolševiky! (I když nic nového, nejlepší bachaři v bolševických lágrech byli nacisté kteří správně pochopili vedoucí úlohu lidu vedeného KSSS, u nás KSČ.)
Moderátor
Voloda16 napsal
někdo z mincí přešel na známky?? http://zpravy.idnes.cz/cech-koupil-znamky-cerveny-a-modry-mauricius-fnk-/domaci.aspx?c=A160816_190929_domaci_kha

Spíš z bankovek, ne?
Registrovaný uživatel
pro Pavla třetího pokud jsi nepochopil boj mezi Ukrajinou a Ukrajinou mezi vlezkoprdelnatostí a národem ,tak jsi nepochopil kvůli svému antikomunismu vůbec nic měl jsem na starosti smečku Ukrajinců ...a děkuji nechci...zlatí Rusové ..ty pohledy do mý peněženky mě opravdu sra..a jen tak mezi námi ženský maj pěkný pokud máš prachy a až dojdou pujdou dál :D :D
Moderátor
Existuje milióny důvodů proč být antikomunistou. Jaké, krom vlezdoprdelství (či vlezruskoprdelství) důvody existují pro to, aby člověk byl komunistou, potažmo bolševikem?

A zrovna dnes, kdy si připomínáme osvobození našeho státu před ohavným západním imperialismem a kontrarevolucí?
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 20. 8. 2016, 23:24. »
Registrovaný uživatel
narozdíl od velkohubých rusů, kteří se prohání po našem jakubáku, k ukrajincům jsem nikdy neměl téměř žádné výhrady.
ale ať to není subjektivní (jako u chudáka ramirese, kterého opustili ženské když došli prachy), co kdy dobrého nám rusáci přinesli? mimo bratrskou výpomoc...
Moderátor
Všeslovanská vzájemnost, no ale dnes jsme pohrdli tím, že jsme Slované, hledáme předky mezi Kelty, Germány. Chybí nám prostá lidská hrdost a tak vždy hledáme a hodnotíme druhé, z pohledu jak to vyhovuje nám, bez toho abychom se zamysleli nad tím, že každý stát nemusí mít demokracii v našem pojetí slova smyslu. Já to vidím celkem jednoduše. Dříve jsme nechutně lezli do hrdele "sovětům" a dnes lezeme do hrdele "amíkům. Obe je zlé. No a jakým právě rozebíráme zahraniční politiku cizích států, když mnozí z nás sotva dokončili středoškolské vzdělání. Jsem nepopulární již tím, že nemám rád amíky a nemusím ani Ruskou říši. Ale obě země existují co s tím uděláme?
Moderátor
Přátelé,
vložil jsem ten svůj příspěvek a očekávám, že mně rozcupujete. Nejde ale o nějakého Altmanna, tříbíme si názory,. Já začal od národního obrození a skončil kdes. Ono, když dnes napíšete, nebýt Němců, český národ by zanikl, tak se stanete nepřítelem národa. Přitom později na Moravě se soužití nás Moravanů a Němců řídilo jinými názory a ten šovinismus, byl problém malé skupiny lidí na obou stranách.
Jo a kdo dnes vlastně ví, že zakladatel Sokola by jeden Čech a jeden Němec.
Nechci provokovat, ale máme dosti problému, které zde můžeme rozebrat, nebo si o nich povídat. :P
Moderátor
Všeslovanská vzájemnost nikdy reálně neexistovala. Jedině snad tam kdesi za Uralem před nějakými 2500 lety a kdoví jestli to. Kdysi to byl ideál naivních pražských obrozenců (ti ale nevěděli co to vlastně je Rusko a bolševismus, ostatně, ani čeští legionáři netrpěli nějakou láskou k rudým) a poté mokrý sen ruských bolševiků, kteří toto naplňovali pásy svých tanků, k veliké radosti ostatních zúčastněných.
Moderátor
Pánové, dal jsem to trochu jako provokaci, ale přec jen "splácnout" 200 let o kterých pan kolega P. mluví je dosti opovážlivé. Jistě, že to byl pokud našich naivních obrozenců, před kterým varoval především K.H.Borovský, ale byla to myšlenka, která svůj smysl měla. Ruský bolševik to je zase Internacionála. Proti republice RAD na Slovensku i Maďarsku bojoval můj děda společně s legionáři vrátivšími se z Itálie.
Já bych se vrátil zde k dějepisu myslím 7-8 třída to řešila docela dobře a možná v našich letech i na gymplu. Toto zde snad netřeba komentovat.
Bezbřehá nenávist ke všemu ruskému je dosti nebezpečná jako neskonalý obdiv ke všemu z USA. Jsme stát v srdci Evropy, byli jsme součásti Svaté říše Římské. český král patřil mezi volitele římského krále. V roce 1526 si čeští páni zvolili svobodně za krále Habsburka a udělali dobře. No a teď do Altmanna přece jsme vždy a všude trpěli. Pánové, toto je učivo základní školy. Já se zde odmlčím neb diskutovat se dá s poučenými. , nebo poučitelnými.
Registrovaný uživatel
Nevím, proč sem Altmann motá všeslovanskou vzájemnost. Ta byla v módě naposledy někdy před 150 lety. Byl to pocit některých našich obrozenců, že by nás, "utlačované národy", někdy mohl osvobodit velký bratr z ruska. Úsměvná myšlenka. Nechci v žádném případě zesměšňovat tehdejší vlastence, jen prostě ještě nevěděli, co jsou rusáci zač. Naproti tomu rusko by zřejmě myšlenku všeslovanské vzájemnosti v našem pojetí stejně nikdy nepochopilo. Žádné "vyšší, ušlechtilejší" cíle totiž rusák nemá. Jejich pojetí vzájemnosti je spíše danou zemi vlastnit, a pak ji teprve chránit coby vlastní území.
Mám rusáky za sousedy, tak vím, o čem mluvím. Nechci být s těmito necivilizovanými lidmi nijak slovansky vzájemný. Stačí, že mám s nimi slovanské kořeny, což mi nedělá úplně dobře (a to se považuju za vlastence!). Nemám rád nic ruského, protože od nich nikdy nepřišlo nic dobrého, ba právě naopak. Proto se divím některým Čechům, že k nim dnes tak tíhnou. No nic, každý máme jiné gusto. Někdo je normální, někdo rád sado-maso...
Registrovaný uživatel
Nebojte sa bude aj horšie. :D
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Co se týče našich Němců, mně ani tak nevadí, že po první světové odmítli roli druhořadých občanů a následně se v druhé válce (většinově) přidali ke svým soukmenovcům. Obojí se dělo ve stresu extrémních situací.
Ale že si v roce 1897, v době jinak velmi poklidné, docela drsně vynutili odvolání Badeniho jazykové reformy, nenechali nás na úřadech ve vlastní zemi mluvit česky, mi jako symbol jejich tehdejšího vztahu k nám úplně stačí.

