Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Shání se mecenáš.

Vykupminci.cz
Numisargo

Shání se mecenáš.

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Já se nemohu vyjádřit ke kvalitě tohoto autora, ale mohu se myslím vyjádřit ke kvalitě zakladatele vlákna. Je to člověk s citem a snaží se pomoci vážně nemocnému umělci a za to bych mu chtěl poděkovat. V dnešním Světě lidé, kteří se snaží upřímně pomoci druhému jsou považováni za mimozemšťany... A necitliví lidé vřískají, mečí , ječí a tak podobně, ale mají v srdci velkou černou díru. A těmto lidem by mohl tento malíř takový námět namalovat ... určitě by to považovali za skvost....
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 2. 11. 2017, 9:25. »
Registrovaný uživatel
Věřím, že jste i schopen se za oba modlit a jistě i nám je malíře líto. Což takhle poslat onomu malíři kulatou částku a tím mu pomoci? Kecy nemají cenu. Pošlete?
Registrovaný uživatel
Já bych i koupil obraz ale z jeho děl možná ta kytice ve váze k něčemu stoji,ovšem již je prodanáJe to styl ala Kroča...Ale je to jen můj laicky pohled a někomu se jeho díla mohou zamlouvat.
Registrovaný uživatel
stepe napsal
Věřím, že jste i schopen se za oba modlit a jistě i nám je malíře líto. Což takhle poslat onomu malíři kulatou částku a tím mu pomoci? Kecy nemají cenu. Pošlete?
Ne, protože nejsem milovníkem moderny a nejsem dostatečně solventní. Přispívám jinde a pravidelně. A modlit se za druhého také nepovažuji za špatné , ale já to neumím, proto tak činit nemohu a této formě podpory se vůbec nevysmívám. Já se jen vyjadřoval k příspěvkům některých jedinců tady, které zakladatele vlákna zesměšňují. Usmívám se jen tomu, jak některým rádoby znalcům umění chybí ještě jeden rozměr a to cit a empatie, aby mohli spolehlivě posuzovat kvalitu/nekvalitu díla malířů. Jak můžou mít vůbec rádi umění, když jim toto základní chybí ? Někteří tady velice rádi urážíte jiné za to, že má jiný názor a vidí třeba obraz jinak, kde máte jistotu, že právě váš pohled je ten správný a jedině možný ? Vážím si zakladatele vlákna pro jeho empatii , ale vás někteří pánové ani trošičku za to, že jste tak namistrovaní a někdy až hodně necitliví k druhým.
Moderátor
Od jisté doby přispívám pouze na psí útulky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Umělec má mít hlad . Jen tak je něčeho schopen.
Moderátor
Tak jsem koukal, že ten úvodní obraz páně Pitříka se teď nabízí za 149 000 Kč
https://www.iumeni.cz/on-line-galerie/hledani-del/nocni-sebranice-u00003x18/?authorT=u00003

Přitom ten úvodní příspěvek činil dojem, že jeho šťastným majitelem je sám pan Reltek, který tu tak zaníceně lobboval za Přemysla Pitříka.

Neboli, přijde mi to celé jako nějaká propagační "habaďůra", která má výše zmíněmého malíře uvést do povědomí zde na sběratelském webu.
Registrovaný uživatel
Pokud by tomu bylo tak, jak Wjem říká , tak by to bylo pro mne velké zklamání .... Obraz dle této stránky prodává autor sám a v příspěvku Reltek uvádí, že ho vlastní ... krásný příklad podvodu. na který jsem já dobrák od kosti asi naletěl. Tímto se vám pánové, co jsem vás obvinil z necitelnosti z celého srdce omlouvám ... cítím povinnost se vám omluvit a stydím se za to, že jsem naletěl. Sakra dnes se asi fakt nedá nikomu věřit ... stydím se.
Registrovaný uživatel
Pane Pitříku alias Reltek udělal jste velice špatnou věc a já kvůli vám nařkl neoprávněně zdejší uživatele z necitelnosti. ANI NEVÍTE VY ZMETKU, JAK JSEM NA VÁS NESKONALE NASRANÝ !!!!!
Registrovaný uživatel
xxx

