Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 577 578 579 580 581 582 583 584 585 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
OtravnyKomar napsal
Paul napsal
sigur by mi teď napsal -

"Drž hubu!"

A měl by pravdu. ;)

(Musím si ho tu suplovat.)

👍👍👍


snad nám sigur neumrzl v řece...


V rybníce. Čeká na jarní tání.
Registrovaný uživatel
#14650

To je komický..Nejen sedět u jednoho stolu se stalinistou Skálou..Ale ještě fňukat, že ho voliči nechtějí.... :D
A ve finále, že tu hrozí totalita..to říká stalinistovi, kterej totalitu miluje...
A nakonec ho stalinista ve volbách podpořil.

To je snad nějaká satira. Bureš prosí o podporu kovaný komunisty a vyčítá Pavlovi, že byl komunista před desítkama let.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 11:04. »
Registrovaný uživatel
tyvole, co se to člověk nedozví...
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/darovani-krve-gay-lgbtq-mensina-ombudsman-nemocnice-transfuze-odber.A230118_135229_domaci_vlc?zdroj=patro

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/svatovaclavske-klenoty-vystava-cesko-koruny-turismus-kral.A230120_210134_domaci_kadl?zdroj=patro
Moderátor
Petr s Pavlem na hrad !!!! napsal
barbare co to bereš za matroš? Je to kvalitka


Kato na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno ,to nestačilo,tyhle volby jsou jen další skvělou příležitosti jak ho po všech stránkách znovu znemožnit a jak medialně zburcovat lid.Konkurenčními mediálními společnostmi a jejích lidí jako redaktoři, moderátoři, aktivisté sociálních , společně jedná velká vlna má za cíl zmanipulovat a postavit lid proti Babišovi.
Nikoho nezajímají fakta, nikoho nezajímají výsledky soudních procesů, účelově konkurenčního hnoje, kterému byl Babiš vystaven, nikoho nezajímá, že úspěšně prošel politickou kariérou a schopnostmi převyšoval mnohé, podstatným faktorem je i to, že v minulých parlamentních volbách se postavil férově a nepotřeboval žádný koalice,ve výsledku jasně ukázal sílu jeho strany,ale jak jinak důležité je neustále lidem tlouci do hlavy jaký je Babiš prevít.
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 22. 1. 2023, 11:07. »
Registrovaný uživatel
Barbare souhlasím s tebou
Babiše musíme absolutně odstavit a zničit. Zadupat ho konečně do země aby už přestal škodit a ničit lidem životy
Tak to jsem rád že to taky hodíš Pavlovi
Registrovaný uživatel
barbar napsal
,

Kato na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno,

To že Bureš ječí:"něje to prauda" ještě neznamená že bylo vyvráceno.
Moderátor
barbar napsal
... na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno ...

Nikoho nezajímají fakta, nikoho nezajímají výsledky soudních procesů, ...


vše vyvráceno ??? :shock:

fakta zajímají i soudní spory:
o soudním sporu na Slovensku, kde je Babiš stále právoplatně veden jako agent StB, i o aktuálním osvobuzujícím rozsudku v kauze Čapí hnízdo a zdůvodnění rozszudku soudcem - zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna_post_-665984#post665984
Registrovaný uživatel
https://twitter.com/i/status/1617069558119923712

V Liberci je to samej hlupák ale co chceš od libereckých špekáčků

V Jablonci a Děčíně mají lidi jasno, nenávidí Babiše až na krev
Registrovaný uživatel
to už je vrchol komičnosti, barbar se ohání tím, že lidi nezajímají fakta :D :D
a to si pořád ještě nevšiml, co za pravdy vypouští babis - vše bylo vyvráceno...
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-referendum-tretinova-ucast-neplatny-vysledek.A230122_070753_zahranicni_wass
Moderátor
Pánové zřejmě to každý vidíme jinak...
Registrovaný uživatel
jacx napsal
barbar napsal
... na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno ...

