Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o radu

Vykupminci.cz
Numisargo

Prosím o radu

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Autor Příspěvek
Moderátor
Vyznamenání to rozhodně není. Levnější přívěsek na hodinky. Štýrsko. Pokud to nemá žádný punc a vypadá že ne. Je to obecný kov, postříbřený. Byla to módní záležitost v době, kdy kapesní hodinky byli módní záležitost. Čím kvalitnější hodinky, tím lepší, kvalitnější stříbrný, výjimečně zlatý přívěšek.
Registrovaný uživatel
Aha. Tak potom je mi jasne že som to mal problém dohladať na nete. Dakujem Vám páni. Ešte raz pekný večer.
Registrovaný uživatel
Zase Vas tu idem otravovat trocha. Je tento odznak zberateľsky zaujimaví ??? Lebo mi bolo povedane že ano - len chcem to overiť u odborníkou. :mrgreen:
Ide o čapicový odznak??? Dakujem. Pekný večer. :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Myslím si, že i když to je obyčejný odznak na čepici je to věc, kterou si každý rád přidá do sbírky slovenských odznaků.


Pro pana kolego- ty Vaše plakety jsem smazal, do faleristiky to nepatří, vložte si to prosím k numismatikům, mají tam dostatek sekcí kde Vám někdo rád odpoví. Zde tomu nerozumíme, ale máte tam vše potřebné napsáno. Omlouvám se, ale nechci z faleristiky udělat smetiště.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6

Sběratel.com » Faleristika » Prosím o radu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1