Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Protektorát Čechy a Morava + Deutsches Reich + Dohadování se s MMERem

Vykupminci.cz
Numisargo

Protektorát Čechy a Morava + Deutsches Reich + Dohadování se s MMERem

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
:shock: :shock: :roll:
Doufám, že to míníš jako recesi, jinak opravdu nevím, co si o tobě mám myslet :lol:

MMER3 napsal
nesouhlasí s odsouzením Ludimly Brožové-Polednové, ale ne kvůli jejímu věku, nýbrž kvůli tomu, že v době ,,spáchání trestu´´ nedělala nic protizákonného a jelikož nechtěla skončit společně s Dr.Miladou Horákovou na popravišti, tak pouze poslouchala režim a nedělala nic víc, než musela a nikde není prokázáno, že by z vraždy Dr. Milady Horákové měla nějaký přípmý prospěch či snad dokonce radost.


každopádně bych ti doporučil si poslechnout něco odsud, aby se ti z hlavy dostala ta komunistická ideologie ;)

MMER3 napsal
Povaha
Nevím
ale hodně lidí mi říká
že mám vysoký intelekt
vůdčí a organizační schopnosti a přátelskou povahu.(Pokud máte něco proti
tak to napište slušně a ne vulgárně-děkuji).


přátelská povaha jo ? :roll:
Myslím,že nebudu sám, kdo si toho vůbec nevšiml ;)

Zkrátka MMERe ve 14 už by měl mít člověk trošku rozum, tak se nad sebou trochu zamysli nebo dopadneš jako Skrblík ;)
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 21. 3. 2009, 0:04. »
Registrovaný uživatel
Ach muj boze. Sice premyslim, proc to vlastne jeste komentuju, ale to se fakt neda. To s Brozovou-Polednovou snad ani NEJDE myslet jako recese.. Podle tehle zvrhle logiky bylo vyvrazdovani za WW2 taky v poradku protoze podle zakonu bylo vsehno v pohode...

Jen tak mimochodem, i tehdy cely ten proces byl protizakonny, protoze si to soudruhove vsechno vymysleli.

Pratelska povaha a vudci osobnost, to zrovna :shock: :roll:

Jo a jen tak mimochodem, uvedomili jste si, ze MMER, jak se tu vsude ohani pravidly a jejich dodrzovanim. Tak ten ctrnactilety MMER prodava na Aukru ;)
Registrovaný uživatel
14? mrzí mě, že jsem vůbec reagoval.

A chodím jsem denně a rád čtu všechny příspěvky (krom mladýho soudruha).
_______________
S poctivostí nejdál dojdeš, ale co neukradneš to nemáš!
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
:shock: :shock: :roll:
Doufám, že to míníš jako recesi, jinak opravdu nevím, co si o tobě mám myslet :lol:

MMER3 napsal
nesouhlasí s odsouzením Ludimly Brožové-Polednové, ale ne kvůli jejímu věku, nýbrž kvůli tomu, že v době ,,spáchání trestu´´ nedělala nic protizákonného a jelikož nechtěla skončit společně s Dr.Miladou Horákovou na popravišti, tak pouze poslouchala režim a nedělala nic víc, než musela a nikde není prokázáno, že by z vraždy Dr. Milady Horákové měla nějaký přípmý prospěch či snad dokonce radost.


každopádně bych ti doporučil si poslechnout něco odsud, aby se ti z hlavy dostala ta komunistická ideologie ;)

MMER3 napsal
Povaha
Nevím
ale hodně lidí mi říká
že mám vysoký intelekt
vůdčí a organizační schopnosti a přátelskou povahu.(Pokud máte něco proti
tak to napište slušně a ne vulgárně-děkuji).


přátelská povaha jo ? :roll:
Myslím,že nebudu sám, kdo si toho vůbec nevšiml ;)

Zkrátka MMERe ve 14 už by měl mít člověk trošku rozum, tak se nad sebou trochu zamysli nebo dopadneš jako Skrblík ;)