Nikoho nezajímají fakta, nikoho nezajímají výsledky soudních procesů, ...


vše vyvráceno ??? :shock:

fakta zajímají i soudní spory:
o soudním sporu na Slovensku, kde je Babiš stále právoplatně veden jako agent StB, i o aktuálním osvobuzujícím rozsudku v kauze Čapí hnízdo a zdůvodnění rozszudku soudcem - zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna_post_-665984#post665984


Babiš má smolu je úspešný, majetok nadobudol nehovorím, že absolútne "košer", ale ani tažkým podvodom, má vlastné peniaze čiže nepotrebuje sosať kto akú kosť mu prihodí. ;)

Ohľadne agenta ŠTB ma mätie jedna skutočnosť, zamestnanec ŠTB nebol to vieme, ako agent nemá jeden záznam koho udával zasa mi nechcete nahovoriť, že v ŠTB boli všetciaž taký idioti ???
Zo svojej osobnej skúsenosti po devadesiatich rokoch viem, keď som bol prezrieť svoj spis kto na mňa donášal, boli pekne uvedené mená dvoch ľudí a tretie chystali, žiaľ nestihli...
Mne s toho vychádza pokiaľ by Babiš skutočne niekoho udával už sú o tom napísané knihy, mimovládky by robili pochody ku domu Babiša a dotknutá/é obete by každý mesiac mali v TV tlačovky ako im bolo ublížené a žiadali odškodnenie. :roll:
A babo raď???
Záver nech si urobí každý podľa svojho, komu to pomohlo a koho poškodilo desať ročia trvajúce ataky...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
má vlastné peniaze čiže nepotrebuje sosať kto akú kosť mu prihodí. ;)

Tohle je hodně naivní. Kdo má peníze chce víc a víc a hlavně bejt u moci a mít vše pod palcem. Tak to vždy bylo, je a asi i bude
Registrovaný uživatel
Vôbec to nie je naivné, tomu sa hovorí realita. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
a já si furt myslel, že babiš nic nevlastní... nebo lže?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Vôbec to nie je naivné, tomu sa hovorí realita. ;)


No když myslíš
Moderátor
grofik napsal
jacx napsal
barbar napsal
... na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno ...

Nikoho nezajímají fakta, nikoho nezajímají výsledky soudních procesů, ...


vše vyvráceno ??? :shock:

fakta zajímají i soudní spory:
o soudním sporu na Slovensku, kde je Babiš stále právoplatně veden jako agent StB, i o aktuálním osvobuzujícím rozsudku v kauze Čapí hnízdo a zdůvodnění rozszudku soudcem - zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna_post_-665984#post665984


Babiš má smolu je úspešný, majetok nadobudol nehovorím, že absolútne "košer", ale ani tažkým podvodom, má vlastné peniaze čiže nepotrebuje sosať kto akú kosť mu prihodí. ;)

Ohľadne agenta ŠTB ma mätie jedna skutočnosť, zamestnanec ŠTB nebol to vieme, ako agent nemá jeden záznam koho udával zasa mi nechcete nahovoriť, že v ŠTB boli všetciaž taký idioti ???
Zo svojej osobnej skúsenosti po devadesiatich rokoch viem, keď som bol prezrieť svoj spis kto na mňa donášal, boli pekne uvedené mená dvoch ľudí a tretie chystali, žiaľ nestihli...
Mne s toho vychádza pokiaľ by Babiš skutočne niekoho udával už sú o tom napísané knihy, mimovládky by robili pochody ku domu Babiša a dotknutá/é obete by každý mesiac mali v TV tlačovky ako im bolo ublížené a žiadali odškodnenie. :roll:
A babo raď???
Záver nech si urobí každý podľa svojho, komu to pomohlo a koho poškodilo desať ročia trvajúce ataky...


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-cejchu-agenta-burese-se-babis-hned-tak-nezbavi-pritezuji-mu-tri-dokumenty-206137
Moderátor
A co to Prvé sídlo kráľa Uhorska v Nitre?

grofik napsal
Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...


S tím jsem začal polemizovat a přinesl nějaké argumenty, na které jsi odpověděl:

grofik napsal
Jaxc, ohľadne Nitrianskeho velkokniezactva postačuje pozrieť historickú mapu a to napovie všetko...


Pokračoval jsem v polemice a přidal nějaké argumenty (i mapy), na což jsi odpověděl:

grofik napsal
Jaxc, nebudem dlhodobo rozpisovať a korigovať tvoje poznatky o Nitrianskom velkokniezactve, ale vložím ti Zoborsku listinu odporúčam prečítať.😏


grofiku, prosím, můžeš sem pro začátek jasně a stručně napsat:
Kdo je podle tebe tím uherským králem, jenž sídlil v Nitře
(kterého se týká tvé tvrzení: "Prvé sídlo kráľa Uhorska bolo v Nitre, ...") a kdy to bylo (kdy tam sídlil)?

