Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 723 724 725 726 727 728 729 730 731 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Bičuješ delfína 2x denne? :D
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Bičuješ delfína 2x denne? :D

Minimalne
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Jsem se bál, že jsem v tom sám :⁠,⁠-⁠)
Registrovaný uživatel
Rozhovor. Kryptoburza Binance má v Česku statisíce registrací, a je tak údajně momentálně největším hráčem mezi centralizovanými kryptoměnovými burzami na zdejším trhu. Co pro ni znamenají aktuální výpady regulátorů na opačné straně severního Atlantiku? Nejen o tom, ale také o tuzemských investicích a chybějící regulaci hovořil Karel Wolf s Mattem Okšou, manažerem Binance pro Českou republiku.

Kdopak to je? Přes sedm tisíc podpisů se skví v otevřeném dopise za odvolání děkana Národohospodářské fakulty Miroslava Ševčíka. Škoda, že nemá prostřední jméno, byla by jím rozhodně Kontroverze. Jeho kariéru provází silná kritika studentské i akademické obce a v posledních letech příklon k dezinformačním scénám. Čím tedy uhranul školu, vychovávající budoucí české byznysmeny a byznysmenky? To se pokusila zjistit Klára Řepková.
Do toho! A akademická půda ještě jednou. Když na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy snížili limity pro talentové zkoušky v plavání, rozhořčili tím některé minulé i současné studenty. Výkonnost sportovců jde totiž dolů. To ale neznamená, že je nutné se s tím smířit. A tak se fakulta pustila spolu se společností E4S do nového projektu, který je na pomezí byznysu, sportu a videoher.

K Babišovi. Vlk se najedl, ovce zůstala celá. Do původního stáda už se ale nevrátí. Zlínský e-shop s vlněným zbožím Ovečkárna definitivně přechází od svého zakladatele Martina Bernátka do byznysové stáje miliardáře Andreje Babiše. A to i navzdory svému loňskému tvrzení v rozhovoru pro Forbes, že další majetkový výprodej už Bernátek nechystá.

Čas jít dál. A aby těch prodejů spojených se jménem Andreje Babiše nebylo málo, tady je další. Petra Plemlová se zbavila sedmdesátiprocentního podílu v Unuodesign, firmě, kterou před lety založila a která ji zachránila. Proč se rozhodla zrovna pro investiční fond Hartenberg Holding, který spravuje majetek expremiéra, a kdy prodá i zbývající část. Nejen na to najdete odpovědi v otevřeném rozhovoru.

Sbohem, vůně benzinu! Za dvanáct let bude prakticky nemožné prodat nová benzinová nebo naftová auta. Mohou za to členské země Evropské unie, které schválily normu, kvůli které budou veškeré emise CO2 ze spalovacích motorů u nových vozidel od roku 2035 v EU zpoplatněny. Souhlasu unijních ministrů předcházela dohoda Německa s Evropskou komisí, která zajišťuje možnost dále využívat spalovací motory poháněné výhradně syntetickými palivy.

Zlatá horečka. Máte-li dost času, trpělivosti a obyčejný detektor kovů, můžete se vydat třeba do Austrálie. Země prý skrývá největší zásoby zlata na světě. Ostatně rozhodně tomu teď věří jeden Australan, který našel ve státě Victoria kámen o hmotnosti 4,6 kilogramu obsahující zlato v hodnotě 240 tisíc australských dolarů, tedy asi 3,5 milionu korun.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Jsem se bál, že jsem v tom sám :⁠,⁠-⁠)

Takovych nas bude, vis co se rika, ve zdravem tele zdravy duch :-D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Hovorí sa iné. Robí si to každý a kto tvrdí, že nie, tak ten si to robí 2x častejšie alebo už uschol. :)
Registrovaný uživatel
Mě už nestojí
Registrovaný uživatel
...tomu nevěřím,furt tady do někoho jebeš :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...tomu nevěřím,furt tady do někoho jebeš :D


Já? Nemyslím si ale třeba jo a nevím o tom :D
Registrovaný uživatel
taky mu nevěřím :D
Registrovaný uživatel
Abstinent napsal
Mě už nestojí

Ejha, takže sa mám pomaly pripraviť na skoré usychanie? :)
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Abstinent napsal
Mě už nestojí

Ejha, takže sa mám pomaly pripraviť na skoré usychanie? :)