Nejdřív k uživateli Best, i když jsem ho necitoval: S ideologií KSČ nesouhlasím a justiční vraždy byly opravdu hrozné, ale tak tomu je téměř v každém režimu. To byste museli nadávat i na ty, kteří upálili J.Husa a další. ani KSČM se mi moc nezamlouvá, i když se o ně poprvadě moc nezajímám. A ještě něco, to si jako myslíte, že jsou lidé, kterým je let méněcenní, nebo že nestojí ani za Vaší odpověď? Pak Vám to řeknu podobně, jako jste to nedávno napsal Vy mne: to sem raději nechoďte. A ještě něco, v době, kdy jsem se na Aukro registroval ještě nebyla v OP podmínka, aby byl každý starší 15 let (nebo 18, už nevím přesně, jak to tam teď je) a znám hodně lidí z mého okolí, kterým je i méně než mně a obchodují na Aukru. O veškerých mých obchodech ví moji zák.zástupci (tedy rodiče) a nemusíte mít strach, že bych se tam dopouštěl nějakých podvodů.
K Šenfimu: K Ludmile B.-P. : Můj názor sdílí miliony lidí v této zemi, i když by jí třeba zabili za to, že se podílela na vraždě, ale byla tehdy mladá a kdyby to odmítla, tak (jak je zmíněno i v úryvku z mého článku) jistě víte, jak by dopadla. Nepodporuji jí, ale v jejím věku si myslíte, že je společensky nebezpečná?? A říkají to opravdu (kromě již zmíněných milionů obyvatel ČR) dalších několik lidí přímo zasvěcených v soudním procesu s touto sedmaosmdesátiletou paní. Dřív jsem podporoval její odsouzení, ale nyní jsem tak trochu na vážkách, jestli to má vůbec smysl, i když trest to zasluhuje, ale měli jí ho dát už v roce 1990 a ne teď. K mé povaze: to si o sobě nemyslím já, ale (jak je opět zmíněno v úryvku z mého profilu) to o mně říkají lidé, kteří mě osobně znají a popravdě se mi lépe baví ústně než písemně.
A nakonec: jako recesi to beru, i když by bylo hezké, kdyby se to uskutečnilo, protože logika MMER je lepší, než logika ČR a právo MMER (to, které tam je - sice MMER není uznaná, ale má i své zákony - i když je to recese, tak by to mělo být dokonalé) je lepší a přehlednější než právo ČR, a vím co říkám, neboť se znám i s titulovanýmy právníky a ti jsou v tomto se mmnou za jedno, protože byrokracie v ČR je hrozná.
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
Jak psal rihav, já už taky nemám sílu nebo spíš nervy na ty tvoje tlachy reagovat, koneckonců bankovek se to stejně netýká, ale tohle si neodpustím.

Takže základní fakta:

1. rád bych věděl odkud si vzal ten žvást o milionech tvých názorových zpřízněnců, pokud vím, tak KSČM měla 12,8 %, což při 64% je cca 781 tis. a to započítávám i kojence bez volebního práva ;)

2.to že je někdo mladej ho neospravedlňuje poslat na smrt několik lidí včetně Horákové, která jen pro tvou informaci nebyla žádná špionka, ale čs. politička, která se za války účastnila odboje.

3. kdes vzal tu pitomost, že by Polednovou zavřeli :roll: :roll:
Ona to přijala ještě s povděkem, aby měla rychlejší kariérní růst kdyby to odmítla, tak by se její život prakticky vůbec nezměnil. Opravdu ti doporučuji si poslechnout její kecy při soudním procesu, možná bys pak vychladl :evil:

3. podle tebe je věk důvod k tomu, aby jí soud označil za nevinnou ? Mladý pane vzpamatujte se. Ještě že žijeme v normálním státě a ne v Marceltónu :evil:

4. komunisti jsou banda vrahů. A pokud se jich zastáváš, tak jseš na tom mentálně hodně nízko. Je prostě vidět, že ty máš rád lidi typu Polednové a Vaše, já zase uznávám generála Mašína, Eliáše, Brykse, Píku a další které totalitní režimy poslaly na smrt.
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 21. 3. 2009, 18:14. »
Registrovaný uživatel
Šenfi to řekl dobře, takže nebudu ztrácet další čas reakcí na MMERovi keci...
Je vidět, výuku dějepisu s vysvětlením mnoha skutečností by bylo dobré na ZŠ i SŠ rozšířit, neboť to co člověk slýchá poslední dobou od omladiny je hrůza. :evil:
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Komunisti jsou banda vrahů. A pokud se jich zastáváš, tak jseš na tom mentálně hodně nízko. Je prostě vidět, že ty máš rád lidi typu Polednové a Vaše, já zase uznávám generála Mašína, Eliáše, Brykse, Píku a další které totalitní režimy poslaly na smrt.

