Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Kyvadlové hodiny Kienzle

Vykupminci.cz
Numisargo

Kyvadlové hodiny Kienzle

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Co to máš za hodiny uprostřed ? Myslel jsem, že jde o podlahovky, ale ty je máš na stěně. Takhle velké nástěnné jsem ještě neviděl :roll:
Registrovaný uživatel
Jojo, je to obrovský starý dům. Přestěhoval jsem se za dramatických okolností a teprv se zařizuju. Až to bude hotové, bude to skvělá místnost. Ty velké jsou tyhle https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jednozavazove-hodiny-s-centralni-vterinovou-rucickou-36441 kdybys někdy měl cestu na někde na Zlín, dej vědět a přijď se kouknout, když budeš mít i sofera, můžem i něco popít ;).
Registrovaný uživatel
Snachu se synem mám v Bílovicích u Uherského Hradiště, takže to je blízko. Syn si tam našel práci v Kunovicích a snacha z Bílovic pochází.Takže se třeba někdy uvidíme :D
Registrovaný uživatel
Hele tak to je kousek! Dej vědět, myslím, že můj mejl znáš.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Hele tak to je kousek! Dej vědět, myslím, že můj mejl znáš.
Tento rok to nebude. My když přijedeme. tak na otočku. Oni zatím bydlí u rodičů. Vždycky chtějí, abychom tam přespali, ale je jich plný dům , tak já je nechci omezovat. Navíc tam u vás by to byla otrava alkoholem a já moc nepiji :D Na otočku se to dá udělat, protože do Bílovic to mám po dálnici hodinu dvacet asi. Jinak u vás jsou fakt hrozně lide pohostinní .... to se rovná záchytce :D
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
Snachu se synem mám v Bílovicích u Uherského Hradiště, takže to je blízko. Syn si tam našel práci v Kunovicích a snacha z Bílovic pochází.Takže se třeba někdy uvidíme :D
,,,,,,,,,,,,,,,,zrovna dnes sem byl na výkupu "krámů"v Bílovicich. Mam to 6km :lol:
Registrovaný uživatel
Ani jsem nevěděl, že mám tolik známých v okolí :D Strejda na každom kilometre :P
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 3. 8. 2020, 15:00. »
Registrovaný uživatel
Minulý rok jsme byli na slavnostech vína v UH. Folklor se mi líbí i když mám rád hard rock. No bylo to fajn koukat na ten průvod, vždycky někdo z tanečníků přiskočil k nám v davu a musel sis s ním vypít kalíšek slivky, nebo dát vínka. Odpoledne jsem šilhal a oči jsem měl, jak chameleón, každý jinam. Veselí a fajn lidé jsou ti Moraváci. Když jsme dělali synovi svatbu v kostele, tak jsem si říkal, že to tam nevydržím. Ale ten farář byl supr a zkrátil to. Ale tolik co v tom kostele jsem se nenachlámal asi nikdy. To co ten farář, takový mlaďoch tam házel za vtípky, takové kázání jsem v životě neslyšel. Se nedivím, že ti mlaďoši ho mají rádi. Jeden si pamatuju, prý proč se o ženách říká TO JE KOST ! Prý kvůli tomu, že vznikla z žebra Adama. Fakt jsem si to užil a pak na hostině ... samý fajn lidi.
Registrovaný uživatel
Sak nemosime pít, se stav na kafe.
Registrovaný uživatel
Fenix188 napsal
Sak nemosime pít, se stav na kafe.
Někdy až bude víc času, tak ti dám vědět , dík za pozvání ;)
Registrovaný uživatel
lachtan napsal
peg23 napsal
sd57 napsal
Za 3000 .- sou na Sbazaru................zn.Pozořice


To je můj inzerát :-)
Já myslím, že už ti určitě někdo volal ne ? Ale chtějí tě stáhnout, to je normální já myslím, že za 2000 Kč je prodáš rychle.


Nevím jestli volal, protože jsem často nezvedal. Zatím nechám 3000. Měli by být funkční, aspoň opticky se zdají..ale nezkoušel jsem. Vyzkouším v sobotu 8.8. natočit.
Registrovaný uživatel
Přidám se k dotazu. Máme funkční hodiny Kienzle. Odhadne někdo stáří a přibližnou cenu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Období První republiky. Ceny neradíme ;) . Jen prozradím, že podlahovky se prodávají docela těžko.
Registrovaný uživatel
Díky za odpoved, neni mozne ze jsou hodiny jeste starsi? Podle internetu je znak okřídleného kola první značka Schlenker & Kienzle. Diky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Starožitnosti » Kyvadlové hodiny Kienzle

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1