Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Mince z Aukra

Vykupminci.cz
Numisargo

Mince z Aukra

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nechce se mi to dohledávat, ale ta dohoda zde byla. Kdysi kvůli tomu proběhla i diskuze.
Jinak vše ostatní napsal pavelgregor.
Moderátor
taho: V pravidlech fora nic takoveho neni, takze je to presne jak pise turtle. Diskuse probehla napr. zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-3687x2
prispevky 43,50,53 aj.
Pripadna nepsana dohoda nad ramec pravidel neni pro nikoho zavazna.
Registrovaný uživatel
Beru zpět a omlouvám se.
Došlo mi to, že je tady problém dodržovat pravidla, natož nepsané dohody.
Muselo by to být v pravidlech, protože nějaké nepsané dohody můžou mít v každém odkazu, což by pro diskutující bylo neřešitelné. I já někdy dám dotaz mimo moje obory zájmu.
Registrovaný uživatel
Nechci zde řešit otázku správnosti, či chybného postupu v případě zařazení poslední mince, ale řeknu názor na záležitost, která se zde neřešila a je zcela podstatná.

Já osobně nechci řešit otázku pravosti, již nějaký pátek se této oblasti nevěnuji, ale na základě jistých pochybností jsem zainteresoval jednoho kolegu, který platí za znalce.

Ani on nechtěl jednoznačně vyřknout soud na základě fota, ale z hlediska kombinace mimořádně vzácné ražby, Aukra a představ majitele o vypořádání případného obchodu jednoznačně doporučuje nekupovat!!!

Navíc jistou neserioznost prodejce lze hledat i v popisu zachovalosti. Nejedná se o minci v nádherném sbírkovém stavu, ale "pouze" o ražbu v průměrné zachovalosti 2/1-, navíc s mnoha většími škrábanci a úhozy.

Takto se tento druh mincí neprodává!!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Moderátor
Evropa1 napsal
Nechci zde řešit otázku správnosti, či chybného postupu v případě zařazení poslední mince, ale řeknu názor na záležitost, která se zde neřešila a je zcela podstatná.

Já osobně nechci řešit otázku pravosti, již nějaký pátek se této oblasti nevěnuji, ale na základě jistých pochybností jsem zainteresoval jednoho kolegu, který platí za znalce.

Ani on nechtěl jednoznačně vyřknout soud na základě fota, ale z hlediska kombinace mimořádně vzácné ražby, Aukra a představ majitele o vypořádání případného obchodu jednoznačně doporučuje nekupovat!!!

Navíc jistou neserioznost prodejce lze hledat i v popisu zachovalosti. Nejedná se o minci v nádherném sbírkovém stavu, ale "pouze" o ražbu v průměrné zachovalosti 2/1-, navíc s mnoha většími škrábanci a úhozy

Takto se tento druh mincí neprodává!!!



Evropo děkuji,že jste bez ostychu a jaksi chození kolem horké kaše, vyjádřil a upozornil na to co
jsem se sám neodvážil.Take pochybuji o serióznosti prodejce.
Registrovaný uživatel
Omg
Registrovaný uživatel
Zde přikládám typickou benátskou ražbu v podobě ročníků 1860 V. Tato mince je deklarována v zachovalosti 1/0. Jedná se tedy o sbírkovou kvalitu a tedy každý může vidět rozdíl v serioznosti.

Vedle této ražby si mohou zájemci vložit minci z Aukra, po její pravé straně některou vídeňskou ražbu a mohou zkoumat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Mince z Aukra

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1