Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Vykupminci.cz
Numisargo

Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Tak jsem zase jednou vytahl scanner.
Co takhle klasiku v cistem stavu ...??? Ja vim, zadna slava, .............. ale je !! Toto mam hlavne kvuli srovnanacce lepu, ale i tak je to malo k videni ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
ale tento kousek uz je O.K.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
razitko RUMBURK je sice velmi pekne a dekorativni, ale nejdulezitejsi na tomto fesakovi je ryhovany ( gerippt ) papir. Nejlevnejsi varianta.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
krasne veci dufam kolo ze budu pribudat!
Moderátor
jasne .... rikam, ze jsem vytahl scanner .. takze neco dalsiho pro potechu oka bude nasledovat
Moderátor
hnede cervena, razitko 240pt a jeste vyrazna DV. primo "vrazedna" kombinace :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
modry merkur Fe.6 Ib** s okrajem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Fe 6 Ia * ryhovany ( gerippt ) papir

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
a jedna mala hadanka: kepak jste toto jen videli ???

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
neviem co mam napisat musis mat obdivuhodnu zbierku peknych veci si myslim...pokial je to z tvojej zbierky chyba ti este nieco? mas i rakuske uzemia?
Moderátor
vsetko, co som zatial zverejnil je z mojej sbierky. chyba mi toho este vela :-)))) rakuske uzemia samozrejme mam. aj to casom bude ....
Moderátor
uz sa tesim ale keby kompletne serie ak mas vsimol som si ze si zo Slovenska a ze pises i cesky..., ale mas u mna obdiv!
Moderátor
tak co sa tyka tej dvojpasky 1 halier tak v dvojpaske s peciatkou Brioni je unikat. A jak pozeram tak je to druhy pouzity kus?
Moderátor
Pěkný, a co takhle udělat nějaký exponát?
Moderátor
hehe, kdo by se s tim moril :-))))), ja nejsem registrovany a ani to neumim. me to proste jen bavi ....
Moderátor
zial to ma nelaka, nepotesim ta nezbieram RU...ale CSR1945/92 ale ty by si mohol ci nie? vystavujes?
Moderátor
a aby toho nebylo malo .... toto v katalogu vbec neni ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
zaujimave...ako riesis ulozenie zbierky mas to v klasickych zasobnikoch? ja tiez niesom clenom ZSF a bal by som sa s vystavovanim kvoli tomu, ze slnko vytahuje farby a neznesiem s prepacenim a vopred sa ospravedlnujem s buzerovanim co tam ma byt a co by som mal zmenit a co vylepsit a strhnutie bodov ci mas to ale nemas...bola tu uz i o tom diskusia.
Moderátor
ja sa v tom stale hrabem , takze zasobnik ....

co sa tyka vystavovani, nikdy nehovor nkdy, ale videl som exponat na Praga2008, co dostal postribrenu medailu a o tyzden na WIPA velku zlatu .... malicke faux pass ... ale teraz ktorych jurismanov ??? ja som sa musel smiat
buzeracia by ma netankovala, to mi je uplne jedno, ja som v pohode, ale co by mi vadilo, to je prazvlasta optika a neomylnost..... bodka
Moderátor
jasne s tym suhlasim...
mozem ta poziadat mozes sem hodit nieco co je pre teba z RU naj...?
ktory, exponat mas na mysli?
Moderátor
Kolo 101, v tom Ti rozumím, taky nejsem exhibicionista, který má potřebu se svými sbírkami vystavovat a dávat je na obdiv.
Moderátor
Znám několik sběratelů, kteří mají zřejmě špičkové sbírky, ale dělají s tím takové tajnosti, že nikdo neví co mají. Svoji sbírku tají i před svými nejbližšími rodinnými příslušníky(znám takového sběratele). Možná prožívají takovou osobní tajnou radost.
Já se zase nad novými přírůstky do svojí sbírky rád podělím s ostatními o zážitky i radost. Myslím si, že se mi několik lidí tímto podařilo přitáhnout k filatelii a vidím to i na návštěvnosti stránek. Proto vznikla i Chlubírna a myslím si, že funguje docela dobře.
Registrovaný uživatel
Také přispěji svou trochou

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Samotné známky nejsou zvláštností, ale pěkná razítka....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pěkné,pěkné.bohužel začínam tak nic hezčího nemám.Ale jistou nevýhodu ty ústřižky a celiny mají. Nedá se změřit tlouštka papíru. ale vlastně asi dá změří se bez a s a pak se to odečte. :roll:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Chlubírna - filatelie » Rakousko - klasika + Bosna, Levant, LaB, FP...

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1