Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

Nová kecáreň a tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 436 437 438 439 440 441 442 443 444 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Toto si značím...Hujer si mýli suvenír s platidlom. :lol: Štát by mal regulovať trh so suvenírmi. :lol:
Moderátor
sigur napsal
barbar napsal
Úspěšných a populárních lidí je v našich krajinách spousta ,je absurdita, aby si pomalu každý člověk dovolil svý bankovky, nechápu že to stát vůbec umožňuje.

Bože, veď to je len suvenír. :lol: :lol: :lol:


Samozřejmě,ale napodobuje platnou měnu euro..
Registrovaný uživatel
Columbo napsal
Som si myslel, že si teraz večer pozriem kvalitný, dobrý futbal ... Ono mi to pripadá, ako keby som pozeral MS v kopané nie vo futbale :(


JSem se nechal nachytat a pustil to. Jak zápas Ratíškovice-Vítkovice
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Takový Bankovky by měly být privilegiem významných osobností, které se za svůj život významně zasloužili státu....

A čo toto, Hujer? Separ nee, Stalin ti nevadí? Predtým, ako si to šplechol ďalší skvost, mohol si trochu pogúgliť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
sigur napsal
barbar napsal
Takový Bankovky by měly být privilegiem významných osobností, které se za svůj život významně zasloužili státu....

A čo toto, Hujer? Separ nee, Stalin ti nevadí? Predtým, ako si to šplechol ďalší skvost, mohol si trochu pogúgliť.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Však jsem ti to napsal v předchozím příspěvku ňoumo..
Registrovaný uživatel
sigur napsal
medo napsal
zuzana čaputová - na 77 výročie SNP nemohli prísť občania tejtokrajiny.


https://www.ta3.com/clanok/210458/oslavy-vyrocia-snp-narusili-demonstranti-pocas-prejavov-sa-ozyvalo-piskanie-a-hukot

A pamätám si, že dezoláti rušili 76. aj 75. výročie, tak preto, ty jebo z lesa.

Dezoláti sú tí čo sa boja ľudí / vox populi vox dei /
Môj starý otec mal v tele črepiny po delostreleckom granáte prestrelenú nohu pri ofenzíve pri Telgárte počas SNP, kamrátkin starý otec leží na cintoríne v Řužobmerku kde padol počas SNP a jej otec po vojne musel byť rok v detskom domove s Pezinku ako vojnová sirota pretože všetky deti mama nedokázala uživiť, sám mi o tom rozprával so slzami v očiach vo veku 80 r.
Ďalšiemu kamarátovi bol starý otec v koncetráku za účasť v SNP mal 85 kg po návrate domov 48.
Česť a sláva hrdinom SNP.
Rušili ich ľuďia ktorí nedovolia aby bola hanobená pamiatka ich predkov.
Iba chameleon mení farbu podĺa svetelných podmienok.
Registrovaný uživatel
Nezaujímaš ma, nemienim čítať tvoje litánie.
Registrovaný uživatel
Ludoop Bronek ťa robil, pšonku. :lol: :lol: :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) ___ v 26. 11. 2022, 21:25. »
Moderátor
Nechcete jít raději na pískoviště si dělat bábovičky?
Registrovaný uživatel
Pá.
Registrovaný uživatel
bože jak bylo na světe krásně, když sem barbar nechodil... škodaže není v jeho silách si to uvědomit
Registrovaný uživatel
sigur napsal
Bronek ťa robil, pšonku. :lol: :lol: :lol:

Bože, povedz doma nech ti poskytne odbornú pomoc. Keď na to nemáš argumentačne , neurážaj bývalého prezidenta, kolegov na fóre, úplná žumpa je nazývať kolegu nenávistným prejavom vzhľadom k jeho
/ možno/ národnosti, presne ty si typickým predstaviteľom nenávistných prejavov a snažíš sa vyzerať ako inteligent.
Registrovaný uživatel
medo napsal
sigur napsal
Bronek ťa robil, pšonku. :lol: :lol: :lol:

Bože, povedz doma nech ti poskytne odbornú pomoc. Keď na to nemáš argumentačne , neurážaj bývalého prezidenta, kolegov na fóre, úplná žumpa je nazývať kolegu nenávistným prejavom vzhľadom k jeho
/ možno/ národnosti, presne ty si typickým predstaviteľom nenávistných prejavov a snažíš sa vyzerať ako inteligent.



Na tebe to platí taky, bez tebe lépe.
Asi sis opět náhodou nevšiml, že ta barbína napadla jeho... Opět
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
medo napsal
sigur napsal
Bronek ťa robil, pšonku. :lol: :lol: :lol:

Bože, povedz doma nech ti poskytne odbornú pomoc. Keď na to nemáš argumentačne , neurážaj bývalého prezidenta, kolegov na fóre, úplná žumpa je nazývať kolegu nenávistným prejavom vzhľadom k jeho
/ možno/ národnosti, presne ty si typickým predstaviteľom nenávistných prejavov a snažíš sa vyzerať ako inteligent.