lachtan napsal
Pokud by tomu bylo tak, jak Wjem říká , tak by to bylo pro mne velké zklamání .... Obraz dle této stránky prodává autor sám a v příspěvku Reltek uvádí, že ho vlastní ... krásný příklad podvodu. na který jsem já dobrák od kosti asi naletěl. Tímto se vám pánové, co jsem vás obvinil z necitelnosti z celého srdce omlouvám ... cítím povinnost se vám omluvit a stydím se za to, že jsem naletěl. Sakra dnes se asi fakt nedá nikomu věřit ... stydím se.
Registrovaný uživatel
Nevím co znamená vaše xxx, ale jen vím, že jsem zde na foru kvůli vám obvinil neprávem slušné lidi a měl jsem vás za srdcaře, stejného jako jsem já a zastával se vás. Víte taky mi hrozila ta blbá nemoc a naštěstí se nepotvrdila, proto jsem byl naměkko a vážil si toho , že jsou lidi tak nezištní a snaží se pomoci. Ale jedno pozitivum jste mi určitě dal ... a to vystřízlivění a uvědomění si toho, že jeden člověk nespasí celý Svět. Vzkaz Stepovi a jiným, kterých jsem se dotkl... moc se vám omlouvám, snad mne pochopíte. Spadl jsem z dost vysokého podstavce, to mi prosím kluci věřte...
Registrovaný uživatel
Ale až zas tak se není nutno kát . Tak jako tak je nutno v lidi věřit dál . Bez toho nelze žít .
lachtan napsal
Nevím co znamená vaše xxx, ale jen vím, že jsem zde na foru kvůli vám obvinil neprávem slušné lidi a měl jsem vás za srdcaře, stejného jako jsem já a zastával se vás. Víte taky mi hrozila ta blbá nemoc a naštěstí se nepotvrdila, proto jsem byl naměkko a vážil si toho , že jsou lidi tak nezištní a snaží se pomoci. Ale jedno pozitivum jste mi určitě dal ... a to vystřízlivění a uvědomění si toho, že jeden člověk nespasí celý Svět. Vzkaz Stepovi a jiným, kterých jsem se dotkl... moc se vám omlouvám, snad mne pochopíte. Spadl jsem z dost vysokého podstavce, to mi prosím kluci věřte...
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ale až zas tak se není nutno kát . Tak jako tak je nutno v lidi věřit dál . Bez toho nelze žít .
lachtan napsal
Nevím co znamená vaše xxx, ale jen vím, že jsem zde na foru kvůli vám obvinil neprávem slušné lidi a měl jsem vás za srdcaře, stejného jako jsem já a zastával se vás. Víte taky mi hrozila ta blbá nemoc a naštěstí se nepotvrdila, proto jsem byl naměkko a vážil si toho , že jsou lidi tak nezištní a snaží se pomoci. Ale jedno pozitivum jste mi určitě dal ... a to vystřízlivění a uvědomění si toho, že jeden člověk nespasí celý Svět. Vzkaz Stepovi a jiným, kterých jsem se dotkl... moc se vám omlouvám, snad mne pochopíte. Spadl jsem z dost vysokého podstavce, to mi prosím kluci věřte...
Beru to vážně, jako své osobní selhání ...
Moderátor
Lachtana klid.
Jak se říká důvěřuj, ale prověřuj :P
Registrovaný uživatel
Wjem plácá blbosti, jsem vlastník díla na webu je uveden pouze autor, nevím proč by tam měl být vlastník to za A, za B) kde jinde hledat mecenáše pro umění? na bazoši? C) tento web je plný škarohlídů a správci si je tu chovají. Hezký a klidný večer vám všem

