Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » otázka

Vykupminci.cz
Numisargo

otázka

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
tak to ja sa stále venoval len minciam....mám síce zopár bankoviek ale mince u mňa vyhrali na plnej čiare.
Registrovaný uživatel
Robbie: nikdy neříkej nikdy ;)
Registrovaný uživatel
for Robbie: já jsem jako malej nesbíral ty věci sytematicky... většinou mi šlo o to mít jich co nejvíc :lol: takže když se podívám do svýho alba známek, tak nepřepvapí 2 stránky naprosto stejných známek a pod :lol: z toho jsem ale už vyrost... většinu mincí mam jen jeden exemplář a to mi stačí ;)

Taky pomalu přemýšlím, že si k mincí vezmu ještě bankovaky... pár jich tady mám... asi tak 3 alba :mrgreen:
Administrátor
Robbie jeste zkus znamky a mas to kompletni... Musim uznat, ze mince jsou ted opravdu v mode. Znamky se prodavaji hodne pod cenu jako bezceny papirky. Zato mince to jsou nekdy palky... Pro ty co nakupuji asi bohuzel, ale pro ty co jiz sbirku maji to je dobry..
Administrátor
Jo a hokejove karticky - davno tomu co to bylo v mode. Podivejme se do fora zde na Sberatel.com. Vsichni prodavaji a malokdo to vazne sbira. I kdyz takove hodne stare karticky maji taky sve kouzlo a cenu.
Registrovaný uživatel
Z:

Známek mám taky pár listů, z Protektorátu :) Bankovek 3 alba, ale to jsou většinou jen na ukázku, nesbírám je systematicky... dělám si takové muzeum :) Od všeho trochu, baví mě věci hlavně okolo WWII. Na militárie si netroufám, tam bych se nerad vypekl.... No a dlouho uvažuju o tom detektoru, ale je to velká investice...

Protože známej říkal, že když byli malí, tak našli v jednom hostinci kýble se stříbrnýma mincema z R-U :D A že neznali hodnotu peněz, nebo snad stříbra, tak si to cpali do kapes a rozhazovali po lese a stříleli je z praku a tak :D Takže vím o jednom lesíku, kde se válí kila stříbrňáků :P kacuro, neposlouchej...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Jo rikal jsi na ostravsku, ze je ten lesik? :-)
Administrátor
Ten hostinec se jmenuje u Stribrnaka ze? :-). Tak nam to muzes rici....
Registrovaný uživatel
Robbie: no vyprávěj přeháněj :) ale z osobní zkušenosti vím, že snad neexistuje lesík, kde by někdo už nebyl. odhaduje se, že je u nás 10 tis. hledačů :(
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
Robbie: no vyprávěj přeháněj :) ale z osobní zkušenosti vím, že snad neexistuje lesík, kde by někdo už nebyl. odhaduje se, že je u nás 10 tis. hledačů :(


Je to hrůza, když je něčeho boom... Stejně jako se sběratelama se rozrh pytel... ztrácí to kouzlo potom... :'( Nejhorší jsou ty hovádka co si ničeho neváží a dělají to jen pro zisk a ne pro tu krásu z hledání a sbírání. Málo je solidních lidí...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
nejhorší je, že ti co to dělají jen pro peníze, jsou ti magoři, co po sobě nazahrabávají díry a vrhají pak špatné světlo na ty poctivce, co to dělají protože něco konkrétního sbírají nebo jen tak pro relax :(
Registrovaný uživatel
PRispejem svojou troskou aj ja;]] Zacalo som zbierat znamky, asi ako kazdy. Ako som sa nedavno dozvedel, doteraz nemaju hodnotu ani sucheho rohlika:D Pak pogy, CEeecka, gulicky, a tieto postkomunisticke srandicky;]]. Nedavno, cca 3,4 tzdne s5 som sa zastavil u znameho, a on mal malilinku zbierku minci. Hned ma to chytilo, prekutral som doma co mame (nemali sme nic). Zacal som bludit po itnernete, dostal som sa sem, a stade na vsetky sotatne stranky, dokumenty o minciach. Moja zbierocka je malicka, nejakych 80 minci, aj to uplne bezne za korunu jedna:D, ale urcite sa tomu planujem venovat dlhsie. Hold, som student, prachy niesu, takze to pojde velmi velmi pomalicky.

Lent ak mimo cestu. Zbieram aj malicke flasticky s alkoholom:D tych mam tiez sice len par, mozno 14, ale len 5 z nich je zo Slovenska:D
Moderátor
Opäť som na toto fórum zablúdil, zdravím všetkých. Vestara zdravím obzvlášť. Tie maličké flaštičky s alkoholom zbieram aj ja, ale všetky sú bohužiaľ prázdne. Ihneď po zakúpení, resp. pritom keď ma niekto nimi obdaroval, som nezberateľsky tie flaštičky znehodnotil. Hádajte ako?
Registrovaný uživatel
Archypov: hádám, žes jejich obsah vylil do wc, tedy samo nejdřív přefiltrované přes Archyho :D
Registrovaný uživatel
dobry den vazeny zberatelia...chcem sa len opytat na hodnotu jednej mince...jedna sa o kovovu desatkorunacku z roku 1993, ktora je oznacena ako CSFR, co povazujem za raritu, kedze 1. januara 1993 vznikla SR a CR, cize je to vlastne neexistujuca minca....
Moderátor
Zdravím Vás, bohužiaľ sa mýlite. Znie to lákavo, ale týchto mincí bolo vyrazených milióny kusov r. 1992, ale s letopočtom 1993. Je to úplne bežná minca.
Registrovaný uživatel
jojo, také ji mám doma ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Pokec o mincích » otázka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1