Altmann napsal
Ono, když dnes napíšete, nebýt Němců, český národ by zanikl, tak se stanete nepřítelem národa.

Že by nás zrovna Němci někdy před někým zachránili? :lol:
Moderátor
Pánové, pokud mluvím o tom, že vlastně Němci, pomohli upevnit český jazyk tak to je doba dávno minulá, doba Dobrovského Jungmanna a další.
Jinak pokud někdo studoval tuto problematiku to snad pochopí. Z filosofického hlediska vše souvisí se vším. Jistě tak jako my hodnotíme své sousedy, tak naši sousedé hodnotí nás. Napadlo Vás to někdy?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

zde je tlustá čára s tím, že nechám mluvit další kolegy. :oops: :oops: :oops:
Moderátor
No, oni bratia Poláci například žádnou všeslovanskou vzájemností netrpěli. Třetina z nich měla totiž s Ruskem jisté zkušenosti a to bylo ještě za cara. S Němci taky, nejlíp na tom byli ti, co trpěli pod Rakouskem. ;)
A jinak, marně vzpomínám co jsme s Ruskem vlastně měli kdy společného. Jistě, za nenáviděného Rakouska se tam v koncem XVIII. a v XIX. uchytilo několik hudebníků, na Ukrajinu přišlo budovat impérium několik desítek až set českých a moravských rodin a hlavně jim Dobrovský (snad se teď nepletu) napsal "Slovo o pluku Igorově". No a pak tu až máme první světovou válku, kdy beztak Rus nechtěl pochopit že někteří naši dědové (můj teda ne, ten bojoval v Tyrolích proti Taliánům) hodlají bojovat proti Rakousku, až to nakonec skončilo i bojem proti bolševikům (až na pár zrádců jako byl i jakýsi Hašek, kteří táhli s Rudým morem). A veškerá pomoc Ruska našim zemím obecně začínala a taky skončila likvidací nacistů. Pak už následoval jen všeslovanský internacionální útlak.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 21. 8. 2016, 18:55. »
Registrovaný uživatel
Tomu sa hovorí história , ale na druhú stranu nebyť Ruska už zrejme by nebola vedená táto diskusia v slovanskom jazyku...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pětačtyřicátý by se obecně mohl trochu narovnat. Posametový obraz rabujícího sovětského násilníka sice splnil svůj účel, byl ale víceméně lživý.
Registrovaný uživatel
V jednej firme zamestnali 5 kanibalov. Pri oficiálnom privítaní im šéf hovorí: "Môžete tu pracovať, zarobiť si pekné peniaze a môžete sa stravovať v našej kantíne, ale našich zamestnancov necháte na pokoji!"
Kanibali súhlasili a sľúbili, že nebudú nikoho obťažovať. Po štyroch týždňoch prišiel za nimi šéf a hovorí:"Pracujete veľmi dobre, ale chýba nám jedna upratovačka, neviete čo s ňou je?"
Všetci kanibali odpovedali zhodne NIE a prisahali, že s tým nemajú nič spoločné.
Keď šéf odišiel, spýtal sa vrchný kanibal: "Kto z vás zožral tú upratovačku?"
Zozadu sa nesmelo ozve: "To som bol ja!"
Šéf kanibalov sa nahnevá: "Ty si idiot.
My sme už zožrali vedúceho oddelenia marketingu, hlavného manažéra, polku oddelenie ľudských zdrojov a nikto nič nespozoroval a ty, debil, zožerieš práve upratovačku!"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jo konečně se tady něco řeší ,pro Volodiuse n,ženu mám třicet let ,peněz mám opravdu dost mimochodem mám Němku geneticky jsem poloviční........... nestěžuji si ,ale kdyby byl problém určitě by za to mohl Putin a je to divný ,ale nestydím se za slovanský geny a porcujte .......
Registrovaný uživatel
:lol: PavleIII jezdíš někdy na dovolenou jinam než do Jižních Čech věděl bys ,že Poláky nemá rád celý svět :lol: :lol: :lol: :lol:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 979 980 981 982 983 984 985 986 987 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1