Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Platby do zahranici

Vykupminci.cz
Numisargo

Platby do zahranici

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Moderátor
Dělám to stejně ako "rst". Mám na tyhle platby účet u FIO a je to naprosto v pohodě...
Moderátor
Fidzi, rst: Tak rozhodne se nejednalo jen o ucetni polozku, Erste si uctovala za prijem 9 EUR, tj. nejakych 224 Kc. Dohromady tedy skoro 450 Kc za prevod v ramci jedne bankovni skupiny. Jeste ze jsem dal OUR, jinak bych byl za blbce a resil, jak to doplatit :)
Registrovaný uživatel
aj tak si dopadol slusne :) pri 1200 evri sa nejakych 20 strati :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
To jo.. navic je to pri tehle castce uz levnejsi nez PayPal, kde bych musel zaplatit jako kompenzaci 2.5% navic, coz by bylo 25 EUR
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Fidzi, rst: Tak rozhodne se nejednalo jen o ucetni polozku, Erste si uctovala za prijem 9 EUR, tj. nejakych 224 Kc. Dohromady tedy skoro 450 Kc za prevod v ramci jedne bankovni skupiny. Jeste ze jsem dal OUR, jinak bych byl za blbce a resil, jak to doplatit :)

Tvoja chyba, nie naša. Poslal si to ako zahraničnú platbu !!! Upozorňoval som ťa, že to máš urobiť ako SEPA/cezhraničný prevod. Suma musí byť uvedená v EUR a poplatky sa automaticky nastavia na SHA. Potom by si 9 EUR ušetril. ;)
Moderátor
Jenze v tom automatickem nastaveni na SHA je prave ten problem - nechtel jsem riskovat a krom toho mi prislo neseriozni to davat (i kdyby to pro prijemnce znamenalo jen poplatek za ucetni polozku), kdyz je v podminkach prodeje psane, ze veskere vylohy hradi kupujici. Zvlast vuci nekomu, kdo posle mince predem.
Jak rika Jano, uz se to v tom celkem ztrati :)
Registrovaný uživatel
A potom, že banky nemá nikto rád
http://ekonomika.sme.sk/c/7025296/v-australii-sa-zacal-najvacsi-hromadny-spor-klienti-zaluju-banky-pre-poplatky.html
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Rád bych se zeptal trochu naopak..
U jedné firmy v Německu zakoupeny 2 mince za 300 eur,firma dává výpočet poštovného až po samotné objednávce..
Čekal jsem jako vždy částku kolem 5-12 eur.Chtějí rovných 30,-.
Přijde mi to už jako dost zlodějna..
Co si o tom myslíte?
Moderátor
Ze je to zlodejina :) Seriozni zahranicni aukcni spolecnosti si bezne uctuji kolem 10 EUR.
Jinak pokud neslo o aukci, ale o nakup pres e-shop, tak silne pochybuju, ze neporusuji zakony..
Registrovaný uživatel
To tenzor:Ano také mne výška poštovného překvapila.E-shop.
Takže bacha na mnichovskou Degussu...
Výpočet má při nákupce jen pro Německo(7,50),a nás socky z východu odírá :roll:
:D
Už jsem to stornoval,seženu je jinde....

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Co se jinam nevešlo » Platby do zahranici

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1