Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » nejaka radas

Vykupminci.cz
Numisargo

nejaka radas

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Zkusme to opačně tady na foru Z TVÉ STRANY S DOTAZY ... Jsou zde kovaní sběratelé obrazů, takže najdi si někde na netu obraz od určitého autora v nabídce. DEJ ODKAZ ZDE NA FORU ... a zeptej se mám ho koupit, či ne ? A oni se ti tady ozvou ... dobře sleduj diskuzi k tomu obrazu ... FILOMENA, WJEM a ostatní kovaní tedy na foru (kteří to jsou uživatelé, časem poznáš tady TI KOVANÍ) ti řeknou jestli koupit, protože si myslí že jde o originál a dobrou cenu, nebo budou mít pochybnosti a nedoporučují koupit (DEJ NA NĚ !!! pokud budou mít jen malinkou pochybnost TAK NEKUPUJ !!!) Jinak nevím, jak ti poradit, abys nerozhazoval peníze zbytečně.... myslím to s tebou dobře ...
..........Jiří nerad někomu kdo o rady nestojí!!!!! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
No já jsem si všiml, že příspěvky nečte a pořád mele svou písničku. Ztracený čas máš pravdu.
Registrovaný uživatel
Juro mysliš tohoto Kašpara??????? :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
bobinek21 napsal
Juro mysliš tohoto Kašpara??????? :'(

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Není poznat z foto, kterého Kašpara myslíš ty. Já myslel Adolfa Kašpara, ilustrátora knih našich známých spisovatelů Nerudy, Němcové, Raise apod. Už jsme tady o tom diskutovali, tedy o mém obrázku.
Registrovaný uživatel
Co to je.......?
Registrovaný uživatel
Stando já myslel tuto diskuzi a tohoto Kašpara... https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/je-to-adolf-kaspar-25020
Registrovaný uživatel
Juro je to akvarel za sklem/blbě se to fotí/...............tak snad je to lepší foto. Akvarel je předválečný.......... :|

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To nevím jestli je to Adolf Kašpar. On se většinou podepisoval AK, tak jak je na tom mém obrázku. Mám ještě jeden olej na malířské lepence a tam je podepsán jen ..Kašpar... a je to málo viděný podpis, ve většině případů je to vždy signace AK. Ten podpis na tvém obrázku je jiný bych řekl ... u mého oleje je KAŠPAR tiskacími písmeny u tvého je psacími...
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 24. 8. 2016, 7:10. »
Registrovaný uživatel
Toto je ten olej a jde o motiv litovelského pomoraví. Máš tam podpis...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak to asi nerožluštíme zda-li je to ten pravý Kašpar.................možná znalci jako Wjem,Filomena či Kolemjdoucí něco řeknou k autorizaci obrazu. Jinak on /kašpar/ měl vztah k UH jezdil sem za malíři našeho kraje a stáří by též odpovídalo, viz ta ulice vzadu s autem,dnes se tam dávno nejezdí,Němci po příchodu do UH v březnu 39 tam zakázali provoz a je to pěší zona......................b21
Registrovaný uživatel
Kašpar umřel 1934, třeba je to on. Myslím, že to necháme na Filomeně a Wjemovi, jak jsi říkal.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » nejaka radas

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1