Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 579 580 581 582 583 584 585 586 587 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Jen si představte, jak bude barbína fňukat až to zlo prohraje..
Moderátor
Mě to je celkem šumák, ale fascinuje mne ta vaše zdejší jednostranná umanutost a jak málo toho víte, možná spíš nechcete vědět. :mrgreen:


Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Mě to je celkem šumák, ale fascinuje mne ta vaše zdejší jednostranná umanutost a jak málo toho víte, možná spíš nechcete vědět. :mrgreen:


Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4


Neklikám
Moderátor
Mimochodem pokud se jedná o prověrky NATO mnozí z vás ví, spíš by měli vědět co se po WW2 dělo s některými vlivnými nacisty, špiony a vysokými důstojníky a jakých postů dosáhli a hlavně za jakým účelem..
Nejlepší způsob jak nejvíce získat,je dát takovým v dobách míru krátce významnou funkci...
Moderátor
barbar napsal
Mimochodem pokud se jedná o prověrky NATO mnozí z vás ví, spíš by měli vědět co se po WW2 dělo s některými vlivnými nacisty, špiony a vysokými důstojníky a jakých postů dosáhli a hlavně za jakým účelem..
Nejlepší způsob jak nejvíce získat,je dát takovým v dobách míru krátce významnou funkci...


Doplním
Za mne jsou to jen bezcharakterní kariéristé, který nejde a ani nemůže jít upřímně ,už jen z logiky věci o svou zemí, svou republiku
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1617167737457094656
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Mimochodem pokud se jedná o prověrky NATO mnozí z vás ví, spíš by měli vědět co se po WW2 dělo s některými vlivnými nacisty, špiony a vysokými důstojníky a jakých postů dosáhli a hlavně za jakým účelem..
Nejlepší způsob jak nejvíce získat,je dát takovým v dobách míru krátce významnou funkci...



Sme toho svedkami ako dokážu rýchlo zničiť pohodu a relatívny blahobyt.

Sláva, sláva, sláva.👀🔥🪖👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x
Registrovaný uživatel
barbar napsal
barbar napsal
Mimochodem pokud se jedná o prověrky NATO mnozí z vás ví, spíš by měli vědět co se po WW2 dělo s některými vlivnými nacisty, špiony a vysokými důstojníky a jakých postů dosáhli a hlavně za jakým účelem..
Nejlepší způsob jak nejvíce získat,je dát takovým v dobách míru krátce významnou funkci...


Doplním
Za mne jsou to jen bezcharakterní kariéristé, který nejde a ani nemůže jít upřímně ,už jen z logiky věci o svou zemí, svou republiku


Teda ta tvojí logika musí být...
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x


Podstatný je snad to co říká ... ;)
Registrovaný uživatel
to je hrozný jak je ten babiš férový ale je mu ubližováno. všemi.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/petr-pavel-dezinformace-rusko-valka-volby-prezident.A230122_122722_domaci_svm
Moderátor
barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x


Podstatný je snad to co říká ... ;)


Bobošíková = příslušnice poněkud zvláštní, dosti nahnědlé, ultrakonzervativní, otevřeně protievropské a jasně proruské skupiny, vyskytující se na naší politické scéně.
Její přízeň = polibek smrti - v očích soudných lidí ;)
Moderátor
jacx napsal
barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x


Podstatný je snad to co říká ... ;)


Bobošíková = příslušnice poněkud zvláštní, dosti nahnědlé, ultrakonzervativní, otevřeně protievropské a jasně proruské skupiny, vyskytující se na naší politické scéně.
Její přízeň = polibek smrti - v očích soudných lidí ;)


Jax to co ta paní tvrdí je jasný fakt ,ve svý podstatě totožný tomu co jsem sem vložil a Paul smazal a to že je příslušnice čehokoliv mne vůbec nezajímá to je snad vedlejší...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Mě to je celkem šumák, ale fascinuje mne ta vaše zdejší jednostranná umanutost a jak málo toho víte, možná spíš nechcete vědět. :mrgreen:


Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Jsem si to nakonec pustil a zjistil že už jsem to slyšel myslim na TW
A v čem je problém ? :D Šak vše na pohodu
Moderátor
jacx napsal
grofiku, prosím, můžeš sem pro začátek jasně a stručně napsat:
Kdo je podle tebe tím uherským králem, jenž sídlil v Nitře (kterého se týká tvé tvrzení: "Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...") a kdy to bylo (kdy tam sídlil)?


grofik napsal
Jaxc, Nitra v staroveku bola mimoriadne strategické mesto jak po vojenskej a duchovnej oblasti, hrad v Nitre je najväčší na Slovensku, čiže prvých cca 20 rokov od korunovácie Štefana za Uhorského kráľa si myslíš kde asi sídlil???
Samozrejme z dôvodu za pomoci germánov povraždenia staroslovenskej šlachty sa snažil po dobudovaní vhodného sídla takticky stiahnúť za Dunaj.