Pod tohle se muzu podepsat...
Registrovaný uživatel
Máte pravdu, nicméně uživatele MMER3a poněkud omlouvá jeho mládí a jak tak čtu jeho příspěvky nedostatek informací. Přičítám to absenci odpovídající výuky dějepisu na našich školách. Lidem, a zvláště těm "mladším", kteří nejsou dostatečně informováni o podstatě zločinného komunistického režimu u nás, je třeba neustále předkládat jasné důkazy o nezákonostech a zločinech jeho představitelů a vykonavatelů.
A kolegové bude hůř. Plány MŠMT počítají a tento záměr je již mnohde naplňován se zrušením některých předmětů (dějepis, zeměpis, vlastivěda apod.) a výuku pouze určitého mišmaše pod pojmem nějakého všeobecného základu, který absorbuje nebo spíše se bude o to pokoušet všechny tyto oblasti dosavadní výuky.
Takže MMER3e pro Tvou inforaci proces a pozdější rozsudek smrti Milady Horákové a generála Píky byly justičními vraždami v režii StB a u nás působících sovětských poradců. IM generál Mašín a generál Eliáš byli hrdiny protinacistického odboje, byť každý bojoval jiným způsobem a na jiné úrovni. Dělničtí prokurátoři Vaš a Brožová-Polednová nebyli nestrannými činiteli tehdejší justice, ale zaujatými vykonavateli rozsudků založených na ideologické zaujatosti tehdejšího režimu. Oba tak činili s nevšední, již tehdy známou snahou vyniknout a ukázat svou oddanost tehdejšímu režimu. Bohužel oba měli tu "smůlu", že se dožili vysokého věku a potažmo i svého odsouzení v případě Brožové-Polednové faktického, v případě Vaše bohužel pouze morálního. Odlišujme prokázaná fakta od těch neprokázaných. Pokud bychom vzali do úvahy ty u kterých se dnes pravdu již nedozvíme, mohli bychom snadno sklouznout k čisté nenávisti. Narážím na svědectví, že Polednová, která byla jako jedinná žena fyzicky přítomna popravě Horákové se jí údajně při samotné exekuci dlouho a hlasitě smála. Pokud to je nebo není pravda ví už dnes jen ona sama. Pokud to je pravda, nechtěl bych žít tak dlouhý život jako ona, protože svědomí je hrozná věc (někdy a u někoho).
Takže MMERe konec faktů a výuky ;) odlišuj realitu a fantazii o které tak zaníceně píšeš. Snaž se nejprve získat co možná nejvíce informací z nezávislých zdrojů (KSČM to rozhodně není). Potom si lidé nebudou o Tobě myslet, že jsi nevzdělaný pitomec a budou brát Tvoje názory vážně!
No nic, Vážení kolegové nerad bych, aby se toto zajímavě se rozvíjející fórum věnované naší zálibě, tedy sbírání bankovek, stalo místem politických tahanic a uvádění historických skutečností na pravou míru (jak v pozměněné podobě pravil klasik) :mrgreen:
Moderátor
> MMER3 > ještě jeden dotaz k tvému království: kolik lidí v tom jede? nebo to děláš všechno sám?
Registrovaný uživatel
Několik věcí uvedu ke příspěvku snad každého z vás: Po upravení historických faktů, píšete-li pravdu a já vám věřím, souhlasím s odsouzením Ludmily B.-P. v plné míře a ne jako doposud s nejistotou (hlavně kvůli její vysoké míře účasti na popravě a kvůli smíchu, ten mě na tom zaráží nejvíce). Komunisty jsem odsuzoval vždy aodsuzuji je i nadále, abyste si nepmysleli, že jsem jejich spřízněnou duší. Uživatel Dracek by si měl doplnit vzdělání z ČJ, které mu dozajista chybí, neboť napsat ,,MMERovi keci´´ je hodné tak max.žáka 1.třídy ZŠ, staršího už ne. Určitě souhlasím s mnohými z vás, že je celý tento server, nejen toto téma, o sběratelství, v tomto případě o sběratelství bankovek a mincí a ne o politice a názorech na ni ani o dokládání historických faktů, takže bych byl stejně jako vy rád za brzké ukončení, ale chcete-li pokračovat, pak budu pokračovat i já s vámi. A ještě něco, sdílením názoru (který nyní již nemám) jsem nemyslel volební úspěchy KSČM, ale pouze ten názor. Za další jsme se ve škole ke 20.století ještě nedostali, což mne možná uvedlo do nepřesných či zkreslených informací, za jejichž omylné prezentování se omlouvám nejen vám, ale i návštěvníkům mých stránek. A jistě si rovněž víc vážím M.R.Štefánika a A.Rašína, než L.Brožové-Polednové či Vašy.
A nakonec k acme2000: Nejsem na to sám, ano, de iure to absolutisticky vedu ( (-: ), ale mám tam již přes 20 občanů a další 4 přibydou za dva týdny, účast mi slíbili na schůzce, kde se zároveň stali členy mé strany a spol.proti euru .
_______________
Confidentia dimidia pars profectus, proscipientia ea alia!
Neustále aktualizovaný seznam bankovek a mincí, které sháním a nabízím, Vám rád pošlu e-mailem.
Moderátor
MMERe, při brouzdání jsem pak ještě našel tvou další stránku SPŽ, co to vůbec znamená (myslím zkratka) :D

