Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Vykupminci.cz
Numisargo

POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj kam zmizela tvoje sprava ze je to falz jeste si mi nenapsal vyjadreni vaha je 26 gramu prumer 32 mm a je to bronz

Ahoj nove foto jsem udelal doufam ze je lepsi kov bouzel nepoznam a vaha je 25 gramu

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Registrovaný uživatel
pavelpatak17 napsal
Ahoj nove foto jsem udelal doufam ze je lepsi



..si delas prdel...
Moderátor
prominte, nechci byt neprijemny a opravdu velmi nerad bych neprijemny byl, ale kolikrat chcete jeste toto forum zahltit touhle naprosto silenou rozostrenou fotkou a jeste se dozadovat nejakeho resume? nechapete, ze pokud nedodate ostrou fotku, vzdy se najdou lide, kteri se budou vyjadrovat opatrne nebo radeji vubec? dejte to pls do scaneru nebo si to nechte vyfotit od nekoho jineho, pokud to nezvladate. ale dokud to nebude k svetu, nema to smysl. btw. antiku nedelam, ale za tuhle minci bych nedal ani dvacku, neverim ji. vypada divne.

vim, ze toto uz je jina liga, ale nekdy nezbyva, nez doufat:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/jak-jednoduse-upravit-oriznout-fotografii-pred-vlozenim-17419
Moderátor
Zpráva byla smazána, protože se opakovala, což se děje opět. Že jde nejspíš o padělek už bylo spolu s dalšími informacemi řečeno, takže vážně nechápu, co bychom na základě další totálně rozmazané fotky měli dodávat.
Pravidla fóra, č. 4:

4 ) Není dovoleno zaplavovat diskuse neustále stejným textem či textem s tím samým věcným obsahem. To platí i pro opakované odkazy na stejnou webovou stránku a pro grafické ztvárnění, jehož cílem je přitáhnout zvláštní pozornost (např. psaní celých textů velkými písmeny či používání mnoha vykřičníků). Takové příspěvky budou považovány za spam a budou mazány.
Registrovaný uživatel
Ahoj ale ta moje mince ma odlisnosti
m1234 napsal
Hadrian 117-138 Ae Paduan -Lawrence 47 moj obrazok.Okolo roku ich odlieval Cavino a v 19 storoči sa s tymto motívom tiež odlievali bronzove medaile.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
njn ,jenže z té tvoji fotky neni poznat temer nic, natoz nejake odlisnosti :shock:


pavelpatak17 napsal
Ahoj ale ta moje mince ma odlisnosti
m1234 napsal
Hadrian 117-138 Ae Paduan -Lawrence 47 moj obrazok.Okolo roku ich odlieval Cavino a v 19 storoči sa s tymto motívom tiež odlievali bronzove medaile.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
My ale nemáme křišťálovou kouli. Jediné, co bych řekl na 100%, je to, že mince nemůže být pravá a téměř jistě jde buď o odlitek nebo kopii Cavinova paduánu, tedy padělku z období renesance.
Registrovaný uživatel
Ahoj, mohu poprosit o ocenění mojí malé sbírky? :) pokud budete chtít každou minci zvlášť tak je sem pak hodím na vyžádání :)

Omlouvám se za maličko useklou dolní řadu, vyfotil jsem to blbě :'(

Jinak roky pro jistotu napíšu ještě sem :) z leva do prava :) :
1. řada 1980, 1977, 1949, 1924, 1921
2. řada 1896, 1981, 1981, 1942
3. řada 1947, 1970, 1926, 1966

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) 95david95 v 6. 10. 2015, 17:49. »
Registrovaný uživatel
Jaké písmeno je na té protektorátní koruně?
Registrovaný uživatel
v jakých místech by mělo být? :) já tam žádné nevidím:-/
Moderátor
95david95: videl bych to tak na 50 Kc za vse.
Registrovaný uživatel
jen 50? :) a to kvuli kvalitě nebo jsou ty mince prostě nezajímavé?
Registrovaný uživatel
95david95 napsal
jen 50? :) a to kvuli kvalitě nebo jsou ty mince prostě nezajímavé?

já bych za to nedal vůbec NIC ;)
Moderátor
95david95: bezne mince, horsi stav, nejlepsi je asi DDR 20 pf 1980, to je trochu "lepsi" rocnik, dale je katalogově lepsi i 50 hal 1949, ale ten na acku casto udela jen par korun.
Registrovaný uživatel
A proč když si najdu třeba jen ten 50 haléř z roku 1942 co mám vlevo dole tak se jeho katalogová cena pohybuje kolem 60 kč? Vůbec se v tomhle nevyznám.. Někde to má cenu takovou a pro vás 50 za všechno ani ne.
Registrovaný uživatel
zasadny vplyv na cenu, ma stav minci.

tvoje mince su v stave, v akom si to ziadny zberatel do zbierky neda.
to sa na burzach predava za par centov, alebo za par korun, za kus.

myslim ze by si si to mal skusit sam,
predat tie mince za ceny ake sis nasel.

neni nad vlastnu skusenost.
smele do toho !
_______________
Moderátor
95david95:
1. 50 haléř z roku 1942 nevidim
2. mince tohoto typu a stavu se prodavaji po kilech v cene asi 200-300 Kc za 1 kg ..., v kile je asi 300 minci,
za tuto cenu s radostí mnoho kg prodam,
takze i ta cena 50 Kc je jeste hodne nadsazena, ale pri prodeji na acku je mozne vsechno ...
Registrovaný uživatel
Dobrý den,

prosím o ocenění toho 1 dukátu.

Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
cca 5000,-
Registrovaný uživatel
Zdravím a prosím o alespon přibližné ocenění tohoto početního penízu(Mikuláš Vodňanský z Čazarova / Wolf a Tomáš Heroldové z Oupy)
Na několika internetových starších aukcích byla jeho cena 2000 Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, poprosím o ocenění.
Kojot

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Stolberg v tomhle stavu cca 300 Euro. Ten Kiprák by si zasloužil lepší foto, cena bude někde kolem 20 tisíc z fotky to vypadá, že je škrábnutý a má korozi v aversu.
Registrovaný uživatel
Děkuji moc ;-)
Registrovaný uživatel
Zdravím, mohu poprosit o ocenění této mince. Děkuji předem. Samozřejmě se jedná o originál au. stav si troufnu říci 0/0 Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
vložte aj druhú stranu a váhu. Jedná sa o korunovačný žetón.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » POŽADAVKY NA OCENĚNÍ MINCÍ

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1