Na tebe to platí taky, bez tebe lépe.
Asi sis opět náhodou nevšiml, že ta barbína napadla jeho... Opět

Aj ja Ťa mám rád ako Ty mňa :lol: už si prestal nadávať ;)
Nápodobne ale mal si aj niekedy pravdu, máme podobný vkus :mrgreen:
Správajme sa civilizovanie, prospeje to fóru, chodia tu aj deti, hľadajme čo nás spája, férovku si môžeme dať aj mimo :mrgreen:
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=8tnsWr_5l9c XDDD
_______________
Najít dokonalý květ na rozkvetlé třešní není jednoduchý úkol, kdyby člověk strávil celý život hledáním dokonalého květu, nebyl by jeho život promarněn.
akolita@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Medo ty si prijebany, to snáď není možné, že taky truhlik jak ty oberá túto planétu o kyslík 🤣🤣🤦‍♂️
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
Medo ty si prijebany, to snáď není možné, že taky truhlik jak ty oberá túto planétu o kyslík 🤣🤣🤦‍♂️

Vravíš o svojom synovi alebo otcovi ? alebo si sa pozrel do zrkadla?
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 26. 11. 2022, 21:53. »
Moderátor
Medo Sigur moc dobře ví jak to tady většina ve Slezsku máme s příjmením, často i jménem. Několikrát jsem to zde avizoval,v dobách R.U a krátce první republiky v nedostatku českých učitelů, úředníků seděli v úřadech na farách,ve školách Poláci, kteří jednoduše popolštili většinu českých, německých i slovenských příjmení a jmen.Tohle snad u nás nikdo neřešil a nejspíš neřeší..
Samozřejmě mám mnoho známých s Polska, kteří zde žijí a hrdě se hlásí k zdejší polské menšině, mají zde své školy a školky,bezproblemů mezí sebou vycházíme..
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Columbo napsal
Som si myslel, že si teraz večer pozriem kvalitný, dobrý futbal ... Ono mi to pripadá, ako keby som pozeral MS v kopané nie vo futbale :(


JSem se nechal nachytat a pustil to. Jak zápas Ratíškovice-Vítkovice

Tak dobré no... 1. polčas, ako keby hralo Slovácko s Uherským Hradišťom, ale na druhý sa dalo celkom kukať.
Registrovaný uživatel
medo napsal
jano7B9 napsal
Medo ty si prijebany, to snáď není možné, že taky truhlik jak ty oberá túto planétu o kyslík 🤣🤣🤦‍♂️

Vravíš o svojom synovi alebo otcovi ? alebo si sa pozrel do zrkadla?

A ešte nevieš ani čítat jebo 🤣🤣
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Medo Sigur moc dobře ví jak to tady většina ve Slezsku máme s příjmením, často i jménem. Několikrát jsem to zde avizoval,v dobách R.U a krátce první republiky v nedostatku českých učitelů, úředníků seděli v úřadech na farách,ve školách Poláci, kteří jednoduše popolštili většinu českých, německých i slovenských příjmení a jmen.Tohle snad u nás nikdo neřešil a nejspíš neřeší..
Samozřejmě mám mnoho známých s Polska, kteří zde žijí a hrdě se hlásí k zdejší polské menšině, mají zde své školy a školky,bezproblemů mezí sebou vycházíme..

Úplne to chápem, pretože tak ako Ty sa snažím chápať širšie súvislosti.
Iba chudák, keď nemá argumenty začne urážať, hľadať národnostnú neznášanlivosť etc. Toto je presne to dno žumpy.
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
medo napsal
jano7B9 napsal
Medo ty si prijebany, to snáď není možné, že taky truhlik jak ty oberá túto planétu o kyslík 🤣🤣🤦‍♂️

Vravíš o svojom synovi alebo otcovi ? alebo si sa pozrel do zrkadla?

A ešte nevieš ani čítat jebo 🤣🤣

Hlavne si to neškrab a nezavzdušňuj sa :mrgreen:aby ti nedošiel O2 :P
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 26. 11. 2022, 22:08. »
Registrovaný uživatel
Edo, veď zaber ešte trochu. Už ti z Hujerovej prdele trčia len päty. :lol:
Registrovaný uživatel
Medo a co ešte z tej tvojej jebnutej hlavy vypotiš?
Obohať nás nejakými myšlienkami ty šašo 🤣
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
medo napsal
jano7B9 napsal
Medo ty si prijebany, to snáď není možné, že taky truhlik jak ty oberá túto planétu o kyslík 🤣🤣🤦‍♂️

Vravíš o svojom synovi alebo otcovi ? alebo si sa pozrel do zrkadla?

A ešte nevieš ani čítat jebo 🤣🤣

Ďakujem , za predstavenie rodiny, šup šup do postele ráno treba isť do práce, popolnice už čakajú :P pozeraj do košov dôkladne možno nájdeš aj pohľadnicu :mrgreen: cukrík :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Medo v 26. 11. 2022, 22:17. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 436 437 438 439 440 441 442 443 444 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » Nová kecáreň a tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1