Docela mě to zaujalo, sice jako pravicově smýšlející člověk, bych ti tam vyškrtal každý první řádek :D , ale jinak musím uznat, že nad tím vším jsi musel strávit strašně moc času ;)
Ty máš nějaký politický ambice ? :D
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 22. 3. 2009, 20:28. »
Registrovaný uživatel
MMER je celej "Zoltán" (Hele vole kde máš káru), taky stavíš vesmírnou loď? :mrgreen:
_______________
S poctivostí nejdál dojdeš, ale co neukradneš to nemáš!
Moderátor
> šenfi > ... MMER nad tím tráví pravděpodobně nezdravě moc času... ;-)
Moderátor
nebo to možná píše zbývajících 19 poddaných... žeby novodobý Aštar Šeran ... ? :-)
Moderátor
Best napsal
MMER je celej "Zoltán" (Hele vole kde máš káru), taky stavíš vesmírnou loď? :mrgreen:


Asi som nechápavý, ale môžete to mi vysvetliť, prosím.
Moderátor
acme2000 napsal
nebo to možná píše zbývajících 19 poddaných... žeby novodobý Aštar Šeran ... ? :-)


jj, možné je všechno, říkal přeci, že je to stranickej diktátor. ;) Už ho dočista vidím, jak stojí na Leninově mauzoleu v Moskvě (přejmenované na Marceltón) a spokojeně kyne zdravici pochodujícím MMERoarmějcům, jdoucích v záři zapadujícího slunce ke šťastným zítřkům :lol:
A kolem lidé volají: "S MMER na věčné časy a nikdy jinak" !!! :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Šenfi v 22. 3. 2009, 21:22. »
Registrovaný uživatel
Smith: Zoltanovci je druh sekty z toho filmu (americká komedie), tim jsem narážel na ty jeho stránky. Docela rád bych ho viděl, když si získal tolik stoupenců. :mrgreen:
_______________
S poctivostí nejdál dojdeš, ale co neukradneš to nemáš!
Moderátor
Best napsal
Smith: Zoltanovci je druh sekty z toho filmu (americká komedie), tim jsem narážel na ty jeho stránky. Docela rád bych ho viděl, když si získal tolik stoupenců. :mrgreen:


Vďaka. Pýtal som sa preto, lebo moje krstné meno je Zoltán. :mrgreen:
Moderátor
Ty jooo, šéf sekty je mezi náma :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak proto ta "tuctová" přezdívka Smith... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
zlatý 20/26 s umazanejma písmenama.....
Moderátor
Dracek napsal
Tak proto ta "tuctová" přezdívka Smith... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Preložíš, a dozvieš moje celé meno. ;)
Moderátor
šenfi, pokud můžeš , přejmenuj tohle téma na "MMERoviny - dojezd", ať to zbytečně neplete ostatní sběratele - pak se to může celé smáznout, v podstatě tu není vůbec žádná sběratelsky důležitá informace ;-)
Registrovaný uživatel
acme2000 napsal
šenfi, pokud můžeš , přejmenuj tohle téma na "MMERoviny - dojezd", ať to zbytečně neplete ostatní sběratele - pak se to může celé smáznout, v podstatě tu není vůbec žádná sběratelsky důležitá informace ;-)

Lepší? ;) :mrgreen: 8)
Moderátor
joo :-))

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Protektorát Čechy a Morava + Deutsches Reich + Dohadování se s MMERem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1