To je asi u každýho jinak
A ty si ještě mladej kluk ;)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
taky mu nevěřím :D


No žádná sláva už to není :|
Registrovaný uživatel
https://www.autosalon.tv/novinky/ridicuv-chleba/nova-mobilni-aplikace-premeni-kazde-auto-v-rychlostni-radar-ridici-se-budou-udavat-navzajem/diskuze

No jo jako by nestačilo že už dnes má v autě kameru kde jakej jouda a udává
Tímhle se to ještě zdokonalí
Registrovaný uživatel
Abstinent napsal
ferovyobchodnik napsal
taky mu nevěřím :D


No žádná sláva už to není :|

To mas z toho chlastu a stresu. Ale je mnoho jinych krasnych kratochvili, treba ten chlast :-D
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tady je jedna vysledna z nedelniho foceni. Trosku mi Ivanka od posledne pohubla ale porad je to andel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Abstinent napsal
ferovyobchodnik napsal
taky mu nevěřím :D


No žádná sláva už to není :|

To mas z toho chlastu a stresu. Ale je mnoho jinych krasnych kratochvili, treba ten chlast :-D


Řekl bych spíš z cigaret
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Tady je jedna vysledna z nedelniho foceni. Trosku mi Ivanka od posledne pohubla ale porad je to andel.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Pěkná ale kdy nám Ivanka ukáže švába hmm ? :D
Registrovaný uživatel
:?
Abstinent napsal
OtravnyKomar napsal
Abstinent napsal
ferovyobchodnik napsal
taky mu nevěřím :D


No žádná sláva už to není :|

To mas z toho chlastu a stresu. Ale je mnoho jinych krasnych kratochvili, treba ten chlast :-D


Řekl bych spíš z cigaret


Tak mimo jiné o proto to řešíš ne? A to je dobře. Já už taky třetí den nepiju..
Registrovaný uživatel
Neřeším, hulím furt 20 ks denně
Pivo jsem teda neměl už skoro měsíc ale to má jinej důvod
Registrovaný uživatel
Abstinent napsal
Pěkná ale kdy nám Ivanka ukáže švába hmm ? :D

Se nedivim ze mas problem s libidem kdyz ji rikas takhle strasne. Mel jsem kamarada ten ji rikal netopejr. Vzdycky mi behal mraz po zadech kdyz takhle mluvil. A tobe to kato take neslusi ,.)
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Abstinent napsal
Neřeším, hulím furt 20 ks denně
Pivo jsem teda neměl už skoro měsíc ale to má jinej důvod

Ses tlustej :-D Taky jsem kurak, ale omezil jsem to na nejakych 5-7denne a jeste k tomu kourim slimky, kdyz jsem chtel prestat pry se ma prechazet na lehci a lehci tak jsem to dopracoval z lucky strike a spart na LD slim a tam uz jsem zaseknuty par let
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Abstinent napsal
Neřeším, hulím furt 20 ks denně
Pivo jsem teda neměl už skoro měsíc ale to má jinej důvod


no a co ten kurz co jsi posílal? běž do toho ne?!
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Abstinent napsal
Pěkná ale kdy nám Ivanka ukáže švába hmm ? :D

Se nedivim ze mas problem s libidem kdyz ji rikas takhle strasne. Mel jsem kamarada ten ji rikal netopejr. Vzdycky mi behal mraz po zadech kdyz takhle mluvil. A tobe to kato take neslusi ,.)


Švábem to není kámo :D
Ty si strašnej cíťa tvl :lol:
Registrovaný uživatel
OtravnyKomar napsal
Abstinent napsal
Neřeším, hulím furt 20 ks denně
Pivo jsem teda neměl už skoro měsíc ale to má jinej důvod

Ses tlustej :-D Taky jsem kurak, ale omezil jsem to na nejakych 5-7denne a jeste k tomu kourim slimky, kdyz jsem chtel prestat pry se ma prechazet na lehci a lehci tak jsem to dopracoval z lucky strike a spart na LD slim a tam uz jsem zaseknuty par let


Jo jsem tlustey no je to tak
Kouřím Rothmans demi zelený, jsou slabý, dřív jsem jel startky a taky startky bez filtru ale po těch jsem ráno kašlal :D
Jak víš že jsem tlustey ? :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 723 724 725 726 727 728 729 730 731 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1