Preto v rámci diskusií s kolegami napr. nebožtík Janko Hunka, žijúci Ondrej Ožďáni, Furmánek, Pieta bola úvaha o mincovni na Nitrianskom hrade z dôvodu pritomnosti kráľa, ale priame dôkazy chýbajú a indícia nie je ešte dôkaz.
Presné znenie v ktorej knihe/knihách je to momentálne nemám, nakoľko to mám doma a ja sa pre opateru babky zdržiavam na dvoch miestach...
Neviem dohľadať na webe publikačné činnosti Ondra Ožďániho, atď., kde by som označil v ktorom zväzku hľadať. :roll:
Niečo málo a povrchne je na tomto odkaze, ale je tam spomenutý začiatok našich historických koreňov. ;)

http://www.shnnitra.ff.ukf.sk/wp-content/uploads/Luka%C4%8Dka.pdf


Přijde mi to trochu jako úkrok stranou z tvé strany. Já dedukoval, že ti jde o vládce Velké Moravy. A tys mi to zprvu ani nijak nevyvracel, jen jsi radil ať se podívám na mapu Nitraského velkoknížectví (mimochodem s pojmem velkoknížectví v souvislosti s Nitrou jsem se stále ještě nesetkal).
Dobrá asi jsem se tedy mýlil v tom, co - resp. koho - máš na mysli.

První uherský král = Štěpán I. - svatý - samozřejmě souhlas

To, že Nitra byla v raném i pozdějším středověku (jak ve starověku, to si nejsem jist - moc zmínek nenacházím) i později velmi významné místo - o tom žádná - tedy souhlas.

To, že Štěpán I., již coby korunovaný uherský král, sídlil prvních skoro 20 let své královské vlády v Nitře - to je zajímavá teorie, o které jsem dosud neslyšel. Zmínku o ní nenacházím ani na mapě Nitranského knížectví a nenacházím ji ani ve Zoborských listinách - listinách o majetkových poměrech Zoborského kláštera a jejich sporu o mýto, ano je v jedné zmínka, že svatý Štěpán jim přiznal příjmy z mýta na Váhu od Trenčína po vtok do Dunaje (z čehož historici dedukují, že Sv. Štěpán není fundátor tohoto významného a dnes již neexistujícícho benediktinského kláštera, ale že již existoval dříve - než jim sv. Štěpán tyto příjmy přiznal).

Je to zajímavá teorie, že sídlil, coby král, zprvu v Nitře, netvrdím, že na ní nemůže něco být, ale, jak sám píšeš, důkazy o tom neexistují a žádnou zmínku v dostupných pramenech o tom nenacházím. Takže je to nejen zajímavé, ale i odvážné a dosud nedoložené tvrzení.
P.S. Jano Hunka byl fajn chlapík, škoda ho.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x


Podstatný je snad to co říká ... ;)

Pro mne je důležité jestli to říká člověk kterému se dá věřit.
Například tady si může napsat každý co chce ale je rozdíl zda to napíše Paul nebo Dvořák st. ;)
Registrovaný uživatel
On přišel na čt1 do debaty :D to čumím teda ale on tak nějak už musí no
A hned zas překrucuje fakta :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
barbar napsal
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Tak doufám, že se znovu nebude mazat..
https://youtu.be/9SkvD2r6dq4

Bobošíková?
Lídryně kandidátky uskupení Volný blok.
Děkuji již jsem zvracel :x


Podstatný je snad to co říká ... ;)

Pro mne je důležité jestli to říká člověk kterému se dá věřit.
Například tady si může napsat každý co chce ale je rozdíl zda to napíše Paul nebo Dvořák st. ;)
...........na mě se vykašli a hlavně nezapomen mazat :roll:
Registrovaný uživatel
jacx napsal
jacx napsal
grofiku, prosím, můžeš sem pro začátek jasně a stručně napsat:
Kdo je podle tebe tím uherským králem, jenž sídlil v Nitře (kterého se týká tvé tvrzení: "Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...") a kdy to bylo (kdy tam sídlil)?


grofik napsal
Jaxc, Nitra v staroveku bola mimoriadne strategické mesto jak po vojenskej a duchovnej oblasti, hrad v Nitre je najväčší na Slovensku, čiže prvých cca 20 rokov od korunovácie Štefana za Uhorského kráľa si myslíš kde asi sídlil???
Samozrejme z dôvodu za pomoci germánov povraždenia staroslovenskej šlachty sa snažil po dobudovaní vhodného sídla takticky stiahnúť za Dunaj.

