Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » O co je zájem??? platné a prekluz. bankovky Česká Republika

Vykupminci.cz
Numisargo

O co je zájem??? platné a prekluz. bankovky Česká Republika

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
mischel13 napsal
Mám vyšší číslo u 2000Kč C94, u 5000 jsem měl v ruce minulý týden dvě C 29 jdoucí po sobě! ;) Bohužel nebyl čas je ofotit! :|

Mischel, ak trava píše, že mal v rukách sériu C84, tak je 100% isté, že existuje aj séria C94 ... Boli predsa tlačené na jednom archu 73-96...
Registrovaný uživatel
Je mi to jasné, že je to jeden arch, ale píšu to jen proto, že se blíží další nová série v krátké době. ;)
Registrovaný uživatel
Taky si myslím, že se ČNB bude snažit pomalu vyměňovat nové vzory za staré, takže uvolní větší zásoby. Jedná se o nominály 500,1000,2000 a 5000 Kč. V poslední době se mi dostávají u těchto vyšších nominálů do rukou převážně právě nové vzory.
Registrovaný uživatel
Měl jsem to štěstí, že jsem objednával u spořitelny vyzvednutí většího obnosu(v 5000,-) a oni na to asi zapomněli, takže mi to dávali v pěti, dvou a tisícovkách! Takže jsem prolítával série a byly tam i s.A v moc pěkném stavu, ale i nepřeložené 5000,-(C29) a 2000,-(C94). Jediný problém byl, že místo balíčku tl.cca 2cm , jsem měl tl. 7x vyšší a nebylo to kam dát! :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Můžu stáhnout jednu 2000kč s číslem A 19 222 111
kvalita oběžná bankovka vzor 1996

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Poptávka a nabídka platidel - bankovek » O co je zájem??? platné a prekluz. bankovky Česká Republika

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1