O tom, jak tvé tvrzení dokazuje mapa Velké Moravy či Nitranského knížectví a jak Zoborské listiny (nenapsal jsi zda ta z roku 1111 či ta z roku 1113 a ani jsi ji/je sem (zatím) nevložil, jak jsi sliboval - tak jsem si je musel najít sám), můžeme pokračovat potom.
Registrovaný uživatel
Tak já se přidám.

grofíku

Znovu poprosím o odpověď, čeho jsou naše korunovační klenoty kopie, protože tvoje původní verze, že originály jsou v Rakouském klášteře se ukázala jako nesmysl.

Děkuji.
Registrovaný uživatel
jacx napsal
grofik napsal
jacx napsal
barbar napsal
... na Babiše spadlo už tolik hnoje a vše bylo vyvráceno ...

Nikoho nezajímají fakta, nikoho nezajímají výsledky soudních procesů, ...


vše vyvráceno ??? :shock:

fakta zajímají i soudní spory:
o soudním sporu na Slovensku, kde je Babiš stále právoplatně veden jako agent StB, i o aktuálním osvobuzujícím rozsudku v kauze Čapí hnízdo a zdůvodnění rozszudku soudcem - zde:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/nova-kecaren-a-tlacharna_post_-665984#post665984


Babiš má smolu je úspešný, majetok nadobudol nehovorím, že absolútne "košer", ale ani tažkým podvodom, má vlastné peniaze čiže nepotrebuje sosať kto akú kosť mu prihodí. ;)

Ohľadne agenta ŠTB ma mätie jedna skutočnosť, zamestnanec ŠTB nebol to vieme, ako agent nemá jeden záznam koho udával zasa mi nechcete nahovoriť, že v ŠTB boli všetciaž taký idioti ???
Zo svojej osobnej skúsenosti po devadesiatich rokoch viem, keď som bol prezrieť svoj spis kto na mňa donášal, boli pekne uvedené mená dvoch ľudí a tretie chystali, žiaľ nestihli...
Mne s toho vychádza pokiaľ by Babiš skutočne niekoho udával už sú o tom napísané knihy, mimovládky by robili pochody ku domu Babiša a dotknutá/é obete by každý mesiac mali v TV tlačovky ako im bolo ublížené a žiadali odškodnenie. :roll:
A babo raď???
Záver nech si urobí každý podľa svojho, komu to pomohlo a koho poškodilo desať ročia trvajúce ataky...


https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-cejchu-agenta-burese-se-babis-hned-tak-nezbavi-pritezuji-mu-tri-dokumenty-206137


Hmmm, niekoho z bývalej ČSSR nemáme? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Tak já se přidám.

grofíku

Znovu poprosím o odpověď, čeho jsou naše korunovační klenoty kopie, protože tvoje původní verze, že originály jsou v Rakouském klášteře se ukázala jako nesmysl.

Děkuji.


Pekné od teba, ale špatne čítaš. Moja poznámka bola o korune Rímskej ríše...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pánové zřejmě to každý vidíme jinak...

Zajímavé že ty to vždy vidíš jinak a téměř vždy špatně a to ať se jedná o cokoli :roll:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Paul napsal
Tak já se přidám.

grofíku

Znovu poprosím o odpověď, čeho jsou naše korunovační klenoty kopie, protože tvoje původní verze, že originály jsou v Rakouském klášteře se ukázala jako nesmysl.

Děkuji.


Pekné od teba, ale špatne čítaš. Moja poznámka bola o korune Rímskej ríše...




grofik: Vy máte len kópie korunovačných klenotov, originály sú uložené v Rakúskom kláštore.😏 A jsou zamčený visacím zámkem ze 17tého století No a čo. Myslím máš v tom jasno ako pri voľbe prezidenta...😀

Toto špatně čítám? #14417

Nic jsi o římský koruně nepsal..Ta ani v klášteře není. To sis rychle a zoufale vymyslel až následně. Naše klenoty jsou teda kopie římský koruny? Vždyť to je úplnej nesmysl.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 22. 1. 2023, 14:06. »
Registrovaný uživatel
A já zase myslel že byl u ty hodný. To jsou zmatky, byl nebyl, je, není, má nemá, chce, nechce, bylo to tak, nebylo. XD možná tady jsou Babišove dva. Každý z jiný dimenze.
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Moderátor
turtleoverhead napsal
barbar napsal
Pánové zřejmě to každý vidíme jinak...

Zajímavé že ty to vždy vidíš jinak a téměř vždy špatně a to ať se jedná o cokoli :roll:


Jak jinak seš znovu zaslepený jen mou osobu..
Samozřejmě i půlka republiky to vidí špatně,že ano želvo.. :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 577 578 579 580 581 582 583 584 585 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1