Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obrazy, padělky v aukcích

Vykupminci.cz
Numisargo

Obrazy, padělky v aukcích

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
To je teda síla. Bože, jak Hejtmánek hluboko klesl.
Registrovaný uživatel
Vtipný název „VESNIČKA RYBNÁ“. Ať se koukám, jak se koukám, žádnou vesnici neuhlédám.
Registrovaný uživatel
Spíše je trochu alarmující , že Hejtmánek nemá v aukci vlastně žádnou extra zajímavou věc .Třeba Art Consulting nabízí pecky v podobě raného Zrzavého ,raného Filly ,pěkného Šímy a několika věcí od Kupky .A v Artslimitu u Kodla , která se dá považovat za trochu „horší „ než jeho hlavní aukce mají pecky jako jsou luxusní věci od Karla Černého ,Josefa Šímy ,Františka Hudečka a dalších…Osobně jsem ještě žádnou tak zajímavou věc na papíře od Karla Černého prodávat neviděl .Snad jen jeho tempery s Karlovým mostem se trochu blížily , ale takovouto krajinu , za dobu co umění sleduji jsem nezaznamenal a u Šímy je to to samé .Podobnou věc jsem viděl pouze před lety na výstavě v NG.A takových , byť trochu menších lahůdek je zde daleko více .V těchto aukčních síních je opravdu z čeho vybrat , ale u Hejtmánka… Nějak se nedaří .Ale snad se příště …polepší :- ))

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Obrazy, padělky v aukcích

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1