Preto v rámci diskusií s kolegami napr. nebožtík Janko Hunka, žijúci Ondrej Ožďáni, Furmánek, Pieta bola úvaha o mincovni na Nitrianskom hrade z dôvodu pritomnosti kráľa, ale priame dôkazy chýbajú a indícia nie je ešte dôkaz.
Presné znenie v ktorej knihe/knihách je to momentálne nemám, nakoľko to mám doma a ja sa pre opateru babky zdržiavam na dvoch miestach...
Neviem dohľadať na webe publikačné činnosti Ondra Ožďániho, atď., kde by som označil v ktorom zväzku hľadať. :roll:
Niečo málo a povrchne je na tomto odkaze, ale je tam spomenutý začiatok našich historických koreňov. ;)

http://www.shnnitra.ff.ukf.sk/wp-content/uploads/Luka%C4%8Dka.pdf


Přijde mi to trochu jako úkrok stranou z tvé strany. Já dedukoval, že ti jde o vládce Velké Moravy. A tys mi to zprvu ani nijak nevyvracel, jen jsi radil ať se podívám na mapu Nitraského velkoknížectví (mimochodem s pojmem velkoknížectví v souvislosti s Nitrou jsem se stále ještě nesetkal).
Dobrá asi jsem se tedy mýlil v tom, co - resp. koho - máš na mysli.

První uherský král = Štěpán I. - svatý - samozřejmě souhlas

To, že Nitra byla v raném i pozdějším středověku (jak ve starověku, to si nejsem jist - moc zmínek nenacházím) i později velmi významné místo - o tom žádná - tedy souhlas.

To, že Štěpán I., již coby korunovaný uherský král, sídlil prvních skoro 20 let své královské vlády v Nitře - to je zajímavá teorie, o které jsem dosud neslyšel. Zmínku o ní nenacházím ani na mapě Nitranského knížectví a nenacházím ji ani ve Zoborských listinách - listinách o majetkových poměrech Zoborského kláštera a jejich sporu o mýto, ano je v jedné zmínka, že svatý Štěpán jim přiznal příjmy z mýta na Váhu od Trenčína po vtok do Dunaje (z čehož historici dedukují, že Sv. Štěpán není fundátor tohoto významného a dnes již neexistujícícho benediktinského kláštera, ale že již existoval dříve - než jim sv. Štěpán tyto příjmy přiznal).

Je to zajímavá teorie, že sídlil, coby král, zprvu v Nitře, netvrdím, že na ní nemůže něco být, ale, jak sám píšeš, důkazy o tom neexistují a žádnou zmínku v dostupných pramenech o tom nenacházím. Takže je to nejen zajímavé, ale i odvážné a dosud nedoložené tvrzení.
P.S. Jano Hunka byl fajn chlapík, škoda ho.

Jacx, posledné roky zisťujem, že každým rokom sa z webov tratia historické dokumenty a čím ďalej je horšie niečo dohľadať, teda mimo "historických kravín"

Mám výhodu, niečo viem od rodiny a hodne z dlhodobej spolupráce vrátane osobného priateľstva a upozorňovania na vydanú zaujímavé historické vedecké práce.
Pravda sú to tisícky hodín, ale prečo nie pokiaľ ma to zaujímalo. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 22. 1. 2023, 20:21. »
Registrovaný uživatel
dvorak st - ten vulgární výlev s přáním smrti jsem ti smazal já. To sem nepatří.
Registrovaný uživatel
nemá si mě bráti do huby a vyvolavat mé reakce..........na svou osobu a na SLOVÁCKO FC jsem mimořádně háklivý :P
Registrovaný uživatel
Jedna věc mi došla až když jí teď řekl Pavel..Kdyby byl Babiš prezident, tlačil by ANO..a při výhře ANO ve volbách, bude celej stát v rukou Babiše.. :shock: :shock:
Registrovaný uživatel
tpčo :D neskutečný tohle
Registrovaný uživatel
dvorak st napsal
nemá si mě bráti do huby a vyvolavat mé reakce..........na svou osobu a na SLOVÁCKO FC jsem mimořádně háklivý :P


Jojo, takových blbecku je hromada
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
tvl ten zmrd prostě neodpoví :D co to je za filcku to snad ani není možný


Buď v kľude, vyhrá Pavel a bude Vám sveta žiť, údajne aj pečené holuby budú padať do huby. ;)



A to někdo sliboval, nebo máš jen vlhké sny??

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 579 580 581 582 583 584 585 586 587 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1