Doplním, plný škarohlídů, kteří znehodnocují umělecká díla. Až po 20 odeslání vyplněného formuláře, se příspěvek zobrazil. Snažím se tu odpovědět už hodinu.
« Poslední úpravu provedl(a) Reltek v 2. 11. 2017, 18:31. »
Registrovaný uživatel
Reltek napsal
Wjem plácá blbosti, jsem vlastník díla na webu je uveden pouze autor, nevím proč by tam měl být vlastník to za A, za B) kde jinde hledat mecenáše pro umění? na bazoši? C) tento web je plný škarohlídů a správci si je tu chovají. Hezký a klidný večer vám všem

Doplním, plný škarohlídů, kteří znehodnocují umělecká díla. Až po 20 odeslání vyplněného formuláře, se příspěvek zobrazil. Snažím se tu odpovědět už hodinu.
Toto je v aukci ... Autor / Prodejce Přemysl Pitřík, ak. mal. (malíř), tak neříkejte, že udělal dva identické a jeden vám prodal a druhý prodává na netu, to je nesmysl--- už se zdržím jakýchkoliv reakcí , pro mne je to jasné.
Registrovaný uživatel
Ale tak jako , prostě máte dobré srdce. To je ke cti a to bez jakékoliv ironie.
lachtan napsal
petrarca napsal
Ale až zas tak se není nutno kát . Tak jako tak je nutno v lidi věřit dál . Bez toho nelze žít .
lachtan napsal
Nevím co znamená vaše xxx, ale jen vím, že jsem zde na foru kvůli vám obvinil neprávem slušné lidi a měl jsem vás za srdcaře, stejného jako jsem já a zastával se vás. Víte taky mi hrozila ta blbá nemoc a naštěstí se nepotvrdila, proto jsem byl naměkko a vážil si toho , že jsou lidi tak nezištní a snaží se pomoci. Ale jedno pozitivum jste mi určitě dal ... a to vystřízlivění a uvědomění si toho, že jeden člověk nespasí celý Svět. Vzkaz Stepovi a jiným, kterých jsem se dotkl... moc se vám omlouvám, snad mne pochopíte. Spadl jsem z dost vysokého podstavce, to mi prosím kluci věřte...
Beru to vážně, jako své osobní selhání ...
Registrovaný uživatel
V každém případě je ten obraz srágora a celé to vlákno podle toho vypadá. :mrgreen:

Pardon, ale nemohla jsem si pomoci.

Možná mám srdce okoralé a mysl plnou podezření, ale něco podobného jsem tušila od první chvíle, co to tady čtu.
City a charitu projevuji jinde, ne přes internet.

Přeju všem uměnímilovným hezký večer ;)
Registrovaný uživatel
Lachtane klídek. Wjem ti asi trefil a prokoukl habaďůru. Znak určité "nenažranosti" je i těch 149.000 Kč. Pitříku, tos vymyslel ty, nebo někdo z rodiny?
Registrovaný uživatel
A to já zas tak nějak ve vašich textech ty city vidím, jste jedna z mála, kteří tu po obrazech neplivou. To že jsou tu výjimky se mi nepodařilo odeslat. Vám taky hezký večer

Kolemjdouci napsal
V každém případě je ten obraz srágora a celé to vlákno podle toho vypadá. :mrgreen:

Pardon, ale nemohla jsem si pomoci.

Možná mám srdce okoralé a mysl plnou podezření, ale něco podobného jsem tušila od první chvíle, co to tady čtu.
City a charitu projevuji jinde, ne přes internet.

Přeju všem uměnímilovným hezký večer ;)
Registrovaný uživatel
Všem co jsem se jich dotkl svými příspěvky děkuji za shovívavost a už v tomto vlákně nebudu přispívat.
Registrovaný uživatel
Jirko klídek....................nenech se vyprovokovati................b21

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » Shání se mecenáš.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1